بازی بین دو تیم هم استانی دسته سومی لیگ کشور( سنگ آهن برنده دربی بزرگ کویر)

دسته: اخبار ویژه , استان , عمومی , ورزشی
یک دیدگاه
پنج‌شنبه - 12 آذر 1394

دربی بزرگ کویر با پیروزی شاگردان احسان توکلی خاتمه یافت تا سنگ آهنی ها به بقا در لیگ دسته سوم از پیش امیدوارتر شوند .

به گزارش بافق فردا به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت، از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور بازی سنگین و حیاتی عصر سه شنبه دهم آذرماه با قضاوت داوران اصفهانی در ورزشگاه شهید پاکنژاد یزد  بین دو تیم هم استانی سنگ آهن بافق و استقامت یزد برگزار شد.
بازی با برتری نسبی استقامتی ها همراه بود . شاگردان محمد جعفری و مهدی پیشداد در دقایق ابتدایی مهمان را تحت فشار گذاردند اما هنرنمایی دروازه بان و سازمان دفاعی مطلوب آهنی ها اجازه گلزنی به مهاجمان استقامت را ندادند اما در دقیقه 35 بازی احسان پیله ور موفق شد قفل دروازه بافقی ها را بشکند تا نیمه اول با همین یک گل خاتمه یابد .
با آغاز نیمه دوم و پس از یک خطر جدی روی دروازه بافق ورق بازی برگشت و سنگ آهنی ها در عرض دو دقیقه طوفان به راه انداختند و توسط احسان حسنی و حسین غلامزاده شوک سنگینی بر پیکر میزبان وارد کردند . برخلاف پیش بینی ها که انتظار میرفت برای رسیدن به گل تساوی و برگرداندن بازی حملات گسترده ای تدارک ببیند بازهم این شاگردان احسان توکلی بودند که کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند و اگر مهاجمان این تیم دقت بیشتری به خرج میدادند میتوانستند به اندازه انگشتان یک دست به گل برسند . نیمه دوم این بازی به رغم چند حمله نصفه و نیمه استقامتی ها که روی بازی مستقیم حاصل شد از نظر موقعیت های گلزنی به طور کامل به بافقی ها تعلق داشت اما در پایان همان نتیجه دو بر یک به سود سنگ آهن در برگه داوری ثبت شد تا معدن کاران با دست پر مرکز استان را به سوی بافق ترک کنند .
با کسب سه امتیاز ، تیم سنگ آهن امید زیادی برای بقا در لیگ دسته سوم کشور پیدا نمود .

M__H3884 [640x480]

 کادر فنی تیم سنگ آهن:احسان توکلی( سرمربی) مهدی فروزنده( مربی) حسن فتاحی( کمک مربی) محسن ناظمی( سرپرست)


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 12 آذر 1394 - 10:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تبریک تبریک تبریک ، تبریک به همه بافقی های با شعور و با غیرت ، به خاک مقدس شهرمان قسم همه اش همینه : پویایی و زنده نگه داشتن احساس وطن پرستی – بکار گرفتن قدرت تعقل و تفکر – اقدام شجاعانه و درخور مردمان بزرگ و ریشه دار بافق

You cannot copy content of this page