تشکیل کمیته بحران در شرکت سنگ آهن مرکزی بافق سکوت سه ساله مدیر عامل سابق این شرکت را شکست

دسته: عمومی
۲۳ دیدگاه
پنج‌شنبه - 14 آبان 1394

 

دکتر علیرضا یاراحمدی در گفتگو با خبرنگار بافق خبر، پیرامون مطرح شدن “بحران”توسط مدیریت شرکت سنگ آهن گفت:زمان مدیریت بنده قیمت سنگ آهن ۱۰۰ دلار بوده است و الان به خاطر پایین آمدن قیمت جهانی درآمد فقط کفاف هزینه را می دهد . در زمان مدیریت احمدیه  همین شرایط بود و قیمت سنگ ۴۰ دلار بود وهیچ مشکل خاصی در پرداخت هزینه های تولید نداشتند .

وی افزود : شما قضایای پایین آمدن قیمت سنگ آهن را کنار بگذارید و بررسی کنید در این وضعیت چه مقدار پول به صندوق بازنشستگی داده شده است ؟

دکتر یار حمدی بیان کرد :  اصل مسئله این است که باید سودی که از  شرکت سنگ آهن مرکزی توسط سهام داران برداشت شده است مشخص شود  چرا که سال گذشته ۲۷۰ میلیارد تومان به صندوق بازنشستگی  فولاد پرداخت شده است و عملا کل سود ۹۳ یکجا به  این صندوق پرداخت کرده اند .

وی اظهار داشت:درصورتی که طبق قانون ۷۰ درصد از سود را نمی توانستند پرداخت کنند و برداشت های امسال هم باید شفاف روشن شود ، حتی گاهی قبل از اینکه پول به حساب سنگ آهن واریز شود صندوق مستقیم خودش می گیرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه یزد تاکید کرد: اگر شرکت سنگ آهن بخواهد هزینه های تولید را پرداخت کند  با این شرایط ،پولی برای سرمایه گذاری ندارد و باید مطالبات خود از ذوب آهن اصفهان وفولاد اهواز ومبارکه اصفهان را وصول کند.

مدیرعامل سابق سنگ آهن بیان داشت : مدیریت شرکت سنگ آهن باید از مدتها قبل که شرایط قیمت سنگ آهن این طور شده است دست به عصا حرکت می کردند ،مگر مقام معظم رهبری چقدر روی اقتصاد مقاومتی تاکید کردند و باید واقعا مقاومتی عمل می کردند .

 وی در مورد راه کارهای خارج شدن از وضع موجود گفت : باید یک کلونی  متشکل ازمعاونین وشرکتهایی که در چرخه فولاد نقش دارند تشکیل شود . الان ارزش افزوده در فولاد اصفهان صورت می گیرید ، علیرغم اینکه وضعشان خوب نیست . 

رئیس سابق پارک علم و فناوری استان یزد افزود : این کولونی یک قیمتی مناسبی تعیین کنند تا بتوان کارکرد .مدیران کمی مقاومتی کار کنند و کمی دست ودل بازی ها را کم کنند در صورتی که اگر بررسی کنید هنوز این کار ادامه دارد و برای اینکه مدیریت شخص خاص ادامه پیدا کند باید آقایان خیلی جاها هزینه کنند .

وی اظهار کرد : یکی از این هزینه ها ۲۷۰ میلیارد تومان سود سال گذشته شرکت سنگ آهن است که پرداخت شده است ، که این هزینه می تواند به عنوان حقوق به کارگران پرداخت شود . به هرحال هرتن سنگ آهن ۴۰ تا ۵۰ دلار پاسخ گوی هزینه هاست .

علیرضا یارحمدی افزود : از روز اولی که وارد بحث خصوصی سازی این شکلی شدیم ومثلا استخراج معدن به بخش خصوصی داده شده است بیشترین هزینه ما به پیمانکار استخراج  داده می شود.

رئیس اسبق دانشکده مهندسی معدن و متالوژی یزد ضمن اظهار بالا رفتن هزینه ها در هر سال بیان داشت: باید در این کار تمام شرکتهای استخراج دعوت شود سپس مناقصه برگزار کنیم و در حال حاضر مناقصه هایی که برگزار میشود فقط یکی دو شرکت می آیند و سوال اینکه آیا مناقصه ها به قیمت واقعی برگزار می شود؟

وی در مورد هزینه حقوق کارگران وکار مندان رسمی وقرارداد معین وشرکتی بیان کرد :میانگین حقوق هر نیروی رسمی حدود سه برابر نیروی قراداد کار معین وحقوق آنها ۶ برابر نیروهای شرکتی است . اگر این هزینه  عادلانه توضیع شود برای همه نیروها این اتفاقات نمی افتد .

بافق خبر


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
soheil این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آبان 1394 - 11:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من چند تا سوال از آقای دکتر داشتم.
1- آقای دکتر آیا شما مدرک مستدلی در رابطه با صحبت هایتان دارید؟
2- آقای دکتر آیا در زمان آقای احمدیه نیز مانند زمان کنونی سنگ با همان قیمت پایین فروش نمی رفت؟ الان هم مبارکه و هم فولاد خوزستان نامه زدند گفتند چون فروش نداریم فعلا سنگ نمی خواهیم.
3- آقای دکتر آیا در زمان شما که هزینه مدیریت کم بود پروژه فاضلاب بافق شروع شد؟ آیا در زمان شما پروژه گازرسانی به جایی رسید؟آیا در زمان شما که هزینه ها کم بودند خبری از پروژه ها بود
4- آیا می دانید چه تعداد افراد بومی در همین پروژه ها مشغولند؟ بنده خودم در یکی از این پروژه ها کار می کنم.
نمی دانم چرا همیشه باید این صندلی سنگ آهن مرکزی را با نظرات شخصی هدف قرار داد.

حق گو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آبان 1394 - 12:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام بعد سه سال که دکتر یاراحمدی از مدیر عامل کنار گذاشته شد.الان کارگرها متوجه چه اشتبا ه بزرگی شدند که گذاشتند کسی که …. که به این فاجعه بزرگی که میگوید کمیته پیشگیری از بحران تشکیل دهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دانشجو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آبان 1394 - 1:08 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر شما که حقایق را برای مردم بازگو می کنید خدا شما را برای این شهر نگهدارد دراین شهر هر مسئولی بفکر خودش است نه نیروهای شرکت هزینه هنگفت در معدن کم نیست روشنایی به این حد جلوی اداره دلیلش چیست

كارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آبان 1394 - 6:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر مرد عالم ؛صادق و وطن پرست بافقي جناب اقاي دكتر ياراحمدي عزيز . آقاي دكتر لطفاوارد عمل شويد و حقايق را بيان كنيد . اين كارگروهها بدون افراد فني و داراي صلاحيت اصلا خروجي و راندمان ندارد.در هر جلسه پيشرفتهايي گفته مي شود كه هر انسان بي سوادي هم مي فهمد كه خالي از اشكال نمي باشد. تهيه نقشه ها در يك پروزه 1000 ميلياردي با درصد پيشرفت 100 درصدهم فكر نمي كنم حتي به 1 درصد پيشرقت فيزيكي ولقعي كلي پروزه باشد و اين اشكال فقط به اين دليل بوجود مي آيد كه همه دلسوزان فاقد توان فني و علمي كافي هستند.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آبان 1394 - 6:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام جناب دكترامروزقيمت سنگ سايت يومتال راديده ايد هرتن سنگ تحويل. بندر عباس ١٠دلارمي بأشد چطورشما ميگوييد ٤٠دلار اگرمشتري داريد بفرستيد تا مشكل شركت راحل كنيد ونظر م شما هيچ برسي نكر ديد ومصاحبه كرديد كه موضوعات مطرح شده توسط شما بيشتر به سال ٩٠برمي گردد

سید امین رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آبان 1394 - 9:47 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر یاراحمدی کاش بعد از سه سال سکوت خود، قدری دانسته هایتان را بروز میکردی.. از استاد دانشگاه و رئیس دپارتمان معدن دانشگاه یزد، بعید است که از بورس و بازار سنگ آهن بی خبر باشد!
آقای دکتر عزیز! هم اکنون سنگ آهن بصورت FOB تحویل بندرعباس، 10 دلار است نه 40 دلار.!!! اگر مشتری 40 دلاری برای سنگ آهن دارید، به قیمت 35 دلار حاضریم بفروشیم و از این نگرانی بیرون آییم. انگار سال 90 سال بسیار دلچسبی بوده که هنوز در آنزمان سیر می کنید و اطلاعاتتان به آن زمان نزدیک تر است.
نکته ی دیگر اینکه شما ادعا کرده اید با 40 دلار می توان شرکت را مدیریت کرد و در زمان احمدیه هم این چنین بوده است… مسلماً همینطور است. چرا که چه در زمان مهندس احمدیه و چه در مدیریت حضرتعالی، ما شاهد رکود کامل در کلیه ی طرح های توسعه شرکت بودیم. در 5 سالی که مهندس احمدیه، مدیر بود حتی یک قدم، در اجرای طرح های توسعه برداشته نشد و هر چه بود، و هر سودی که بود به تهران سرازیر شد و کلیه ی طرح ها و اقدامات عمرانی شرکت برای شهر نیز در خفقان رکود به سر برد. آیا به این می گویند مدیریت خوب!؟ در زمان مدیریت کوتاه حضرتعالی نیز که سنگ به صد دلار رسید هم باز شاهد رکود طرح های توسعه بودیم. آگلومراسیون در زمان شما چقدر پیشرفت داشت؟ چقدر در شهر بافق، به پروژه های عمرانی کمک مستقیم و غیر مستقیم شد؟ به بازار شهر چطور؟ تنها اقدام شما، که مانند دیگر مدیران آن دولت، پوپولیستی بود ثبت نام از جوانان جویای کار و امتیاز بندی آنها بود که مگر سنگ آهن اداره کار است؟ همین اقدام شما باعث شد که بسیاری از جوانان ما که حرفه ای بلد بودند، باامتیازهای بالایی که آوردند به شرکت داخل شدند و پوسیدند. هم اکنون بسیاری از صنعتگران و استادبناها و حرفه ای های ما در شرکت سنگ آهن یا نیروی خدماتی اند، یا فضای سبز! (با احترام به زحمتکشان این دو بخش) روی سخنم این است که صنعتکاری که می توانست سه خانواده را با صنعت خود نان بدهد ، و چندین برابر دستمزد داشته باشد، هم اکنون بیکار و عاطل و باطل بند سنگ آهن شده و نه راه پس دارد نه راه پیش! یکی از کارگاههای نجاری می گفت: حاضرم یک میلیون به شاگردم بیشتر بدهم، ولی رفته سنگ آهن 1/200 میگیرد و حاضر نیست برای من 2/5 میلیون کار کند… ببینید چقدر صنعتکاران غیربومی در بافق، بازار صنعت و ساختمان ما را ربوده اند. اما هم اکنون، با وجود نقدهای فراوان و اشتباهات مدیریتی زیادی که وجود دارد، حداقل این را می توان دید که با سنگ ده دلار ، طرح های جوار معدنی و توسعه شرکت، دوباره جان گرفته ، آگلومراسیون به بهره برداری رسید، گندله با فاینانس و فولاد با یوزانس حتما حتما با شرکت کوبه استیل ژاپن، اجرا خواهد شد. دیر نیست که در گندله بافق، حداقل ظرف دو ماه آینده، بیش از دویست نفر مشغول به کار باشند. مطمئن باشید در تاریخ 19 آذر که کارگروه جلسه خواهد داشت، برای بازدید از گندله، خواهید دید این ژاپنی ها چه کرده اند. این ها هم با سنگ ده دلار! فولاد هم همینطور… من نمی خواهم از کمک هایی که به شهر در جهت عمران و بهداشت و آموزش شد مثال بیاورم. در دوران اقای احمدیه با سنگ چهل دلار و شما با صد دلار، کدام اقدام در شهر انجام شد؟ اما اکنون تجهیزات بیمارستان بافق قابل مقایسه با بهترین اتاق های عمل تهران است… این به شهادت دکتر میرغنی زاده گفته می شود. هم اکنون ساختمان بهداشت بافق با هزینه سنگ آهن ساخته شده است. بیمارستان بزرگ بافق، با مساعدت سنگ آهن شروع بکار کرده است. در زمینه مسکن، چقدر زمین به کارکنان داده شده است…. در زمینه تولید ، طرح های بسیار تاثیرگذار اصلاح خط، کوبینگ خشک سه چاهون قابل تامل است. تامین آب صنعت از طرح فاضلاب شهری، یکی دیگر از اقدامات این دوره بوده است. احداث راه آهن داخلی چغارت و بسیاری دیگر که از حوصله ی این بحث خارج است. اینها همه در دوران رکود و سنگ ارزان و … پس قدری انصاف باید بخرج داد برادر بزرگوار و دوست قدیمی بنده.
ما نیز از ضعفها و قصورات مدیریتی شرکت باخبریم. هیچ بنده ای بی اشتباه نیست. انسانها خاکستری اند، نه سیاهند نه سفید… این چه کاری است که یعد از دوسال، حال که مدیریت شرکت خواسته است، همگان از اوضاع بحرانی شرکت باخبر شوند، این درست است که یکباره با اطلاعات سه سال پیش خود، کینه های فروخورده در سینه ها را باز کنید و نشان دهید که سه سال است، بار این همه کینه و عداوت را بر دوش کشیده اید. شما که به واسطه خانواده اتان، و البته تحصیلاتتان، مقبول مردم هستید، چرا به تعارف چند نفر، چشمانتان را بر روی حقیقت می بندید و اسرار سینه های پر از کینه را بیرون می ریزید. این بود سفارش وحدت و همدلی مردم بافق برای توسعه؟!! شما که بارها همه را دعوت به وحدت می کردید هم اکنون با سخنانتان و سخنان مغرضانه ی یکی دیگر از مخالفان در چند روز پیش، بافق را باز دچار تنش و شایعه کرده اید… از شما بعید است. به مردمی که این جملات را می خوانند هم این نکته را متذکر شوم : رکود در همه ی کشور هست، دلیلش هم سومدیریت هشت ساله دولت نهم و دهم است از طرفی و فسادهای مالی هزاران میلیاردی از طرفی و تحریم ها از طرفی، هر کودکی هم می داند اگر قیمت فروش سنگ به زیر قیمت تمام شده برسد، عملا از جیب باید بخوریم. هم اکنون، این چنین است. ما کماکان اینقدر سرمایه داریم (چه در گردش و چه اعتباری ناشی از طلب) که بتوانیم دستمزدها را بدهیم و به قول معروف، به استقراض و ورشکستگی نیفتیم، به دلیل اینکه به خوردن از جیب رسیده ایم، بهتر دیده شد که کمیته ای تشکیل شود تحت عنوان “کمیته پیشگیری از بحران” … دقت کنید “پیشگیری” نه مبارزه… برخی چنین تصور کردند که کمیته ای تشکیل شده به نام کمیته بحران. یعنی سنگ اهن خورده به ته خط، هیچی نداره و علی مانده و حوضش و حالا کمیته تشکیل شده برای رفع این بحران. خیر! این کمیته تشکیل شده برای اینکه از هم اکنون داریم از جیب می خوریم و به زودی سرمایه ی ما به اتمام می رسد. از آنوقت است که بحرا ن شروع می شود. برای اینکه به ان مرحله نرسیم، چه باید بکنیم. بنابراین این بحثهای از روی عداوت و کینه و مسایل شخصی را بگذارید برای زمانیکه سنگ آهن نتوانست حقوق ها را بدهد و درش را بستند. اقتصاد مقاومتی که شما دم می زنید، بیش از یکسال است که در شرکت سنگ آهن آغاز شده، یعنی دقیقا از 20 مرداد که درخواستهای خرید، امضا نمی شد. بنابراین، نمی توان انگ سومدیریت اقتصادی به مدیریت فعلی زد. بازهم می گویم، هر کسی، در کنار خوبی ها، بدی هایی دارد و در کنار توانایی، ضعفهایی… به نفع شهرمان نیست که ضعفهای مدیر بومی و همشهری امان را (تازه اگر درست بشناسید ضعفهایش را نه نادرست و از روی عداوت) در این شرایط در رسانه ها بیاوریم… کاش تنها دکترای معدن شهرمان که مردم، اعتقاد خوبی به خود و پدر مرحوم بزرگوارشان دارند، قدری دیگر هم سکوت می کرد. کاش!
دو چیز طیره عقل است: دم فروبستن به وقت گفتن و گفتن به وقت خاموشی

  ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 آبان 1394 - 2:39 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  منم اگر توی شرکت پستی داشتم از این حرفها میزدم

اگاه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آبان 1394 - 10:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رضوی کاش قدری دانسته هایتان را بروز میکردی. هم اکنون کنسانتره سنگ اهن fobبندر عباس 44 دلاره یه ذره اطلاعاتتون بالا ببرید از روی کینه حرف نزنید

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 آبان 1394 - 2:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف های آقای سهیل و سید امین رضوی دور از واقعیت نیست.

ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 آبان 1394 - 2:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای سید امین رضوی
آقای دکتر گفتند سنگ آهن 60 در صد الان 40 دلاره
مدیرعامل فعلی الان نزدیک 5 سال است که روی کاره هر مدیری که بود الان شهر گلستان بود نه بیشتر این کارها که بالا نوشتید عمرشون به دو سال نمیرسه بعدشم خیلی از این طرح ها نیمه تمام ول شده
چطور از آقای دکتر انتظار دارید که کمتر از یک سال مدیر بودن

عدل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 آبان 1394 - 4:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام اقای رضوی اگر پستی در شرکت سنگ اهن نداشتی همین حرفها دکتر یاراحمدی را تایید مکردی / از قدیم گفتند حرف حق تلخ میباشد؟؟؟؟؟

كارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 آبان 1394 - 6:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاي رضوي خدا خيرت بدهد تو كه از همه كينه اي تر بودي بنده خدا.اين همه كينه و نفرت در وجودت از چه سرچشمه مي گيرد بردار تو كه اگر وحدتي هم بود با اين الفظت از بين بردي برادركمي تامل كمي تحمل آنوقت حرف بزن و با آرامش و متين بگو تا اثرگذار باشد و فكر نكن هيچ كس نمي فهمد….

رسول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 آبان 1394 - 6:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام اگركنستانتره را٤٠دلارتحويل بندربخرند يعني چند مگرهزينه توليد وارسال رادرنظر نمي گيريد ايا توجيه دارد كه بااين قيمت يعني ٣٥هزارتومان زير قيمت فروخت

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 آبان 1394 - 8:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کامنت 9 ((( (مدیرفعلی 5سال است که سرکاره هرمدیری بودالان شهر گلستان بود))))) چرا طی 45 سالسال گذشته شهرگلستان نشد؟

پیر دانای همدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 آبان 1394 - 9:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و درود بر همه عزیزان
جای بسی تاسف است که ما با انتقادات دیگران براشفته شد و ازکوره در رفته و هرچه بر زبانمان می اید بگوییم .بنده نه موافق گفته های دکتر هستم و نه مخالف فردی بی طرف هستم و اما سخنان اقای رضوی به دلم ننشست چرا که ایشان کلی گویی کردند
اقای رضوی رکود کامل در کلیه طرح ها را شما با چه ترازویی اندازه گرفته اید . ایا حاضرید با مدارک مستند در حضور اقای احمدیه ثابت کنید ایشان یک قدم در اجرای طرح ها و توسعه گام بر نداشتند.استناد کردن به صحبت یک صنعتگر نجار که گفته کارگرانش حاضر هستند در معدن با حقوق 1200 کار کند و در بیرون با مبلغ بالاتر مغایر عقل نیست.شاید ایشان در معدن میخوابند.و حقوق میگیرند وگرنه مطلب خلاف واقع می شود.ایا شما می دانید یا نمی دانید که کمک کردن به بخشهای مختلف از طریق معدن در کجای قانون هست .مگر که حیف و میل بیت المال.مگر کمک به صورت قانونی و عوارض شهرداری و مستند با قانون باشد.طرح فاضلاب نیز ذینفعش خود معدن می باشد چرا که اگر قراردادش را به خوبی قرایت کنید متوجه می شوید.بحث اداره معدن با سنگ آهن 40 دلاری یا 10 دلاری چه زمینه ای برای شما ایجاد کرده که برادر مسلمانی را در فضای مجازی تهمت زده و متهم به کینه توزی و عداوت کنید که قطعا این کار نه تنها زشت بلکه جرم قانونی دارد.جناب آقای رضوی مطرح کردن
بحران معدن توسط آقای عسکری مطلب دور از ذهنی نبوده . و اداره کردن معدن با سنگ آهن 10 و چهل دلاری نیز اینقدر جای برافروختگی نداشته که شما آقای دکتر را کوتاه عقل خواندید که چرا سخن گفتند در وقت خاموشی.
و اما بنده بسیار ناراحت شدم که ما مسایلمان را رودر رو حل نمی کنیم و در فضای مجازی بدون مدرک به یکدیگر می تازیم . الا ایحال از شما بعید بود این چنین ادبیاتی برای یک فرد محبوب و باسواد بکار برید .خدا خودش شاهد هست که بنده جزو هیچ گروه و دار ودسته ای نیستم و هرگز قلم خود را به فرمان شخص دیگری به حرکت در نیاوردم الا به حق.اکنون نیز سینه ام از سخنان و گفته های شما به درد آمده است .امید انکه شما از این به بعد .با سعه صدر و با آرامش و هرگز در زمان خشم و یا خدای نخواسته بلا تشبیه شما .هرگز قلم خود را به فرمان کسی به حرکت بر علیه فردی مسلمان بر کاغذ نگذارید .سالم و تندرست باشید .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 آبان 1394 - 7:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ظاهرا آقای رضوی از اتاق مدیرعامل کامنت می گذارند که اینقدر اطلاعاتشون بروز است. فعل های می دهیم و انجام می دهیم و … به کار می برند.

سید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 آبان 1394 - 7:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امام زین العابدین علیه اسلام در شام خطاب به اون خطیبی که در بالای معدن لعن مولا علی و مدح یزید میکرد فرمود خفه شو آخرت خود را به دنیای دیگران مفروش (قابل توجه آقای رضوی )

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 آبان 1394 - 9:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر بنده بحران پیش امده در اثر کاهش قیمت سنگ وافزایش بی رویه وعدم مدیریت هزینه ها شرکت می باشد هزینه های شرکت در زمان عسکری سه برابر شده که به نظر اینجانب همه اش اضافی ومال بیت المال را به هدر دادن است اگر باور ندارید من برای یک نمونه یک مثال می اوروم که برای تمام مردم قابل لمس باشد وخودتان قضاوت نکنید وباور کنید تمام هزینه ها از همین منوال است شما سری به اهنشهر بزنید یک زمین چمن طبیعی قبلا احداث شده با سی ودو پرژکتورویک زمین چمن مصنوعی ایجاد شده توسط عسکری با دویست پرژکتور که مساحت ان تقریبا یک سوم زمین چمن طبیعی می باشد که همیشه بچه های کوچک در آن بازی میکنن به غیر از بحث نیاز آن ، تعداد پروژکتور های یکی از این زمین ها غلط میباشد ، کدام یکی ؟ خود قضاوت کنید ، انوقت مدیریت عسکری را برشرکت تعمیم دهید

  ی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 آبان 1394 - 11:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  آقای محمد، زمین چمنمصنوعی بر اساس استانداردهای فیفاا بوده و ربطی به آقای عسکری نداشته است. زمین چمن طبیعی مشکل دارد و کلیه بازیهای لیگ دسته اول را نمی گذاشتند به عصر بکشد چرا که نور آن کافی نبود از نظر استاندارد…. شما بجای اینکه مدیریت عسکری را تعمیم بدهید، حرفهای غیرکارشناسی خود و دیگر دوستان را به بقیه طرح ها تعمیم بدهید. همه مخالفان مدیریت شرکت، کسانی هستند که بدون آگاهی، حرف می زنند نظیر خود شخص شما، حتی یادم هست زمان مرحوم دهستانی برخی مخالفان می گفتند آب شیرین زاینده رود برای چه به بافق بیاید، آب بافق، برای همه نیازهای ما کافی است… اینها همه ناشی از ناآکاهی است و ناآگاهی دکتر و بیسواد هم نمی شناسد بسیاری از باسوادان ما هم ، بخاطر حب و بغض، حاضرند مخالفت کنند بدون اینکه بروند و در مورد چیزی که نظر می دهند اطلاعات کسب کنند. همین خود شما، واقعا از خودت سوال نکردی که چه شد که زمین سی و دو پروژکتوری را فاکتور استاندارد می دانی و بقیه را با آن می سنجی؟ لازم نیست برخی اوقات در مورد چیزهایی که نمی دانیم نظر بدهید. این سید رضوی هم خوب گفت که خاموش باشید بهتر از این است که در موقع خاموشی، سخن بگویید

سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 آبان 1394 - 8:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای «ی» پاسخ به کامنت شماره 17
همه متخصصین منابع طبیعی یزد هم می دونن و اذعان دارند که آوردن آب زاینده رود به یزد اشتباه بوده و راه حل پایداری نبوده است. خدابیامرز مهندس دهستانی نیز از این قضیه مستثنی نبوده….
بیخودی طرفداری نابجا نکن!!!!

بی طرف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 آبان 1394 - 9:02 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایان .آقایان عزیزان تاکی مچ گیری وبرهم زن آرامش شهر باید باشد خواهشا یک قدر تحمل وصبر داشته باشید این بحران دوسالی هست که صنایع مارا تهدید میکند و منحصر به این واحد نیست بیاید برای حل مشکل فکر کنید که حیات وزندگی شهر به این صنعت میباشد وخدارا شاهدم که هرکس در این موضوعات ساز گروه ودسته خود را کوک کند مدیون تمامی مردم وبخصوص جوانهای شهر میباشد ودر روز آخرت قطعا جواب گو باید باشد واگر یک غریبه در این پست بود تمامی شماها هیچ حرفی که نه بلکه به به وچه چه هم میکردید قطعا با این کارها به هیچ کجا نخواهید رسید بیاید با هم دست دردست هم دهیم وشهرمان را سروسامان دهیم

  ث این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 17 آبان 1394 - 1:38 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  ولی این حرف رو باید به افرادی نظیر آقای یاراحمدی و دار و دسته اشون زد نه به کسایی که دارن جواب می دهند.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 17 آبان 1394 - 6:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر بنده دوستان نباید به نوشته های اقای رضوی که برای اکثر مردم شناخته شده هستند اهمیت داد ویا وقت گداشت وان را خواند چون خودش بهتر می داند چگونه می نویسد .وشاید هم برای همین کامنتی که گذاشته خدا می داند ………….//؟

You cannot copy content of this page