20 کیلومتر از قطعه دوم محور بافق _ یزد به بهره برداری می رسد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - 8 آذر 1394

مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد با اشاره به این که پروژه جاده بافق یزد یکی از مهمترین پروژه های راهسازی استان یزد است گفت:20 کیلومتر از قطعه دوم محور بافق یزد تا قبل از نوروز امسال به بهره برداری می رسد.
غلامرضا رضایی در حاشیه بازدید از جاده بافق _ یزد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث باند دوم جاده بافق_ یزد یکی از مهمترین پروژه های راهسازی استان است.
وجود معادن متعدد در بافق سبب شده تا تردد ماشین آلات سنگین در محور بافق یزد افزایش یابد.
وی افزود: طی سال های گذشته 69 کیلومتر از باند دوم آسفالت و به بهره برداری رسید. عملیات خاک ریزی و پل سازی 43 کیلومتر باقی مانده نیز در دست اقدام می باشد.
رضایی تصریح کرد: علیرغم کمبود اعتبار برای فعالسازی بیشتر پروژه پیمانکار دیگری نیز اضافه شد تا با این برنامه ریزی کار با سرعت بیشتر پیش برود.
وی عنوان کرد: 20 کیلومتر از قطعه دوم تا قبل از پایان سال به بهره برداری می رسد. با توجه به اینکه عملیات روسازی و آسفالت نیاز است تا به صورت پیوسته انجام شود منتظر هستیم تا وضعیت روسازی مطلوب شده و عملیات آسفالت نیز آغاز گردد.
مدیر کل راه و شهرسازی در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا محور بافق بهاباد با توجه به حوادث زیاد جاده ای دو بانده نمی شود یادآور شد: دو بانده شدن جاده بافق _ بهاباد یکی از مصوبات دولت قبل بوده؛ مطالعات امکانات سنجی و توجیه فنی اقتصادی به دلیل شرایط اقتصادی مصوب نشده است. با کمک مسئولین محلی کار به صورت مقطعی در نقاط کور محور انجام می شود.
وی در رابطه با برطرف کردن مشکلات مسکن مهر بافق چنین گفت: تامین زمین رایگان، وام، فراهم کردن تسهیلات زیر بنایی از جمله آب و برق از تعهدات دولت بوده است. و دولت به تعهدات خود عمل کرده؛ تا آن جایی که اطلاع دارم آورده اعضای تعاونی کامل نبوده است. اعضا با کمک و مساعدت آورده خود را به حدی برسانند که پروژه به اتمام برسد.
غلامرضا رضایی گفت: اگر موارد دیگری وجود دارد به اداره کل منتقل شود تا در رابطه با آن پیگیری بعمل آید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 9 آذر 1394 - 7:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
جناب اقای رضایی اگر به قول وقرار های سال قبل نگاه کنید متوجه می شوید که این جاده قرار بود تا پایان سال گذشته به بهره برداری برسد چه قدر قول وقرار واقعا مردم را چه فرض کردید

You cannot copy content of this page