شهرستان بافق بهترین شهرستان برای ایجاد چرخه فولادی است

دسته: اخبار ویژه , عمومی
یک دیدگاه
شنبه - 23 آبان 1394

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ در جلسه مشترک دو هفتگی فرماندار با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، شورای اسلامی شهر و صاحبان صنایع شهرستان بافق ، مسائل و مشکلات طرح های در حال اجرا بویژه در زمینه صنایع جوار معدنی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه حجت الاسلام زارع زاده نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان بر لزوم شروع و تکمیل واحدهای جوار معدنی بویژه کارخانه های فولاد و گندله سازی تاکید نمودند.

فرماندار بافق با اشاره به شرایط فعلی و مشکلات صنعت فولاد به ویژه کاهش قیمت سنگ را یادآور شد و گفت : مهمترین راهکار در شرایط فعلی تکمیل زنجیره فولاد در شهرستان می باشد به نحوی که سنگ خام در بازار داخلی مصرف و تبدیل به احسن شود.

سید مهدی طلایی مقدم افزود : شهرستان بافق قطعا یکی از بهترین شهرستانهایی است که از نظر چرخه تولید فولاد و اقتصادی کاملا مقرون به صرفه است.

در ادامه اعضا نیز نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص طرح های جوار معدنی بیان نموده و مقرر شد هفته آینده کلیه اعضاء از روند اجرایی، وضیعت پیمانکاری و مشاورین طرح ها بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت طرح ها قرار گیرند.

IMG_0377 IMG_0382 IMG_0383


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 آبان 1394 - 10:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فولاد صنعت آبخواه هستش . شما اين همه آب رو از کجا ميخواهيد بياوريد .

You cannot copy content of this page