چهاردهمین جلسه کارگروه عمران و شهرسازی مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق برگزار شد.

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
چهارشنبه - 4 آذر 1394

چهاردهمین جلسه کارگروه عمران و شهرسازی روز چهارشنبه مورخ 27/8/94 در محل سالن کنفرانس شهرداری بافق از ساعت 18 الی 20:30 برگزار شد.

جلسه فوق با حضور 21 نفر از اعضای کارگروه عمران و شهرسازی و جناب آقای مهندس نوروززاده شهردار بافق برگزار شد. پس از خیرمقدم توسط شهردار محترم شهرستان بافق ، دبیر کارگروه عمران و شهرسازی به بیان اهداف کارگروه پرداخت و در مورد فعالیتهای گذشته به اختصار توضیح داد. در ادامه بحث آقای سید سعید حسینی که بی شک یکی از ستونهای اصلی کارگروه می باشد به بیان مختصری از طرحهای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران پرداخت  و مجدداَ به اهمیت هرچه قویتر شدن قسمتهای مختلف شهرداری و لزوم محوطه سازی شهرداری به بهترین نحو ممکن تاکید کرد. ایشان یکی از اولین راههای توسعه زیربنایی و پایدار مدیریت شهری را در داشتن مجموعه منسجم ، فنی ، علمی و پویا دانست.

آقای سید سعید حسینی به لزوم اهمیت سرمایه گذاری در بخش فرهنگ به هر نحو ممکن برای شهروندان و حتی در مقاطع مختلف تحصیلی دانش آموزان پرداخت به قسمی که صرف هزینه تا 20 درصد بودجه سالانه در بخش فرهنگی را یکی از راهکارهای ارتقاء مدیریت شهری و ارتقاء فرهنگ شهروندی دانست در ادامه آقایان مهندس ابولفضل طالعی ، مهندس محمدعلی فتاحی ، مهندس حامد پورامینی ، مهندس علی محمد رنجبر ، مهندس محسن جمالی و مهندس عباسعلی فتوحی به ایراد سخنان ، راهکارها و سوالات پرداختند و پس از آن شهردار محترم شهر بافق جناب آقای مهندس نوروززاده به حجم وسیعی از پروژه های عمرانی حال حاضر شهرداری که در حال اجرا می باشد اشاره کردند و از پرسنل شهرداری به خاطر حجم فعالیتها و مسئولیتهایشان تقدیر کرده و همچنین از همکاری و زحمات مدیر عامل محترم شرکت سنگ آهن و فرماندار محترم شهرستان بافق تقدیر و تشکر کردند.

نکته حائز اهمیت جلسه پاسخ مسئولانه و دلسوزانه و دقیق شهرداری بافق به سوالات مطرح شده از طرف سروران حاضر در جلسه بود و اهمیت کارگروه برای ایشان و احترام به نظرات حضار محترم جای بسی امیدواری نسبت به آینده و همچنین شایسته سپاس فراوان می باشد.

دو مصوبه جلسه فوق که به امضاء اعضای محترم کارگروه عمران و شهرسازی رسید به قرار زیر می باشد :

حاضرین جلسه : آقایان سید سعید حسینی ، عباسعلی فتوحی ، محمدعلی فتاحی ، عباس فتاحی ، یوسف دهقانزاده ، علی محمد رنجبر ، احمد برزگری بافقی ، علیرضا عبادی پور ، محمدرضا عبادی پور ، حسن ندافیان ، امیر افروغ ، مهدی فتوحی ، محمدرضا فتاحی ، ابوالفضل طالعی ، علی بابائیان ، کاظم پورباقری ، محسن جمالی ، حامد پورامینی ، محمدعلی بهابادی ، علی میرابی و خانم فاطمه میربافقی.

الف ) مقرر شد جلسه آینده ( پانزدهمین ) ، جلسه کارگروه عمران و شهرسازی در محل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برگزار شده و موارد زیر مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

1-  طرحهای عمرانی که شرکت سنگ آهن مرکزی ایران متولی اجرای آن می باشد.

2-  بررسی استفاده از پتانسیل های بنگاههای اقتصادی در زمینه های عمرانی و شهرسازی.

3-  بررسی پتانسیل های اقتصادی که قابلیت سوددهی برای شهرداری داشته باشد.

مقرر شد ، جهت مسئول اجرایی تشکیل جلسه از آقای سید سعید حسینی و آقای علی محمد رنجبر درخواست همکاری شد و دعوت از میهمانان ویژه از طریق اعضای محترم شورای شهر صورت پذیرد و جلسه بعدی حداکثر تا تاریخ 30/9/94 تشکیل شود.

ب ) لزوم تشکیل کمیته ای جهت ارتقاء سطح کیفی و اثر بخشی کارگروه ، که می تواند موارد زیر را نیز مورد بررسی قرار گیرد.

1-  تشکیل زیرگروه های تخصصی.

2-  تشکیل کمیسیون عمران و شهرسازی شورا.

3- انتخاب دبیر یا دبیران اجرایی.

4- سعی در استفاده از نظر بانوان متخصص در سطح شهر.

در این راستا مقرر شد افرادی که مایل به همکاری هستند یا خود به دبیر کارگروه کنند و یا از طریق دبیر کارگروه تمایل افراد جهت حضور در این کمیته ویژه اخذ گردد.

IMG_20151125_095159

 

 

IMG_20151125_095148

 

 

IMG_20151125_095139

 

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
الف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 4 آذر 1394 - 12:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ارزش خبری کردن کارتون خیلی کم شد یا این تعارف کردن های مهندسیتون

علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 4 آذر 1394 - 2:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت كارگروه محترم فكر كنم به جزء دو يا سه نفر بقيه براي مطرح شدن در اين جلسات حضور دارند چون واقعأ مهندسين بافقي با سواد تر وبا تجربه تر از اين عزيزان در بافق و يزد وجود دارند كه مي توان از نظريات آنها استفاده كرد

soheil این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 4 آذر 1394 - 3:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر می رسه تنها کارگروهی که هدف دار هست و به درد بخوره کارگروه عمرانه و بقیه کارگروه ها در خوابی زمستانی به سر می برند.هرچند که این کارگروه هم به نظر حمایت نمی شود اما امید است این کارگروه بتونه بقیه را از خواب بیدار کنئ.

علی میرابی دبیر کارگروه عمران و شهرسازی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 5 آذر 1394 - 1:38 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام و احترام خدمت کلیه خوانندگان
کارگروه عمران و شهرسازی بافق تنها یک هدف اصلی و مهم برای خود تعریف کرده است آن هم تعالی زندگی شهروندی و آبادانی شهر هست که کلیه سیاست ها و برخوردها همگام با این مسئله در حال تغییرات بعضاَ سریع هم خواهد شد لذا تقدیر و تشکر از افرادی که در راه آبادانی شهر قدم بر میدارند لازمه کار خواهد بود. در رابطه با سایر دوستانی که تخصص و تعهد کافی در رشته عمران و شهرسازی و نسبت به شهر دارند سعی به دعوت از کلیه دوستان شده است و بارها اطلاع رسانی شده افراد واجد شرایط توسط خود و یا دیگران به شورا و یا مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق معرفی گردند.
لذا ضمن تقدیر از نظرات سازنده دوستان خواهشمند است تا نام افراد متخصص را جهت دعوت در کارگروه در همین مجال نیز اطلاع رسانی فرمایید تا در صورتیکه دعوت شده اند، اطلاع رسانی شده و در صورتیکه دعوت نشده اند توضیحات لازم به حضور همشهریان عرض و یا دعوت گردند. در ضمن با توجه به کلیه جنبه های این گونه فعالیتها که بعضاَ مشکلات پیش رو از چشم دیگران پوشیده است بر خود لازم میدانم که از زحمات دبیران و فعالین کارگروه های دیگر تقدیر و تشکر نمایم.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 5 آذر 1394 - 6:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر جز 2 و يا 3 نفر بقيه فقط براي مطرح شدن آمدند.نفراتي هم اصلا نه مدرك عراني و نه سابقه عمراني دارند .

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 آذر 1394 - 1:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بی شک این حضور مردمی باعث نیل پروژه ها به سمت بهترین گزینه ممکن خواهد شد و به نوبه خود از زحمات اعضا کارگره عمران تشکر می کنم

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 8 آذر 1394 - 10:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام مواظب ورود بعضی افراد که باصطلاح ستون این جلسه نام برده شد باشید ودر این باره از سوابق ایشان بررسی بیشتر بعمل اید کسی حتی ساختن مرکز …. خود اکثرا از کارگران فضای سبز وماشین الات سنگ اهن استفاده کرد.میگین دروغ از کارگرهای فضای سبز بپرسین ولی شما مسئولین سایت رسالت بزرگی جهت گذاشتن کامنتهای حقیقی مردم دارید وگرنه مدیونید..به نظر من هرکس بیشتر به بیت المال دست درازی می کند بیشتر حمایت می شود از ما گفتن

You cannot copy content of this page