رییس دانشگاه علم و صنعت ایران امروز رسما اعلام کرد که در انتخابات دور دهم نامنویسی می کند.

دسته: عمومی
۱۶ دیدگاه
جمعه - 22 آبان 1394

رییس دانشگاه علم و صنعت ایران:
در انتخابات دور دهم نماینده مجلس شورای اسلامی شرکت می کنم
رییس دانشگاه علم و صنعت ایران امروز رسما اعلام کرد که در انتخابات دور دهم نامنویسی می کند.
دکتر محمد علی برخورداری در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار”بافق فردا”اظهار داشت: انشاءالله و با یاری خدا در انتخابات آینده مجلس شرکت خواهم کرد.
وی افزود: در این مقطع زمانی احساس می شود که باید در صحنه انتخابات حضور داشت.
رییس دانشگاه علم و صنعت حضور خود را در انتخابات ادای تکلیف دانست و تصریح کرد :َ پیروزی من در انتخابات اهمیتی ندارد. هر کسی تکلیفی دارد که باید آن را به نحو احسنت انجام دهد.
برخورداری در ادامه در پاسخ به این سوال که افرادی که تمایل دارند کاندیدای نماینده مجلس شوند مدت زمانی قبل از آن باید از سمت خود استعفا دهند آیا شما چنین کاری انجام داده اید عنوان کرد: افرادی که سمت های اجرایی مملکت را بر عهده دارند و در انتخابات می توانند تاثیر گذار باشند باید استعفای خود را اعلام نمایند. تصور نمی کنم در این رابطه مشکلی وجود داشته باشد.
وی در رابطه به این سوال که آیا فکر می کنید در این دوره انتخابات بتوانید حد نصاب آراء را به دست آورید خاطر نشان کرد: مردم اطلاعات و درک تحلیل قوی دارند. و به تشخیص خود به فردی که قابلیت بهتری داشته باشد رای خواهند داد.
فرهیخته بافقی گفت: اگر تشخیص بدهم در انتخابات فردی از بافق احتمال بیشتری برای پیروزی دارد به نفع او از انتخابات انصراف می دهم.
وی در رابطه با فعالیت و کارهای آینده خود پیرامون حوزه انتخابیش اظهار داشت: خیلی زود است که در این مورد صحبت شود. اما مشکل و ایرادی که وارد است نباید رای مردم را با وعده ساخت جاده و گاز رسانی و… به دست آورد. نمایندگان مجلس شورای اسلامی تکلیف مملکتی را روشن می کنند که استان یزد نیز جزئی از آن است.
رییس دانشگاه علم و صنعت گفت: نماینده باید بتواند کارهای عظیم و بزرگ انجام دهد. مطمئن باشید با انجام فعالیت و تصمیم گیری صحیح مملکت نیز خودبخود توسعه می یابد. البته متذکر شوم توجه به نیازها و خواسته های مردم نیز جزئی از وظایف او است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 22 آبان 1394 - 5:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای دکتر خوش آمدید
ببخشیدپ رویی میکنم تا الان کجا بودید چه برای بافق کردید که امروز امدید شما چندین سال در تهران بودید و جایگاه دار ۰ تا الان چه غصه ای در این بحران ها برای بافق خورده اید و یا جایی دفاعی کرده اید که یکدفعه احساس تکلیف کردید فکر کنم گفتن این جمله که اگر احساس کنم کسی بهتر از من باشد به نفع او کنار میروم یه جمله سیاسی باشه و ای کاش در این ۳۰ سال احساس تکلیف کرده بودید ۰

كارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 22 آبان 1394 - 7:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .بسيارخوشحالم كه مردي بزرگ و عالم كانديداي انتخابات اين دوره مجلس شده است . آقاي دكتر سلام و ان شاءا… موفق باشي .

پیر دانای همدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 22 آبان 1394 - 11:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و درود
خوش آمدید.به امید اینکه یک بار هم که شده با اتحاد شهرستان بهاباد و بافق و توابع و با نفوذی که قطعا شما در دیگر شهر ها دارید یک نماینده مستقل ,قوی و باسواد ازشهرستان بافق
در مجلس داشته باشیم .جناب آقای دکتر به امید پیروزی شما .بنده و دوستان با کمال میل حاضریم در خدمت شما انجام وظیفه نماییم .

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 آبان 1394 - 8:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

استاد گرامی
ورود شما در اینعرصه رابه فال نیک گرفته تمام توان خودرا در جهت این امر مهم مصروف خواهم نموددانشجوی سابق شما علیرضا

م فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 آبان 1394 - 1:32 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب دکتر برخورداری از فرهیختگان و دانشمندان بافق بوده وخدمات زیادی را به مجموعه علمی و فرهنگی کشور انجام داده اند ونبایستی به علت درپیش بودن مسئله انتخابات این گوهر خودرا کم ارزش کنیم .
ضمنا با توجه به ضرروزیانی که بافق به علت نداشتن نماینده بومی داشته مطمئنا تمام کاندیداهای بومی به یک اجماع خوب و قابل قبولی نیز خواهند رسید .

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 آبان 1394 - 10:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ايشان فرد با سواد و شناخته شده ايي هستند . از تصميمشان حمايت ميکنيم .

محمدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 آبان 1394 - 11:38 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب دکتر برخورداری با تیم قوی تبلیغاتی وبا سواد خواهشا در انتخابات شرکت کنید تابه بار علمی شما خدشه ای وارد نگردد
حمایتت می کنیم

حسن ابراهیمی بسابی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 آبان 1394 - 2:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برای همه بافقی هایی که پا در این عرصه می گذارند آرزوی موفقیت دارم.باشد که با همت و یاری شهروندان گرانقدر یکی از کرسیان مجلس جایگاه یک بافقی دلسوز و مقتدر باشد.آمین یا رب العالمین برای جناب آقای پروفسور برخورداری عزیز نیز توفیق روز افزون دارم.

حسینعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 آبان 1394 - 5:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب دکتر برخورداری درمدت طولانی تهران یا خارج ازکشوربودند چه خدمتی به شهربافق کردند که الآن با کهولت سن به فکر آبادانی شهر افتادند ؟یا اینکه احساس تکلیف کردند یا بهشون تکلیف شده که برای نمایندگی کاندید شوند؟

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 25 آبان 1394 - 7:59 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پس بگو برای چی ازشون تو دانشگاه ازاد تقدیر شد؟
با این سیاست بازیها به هیج کجا نمیرسیم اینخط————- این هم نشان***************

محمدحسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 25 آبان 1394 - 6:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گروهی قبلا با یکی از کاندیداهای غیربافقی که دوره ها ی قبل نماینده مجلس بوده توافقات پشت پرده کردند که چند نفراز بافقی ها راعلم کنندوتشویق به حضوردرصحنه انتخابات نمایند ورای بافقی ها رابشکنند تا آن شخص مورد نظر غیربومی رای بیاره وطرف ها هم به نون ونوایی برسند

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 26 آبان 1394 - 8:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حسینعلی و جوان مثلا بافقی اینقدر نمیخواد با این حرفاتون تبیلغ برای کاندیدهای غیر بومی بکنید قطعا آقای پرفسور برخورداری رای میاره به کوری چشم دشمنان و کسانی که با تبلیغات کذب میخوان این وسط نونی بخورن

یا علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 27 آبان 1394 - 12:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همشهریای عزیز جناب آقای دکتر برخورداری قطعا یکی از فرهیختگان شهرستان بافق هستند لطفا به افتخارات شهرمون احترام بگذاریم…
آقای دکتر قبلا هم اعلام کردند که به علت کهولت سن و بیماری قادر به قبول همچین مسئولیت های سنگینی نیستند و همه ی دوستان می دونند که ایشون اصلا دنبال همچین پست های سیاسی نبودند و نیستند واگر نه به قول شما توی همون تهران خیلی بهترش رو دو دستی تقدیمشون می کردند…. و اما اگر الان از اسم و آبرو و اعتبارشون دارن خرج می کنن تا امثال ما اینجا در موردشون قضاوت کنیم حتما فراتر از اون چیزیه که ما می بینیم …. ضمنا مطمئن باشید ایشون قبل از انتخابات انصراف خودشون رو اعلام می کنند تا همه بفمند که منظورشون از نام نویسی در انتخابات حضور توی مجلس نبوده….

بنده خدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 29 آبان 1394 - 9:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

توکه میخوای باحیله وتزویر ودر قالب حرفهای خوب به چهره ماندگار شهر مان توهین کنی لااقل نام خودتو((یاعلی))نگذار وبدان وجود انسانهای بزرگ در مجلس سبب ابرو ی نظام اسلامی وخصوصا ابروی شهر ودیارمان میشود ضمنا این هم که گفتی خودشان انصراف میدهند بدان که انسان زنده قیم نمیخواهد
جهت اگاهی همه همشهریان عزیز به اطلاع میرساندبسیاری از وزراوصاحب منصبان دولت تدبیر وامید از دوستان وشاگردان پروفسور برخورداری هستند

علی آقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 1 آذر 1394 - 11:15 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر مرد بزرگ بافق
امروز همه خوشحال شده اند که مردی از جنس مردم بافق توانمند وتحصیلکرد آشنا با کل کشور به صحنه انتخابات وارد شده پرفسور برخورداری عزیز خوش آمدی
رواق منظر چشم من آشیانه توست کرم نما وفرود آ که خانه خانه توست
مردم فهیم بافق از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شوند کسانیکه اینچنین بلبل زبانی می کنند همونایی هستند که وقتی شانس بافق برای رفتن آقای شیخ شاب به مجلس خیلی بالابود تو انتخابات دور دوم نیومدند رای بدن و اون بنده خدا با اختلاف خیلی ناچیز وارد مجلس شد هیچ کاری هم برا بافق نکرد فقط به قول بعضی هاشون کیف کردن که شیخ شاب نرفت مجلس ،ولی این بار نه اون بار این بار مردم همه حوزه انتخابیه پرفسور برخورداری را می شناسن وبه امید خدا ایشون را حمایت کرده رای قاطع میدن ونماینده توانمند این پنج شهرستان خواهند شد برخورداری جان دوستت داریم

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 2 آذر 1394 - 10:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دراین وانفسای نامزدشدن شخصیت های گوناگون وروانه کردن تهمت وافترا به افراد مختلف سلامت دین وایمان اقتضامی کند که درانتخابات شرکت نکنیم

You cannot copy content of this page