همايش آشنايي با مباني كارآفريني در بافق برگزار شد

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - 1 آذر 1394

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، همزمان با هفته جهاني كارآفريني و در راستای ترویج کارآفرینی همايش ویژه ای تحت عنوان ” آشنايي با مباني كارآفريني ” با حضور فرماندار ، جمعي از مسئولان و دانش آموزان در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در اين همايش ضمن تبريك هفته كارآفريني با اشاره به ظرفيت ها و توانمندي هاي شهرستان در حوزه هاي مختلف گفت : شهرستان بافق با توجه به تدوين سند توسعه حول چهار محور صنايع معدني و جوار فولادي ، جوار ريلي ، كشاورزي و گردشگري نقشه راه توسعه و پيشرفت را براي حضور و فعاليت سرمايه گذاران و عموم محيا نموده است.

سيد مهدي طلايي مقدم با اشاره به اينكه کار آفرینی و نوآوری فرایندی از ارائه خلاقیت و استفاده از امكانت و فرصت هاي موجود است خاطر نشان كرد :يك کارآفرین سرمایه دار نیست ولی قادر است از سرمایه های راکد به خوبی استفاده کند.

وي افزود : يك كارآفرين به منظور تحقق ايده اش با بهره گیری از امکانات و فرصت های موجود و تکیه بر دانش و استعدادهاي فردي خود مي تواند با مديريت خوب ايده اش را محقق ساخته و از اين راه كسب درآمد كند.

رئيس اداره كار ، تعاون و رفاه اجتماعي شهرستان بافق نيز ضمن تبريك هفته كارآفريني و تشكر از مساعدت هاي فرمانداري و دانشگاه آزاد مبني بر تشكيل اين همايش گفت : هدف از برگزاري تفهيم به دانش آموزان كه خلاقيت يك نوع فرهنگ براي بروز خلاقيت و نوآوري است.

در ادامه يكي از مديران موفق استان يزد در حوزه كارآفريني به ارائه تجربيات خود براي دانش آموزان پرداخت و تجربيات و موانع موجود بر سر راه يك كارآفرين را با ذكر مثال هاي مختلف بيان كرد.

گفتني است هفته آخر آبان ماه (هفته سوم نوامبر) را هفته جهانی کارآفرینی می نامند.

IMG_0767 IMG_0768 IMG_0771 IMG_0785


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 1 آذر 1394 - 9:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش میشد این همایش ها را اطلاع رسانی می کردند

    پسخگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 1 آذر 1394 - 12:40 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    از طریق اداره کار و دانشگاه به تمامی ارگانها اطلاع رسانی شده و دعوتنامه ارسال شده است. ضمنا این همایش برای دانش آموزان بوده و همایش کارآفرینان برتر دانشگاهی استان یزد نیز در اسفندماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برگزار خواهد شد که اطلاع رسانی به طور فراگیر انجام می گیرد

You cannot copy content of this page