تلاش شود شرایط بحران تبدیل به فرصت شود

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه‌شنبه - 19 آبان 1394

فرماندار شهرستان بافق:
تلاش شود شرایط بحران تبدیل به فرصت شود
فرماندار شهرستان بافق گفت: هر بحرانی نیازبه مدیریت بحرانی دارد تا به یک فرصت تبدیل شود.
سید مهدی طلایی مقدم در گفتگویی تلفنی با خبرنگار” بافق فردا” در پاسخ به این سوال که اخیراً جلسه ای در شرکت سنگ آهن مبنی بر جلسه بحران تشکیل شد به نظر شما آیا نامگذاری این جلسه به نام جلسه بحران صحیح است اظهار داشت: مسائل از سوی مسئولین شرکت سنگ آهن مرکزی به ما منتقل شده است . اگر بحث درآمد و هزینه ها در نظر گرفته شود در شرکت سنگ آهن درآمد به شدت کاهش یافته و هزینه ها تفاوتی ندارد.
وی افزود: در این رابطه کارشناسان و تیم اقتصادی شرکت باید نظر بدهند . بحران از بابت کمبود درآمد و ثابت ماندن هزینه ها می باشد. تیم اقتصادی که بحران را اطلاع رسانی نموده اند باید بتوانند به نحو احسنت آن را مدیریت نمایند.
طلایی مقدم با اشاره به بحران فروش سنگ بیان کرد: بحران فروش سنگ خام در دنیا به وجود آمد و فرصتی شد تا مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی به سمت سرمایه گذاری طرح های صنایع جوار معدنی پیش برود.
وی گفت: فردی که داخل مجموعه شرکت سنگ آهن کار می کند بهتر می تواند تصمیم گیری نماید. و طبیعتاً اطلاعات قوی تری نیز دارد. یکی از راهکارها در زمینه کاهش هزینه ها مدیریت آن است. باید شیوه صحیح هزینه کردن که اصل مهم است در راس کار قرار گیرد.
فرماندار ادامه داد: توافقات برای احداث صنایع جوار معدنی انجام شده و چارچوب آن مشخص است. تعهد ساخت گندله بر عهده مسئولین شرکت سنگ آهن مرکزی است که خوشبختانه کار ساخت آن آغاز شده است. فولاد نیز با مشارکت شرکت بافق کسری شروع به کار نموده است. وارد جزییات تامین منابع مالی در رابطه با ساخت طرح ها نمی شویم. این موضوع جزء تعهدات شرکت است که باید به آن عمل نماید.
سید مهدی طلایی مقدم در پایان گفت: باید به خود اتکایی توجه شود تا نیازی به خام فروشی سنگ نداشته باشیم. سختی و مشقت 3 الی 4 سال را تحمل کرده تا صنایع به نتیجه قطعی برسد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
میربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 آبان 1394 - 11:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار میشه بفرمایید تا این لحظه چه کار مثبتی برای شهرستان انجام داده اید.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 آبان 1394 - 2:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

توقفات برای صنایع جوارمعدنی شروع شده یعنی چی؟ یعنی واقعا طرح متوقف میشه؟

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 آبان 1394 - 8:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بعضی هاخیلی بی انصاف هستند اقای طلایی خدا قوت