دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر استان یزد با استاندار

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 26 آبان 1394

دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر استان یزد با استاندار

به گزارش خبرنگار ” بافق فردا ” حسن ابراهیمی مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر استان روز یکشنبه 24 آبان ماه با سید محمد میرمحمدی استاندار دیدار نمود.

در ابتدای این جلسه ابراهیمی به تشریح وضعیت بیمه شدگان تحت پوشش این صندوق دراستان یزد پرداخت.
وی گفت: درحال حاضر تعداد بیمه شدگان کشاورز ،روستائی و عشایر استان 17962 خانوار بوده که به تعداد 725 خانوار مستمری فوتی و به 20 خانوار مستمری از کارافتادگی پرداخت می شود.
مدیر صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان در ادامه این دیدار تصریح کرد: تمام تلاش خود را جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر به کارخواهد گرفت تا در آینده نزدیک این قشر در زمان پیری علاوه بر درد و رنج جسمی ،درد و رنج فقر و نداری را نداشته باشند.
در ادامه استاندار نیز در این جلسه خواستار استفاده از تمام ظرفیت ها به ویژه موسسات و افراد خیر جهت تقبل هزینه بیمه افرادی که توان مالی مناسب ندارند شد. تا اقشار ضعیف بتوانند از مزایای بیمه در زندگی بهره مند شوند.
وی ابراز امیدواری کرد: همه ادارات و سازمان های مرتبط از جمله صدا و سیما،کمیته امداد امام خمینی ( ره) و اداره بهزیستی تمام تلاش خود را جهت معرفی صندوق، مزایا و حمایت های آن و تحت پوشش قرار دادن افراد فاقد بیمه، به کار گیرند..

Picture 002


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
سید طاها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 27 آبان 1394 - 12:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر کسانیکه در راه اعتلای ایران عزیز فعالیت می کنند امیدوارم آقای حسن ابراهیمی خوسفی توانمندی های خود را در این پست به منصه ظهور بگذارند
آروزی توفیق دارم برایشان

You cannot copy content of this page