نوید روزهای خوب برای ورزش روستای مبارکه

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - 2 آذر 1394

نوید روزهای خوب برای ورزش روستای مبارکه

 

جلسه‌ هم اندیشی بین اهالی ورزش مبارکه صورت گرفت.

 

به گزارش خبرنگار بافق فردا  در شامگاه یکشنبه سالن ورزشی شهدای مبارکه میزبان بخشدار شهرستان بافق , نماینده اداره ورزش و جوانان,اعضای شورای اسلامی مبارکه و جمعی از اهالی ورزش روستای مبارکه بود.

در این جلسه که به منظور رفع مشکلات فیزیکی  سالن شهدای این روستا و تشکیل شورای ورزشی مبارکه برگزار شد ابتدا با صحبت های شفیعی رییس شورای اسلامی مبنی بر بیان اوضاع ورزش و سالن این روستا آغاز شد که شفیعی با اشاره به اینکه پس از موفقیت شورای اسلامی مبارکه در مزایده اداره ورزش و جوانان قصد داریم که با رسیدگی وتجهیز این مجموعه فضای شادابی را برای ورزشکاران مبارکه فراهم کنیم,

در ادامه بخشدار شهرستان نیز افزود: در صورت آنالیز هزینه نیاز  های این سالن را پیگیری و بزودی شاهد رفع این مشکلات خواهیم بود.

شرف الدینی نماینده اداره ورزش و جوانان بافق هم در ادامه این جلسه گفت:با عزمی که ورزشکاران این روستا در امر ورزش و نگهداری این. مجموعه دارند قطعا در سالهای آتی نیز این اعتماد بین شورای اسلامی شورای مبارکه و اداره ورزش و جوانان بیشترخواهد شد.

در ادامه مرشدزاده دهیار و اعضای شورای اسلامی مبارکه با مشورت پیشکسوتان ورزش این روستا محمد رضا فرزین,نظرعلی حمیدی,علی دانشفر ,روح الله طالعی,خلیل فلاح و سیدهاشم غضنفری را بعنوان اعضای شورای ورزشی معرفی کردند تا مسائل ورزش این روستا از طریق منتخبین پیگیری گردد.

در پایان نیز اهالی ورزش جوانان مبارکه با بخشدار شهرستان به درد و دل پرداختند که فتاحی قول همکاری و مساعدت داد.

 

IMG_20151123_174700

 

 

IMG_20151123_174715


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
ماشالله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 3 آذر 1394 - 8:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به همین خیال باشید

You cannot copy content of this page