مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از تعزیه خانه زینبیه و سالن نمایش خصوصی شهرستان بافق دیدن کرد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 22 آذر 1394

بازدید مدیرکل از تعزیه خانه زینبیه

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در سفر یک روزه خود به بافق از دو مجموعه نمایشی شامل تعزیه خانه زینبیه و یک باب سالن نمایش که توسط بخش خصوصی ساخته شده دیدن کرد.

علی غیاثی در این دیدار با سید کاظم عباس زاده مدیرمسئول گروه تأتر رسالت و سرمایه گذار این دو مجموعه گفتگو کرد.

غیاثی ابتدا از تعزیه خانه زینبیه و از قسمتهای مختلف آن و سپس از سالن نمایش در دست احداث بازدید کرد.عباس زاده نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در بافق توضیحاتی در مورد نحوه ساخت و ساز تعزیه خانه و سالن نمایش و همچنین کارها و فعالیتهای گروه رسالت ارائه داد.

محمدرضا زبرجدی کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق نیز در این بازدید با اشاره به زحمات این پیشکسوت تئاتر استان از وی به خاطر جمع آوری رزومه و فعالیتهای منظم و مکتوب نمایشی به عنوان تاریخ زنده تاتر بافق یاد کرد.

زبرجدی همچنین به قدمت این گروه و اینکه در ایام جنگ تحمیلی تعداد 15 نفر از اعضای گروه رسالت به درجه رفیع شهادت نایل شده اند اشاره کرد.علی غیاثی نیز اطمینان داد در آینده نزدیک ضمن تقدیر شایسته و ارزشمند از زحمات پیر تاتر دیار نخل و آفتاب در رابطه با اتمام پروژه ساخت سالن نمایش نیز پیگیری های لازم بعمل آید.لازم به ذکر است سید ایمان علوی کارشناس عمران و مریم عاقلی کارشناس پژوهش اداره کل به همراه عذرا کریمی رییس و محمدرضا زبرجدی کارشناس و سید یحیی حسینی کاردان هنری مدیر کل را در این بازدیدها همراهی کردند.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page