مجوزی در رابطه با بارگیری ریگ های کمپ شهید برزگری صادر نشده است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - 2 آذر 1394

رییس اداره منابع طبیعی شهرستان بافق :

مجوزی در رابطه با بارگیری ریگ های کمپ شهید برزگری صادر نشده است

رییس اداره منابع طبیعی شهرستان بافق گفت: بارگیری ریگ از کمپ شهید برزگری زیاد نبوده است.

IMG_20151123_083649

کمال کریمی در گفتگویی تلفنی با خبرنگار”بافق فردا ” اظهار داشت: گزارشی از برداشت ریگ های کمپ شهید برزگری به اداره منابع طبیعی ارسال شد. به محض اطلاع از این موضوع مامور منابع طبیعی برای بازدید به محل اعزام شد.

وی عنوان کرد: برداشت و بارگیری ریگ از این منطقه در حد یک تراکتور بیشتر نبوده است. که توسط یکی از اهالی آن منطقه انجام شده است.

کریمی یادآور شد: به این فرد اخطار داده شده؛ و هیچ گونه مجوزی نیز در رابطه با بارگیری ریگ صادر نشده است.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
سیدمحمدمیرسلیمانی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 2 آذر 1394 - 11:11 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درودها بر شما که اینچنین پیگیر و حافظ منابع خدادای بافق که ذخیره آیندگان است می باشید. متاسفانه هنوز منطقه زیبا و دست نخورده صادق آباد و متل برزگری بصورت شایسته در سامانه های مجازی و گردشگری معرفی نشده است به عنوان نمونه متن معرفی آثار تاریخی بافق را در سایت yazdp.ir را عینا ذکر می کنم شاید مسئول محترم میراث فرهنگی بافق نسبت به پیگیری تصحیح و تکمیل اطلاعات اقدام نمایندیا منظور سایت مزبور را از آرامگاه عبدالله و خانه های وحشی و خانه های پیشین و محله لرد!!!! مشخص نمایند :

میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان بافق
مکان های دیدنی و تاریخی شهرستان بافق (استان یزد)
شهرستان بافق با مركزيت شهر بافق، در فاصله يك‌صدوبيست كيلومتري جنوب‌خاوري يزد و در ارتفاع 927 متر از سطح دريا قرار دارد.. شهرستان بافق از مكان‌هاي تاريخي و ديدني متعددي برخوردار است. امام‌زاده عبدالله‌بن موسي‌بن‌جعفر(ع)، مسجد جامع (قرن 12 هـ.ق)، مسجد سراستخر، مسجد امام حسين(ع)، مسجد حاج حسين، مسجد چهارده معصوم(ع)، مسجد فاطميه بافق و مسجد فاطميه آهن‌شهر، مسجد صاحب‌الزمان(ع) مباركه،‌حسينيه امام‌زاده و مسجدحاجي سيد حسن از جمله ديدني هاي اين منطقه محسوب مي‌شوند.
آرامگاه عبدالله‌، باغ تيتو، پير مراد، چشمه پيروزی، خانه های پيشين، خانه های وحشی بافقی، قاضی مير جعفر، قلعه كافر، مسجد جامع، مدرسه علميه و محله لرد از مهم‌ترين مكان‌هاي ديدني و تاريخي شهرستان بافق(استان یزد) به شمار مي‌آيند………

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 3 آذر 1394 - 6:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام : ساکن روستای صادق آباد می باشم ریگها متعلق به همه است و هیچکس نمی تواند ادعا کند که مال ماست پس مال همه است ؟؟؟؟

You cannot copy content of this page