ذهن مردم را به حاشیه نبریم

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۶ دیدگاه
دوشنبه - 23 آذر 1394

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی:
ذهن مردم را به حاشیه نبریم
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت: برخی دوستان در سایت ها نظراتی را ارئه می دهند بهتر است قبل از آن رصدی شود وبا دریافت اطلاعات کامل از شرکت سنگ آهن به بیان نظریه بپردازیم. ذهن مردم را با این کار به حاشیه نبریم.
محمد جواد عسکری در هفتمین جلسه ارائه گزارش کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن عنوان کرد: امروز در محافل مردم بافق صحبت از قیمت سنگ و فروش آن است .لازم می دانم توضیحاتی در این رابطه بیان کنم. یک زمانی سنگ با قیمت 210 تومان به فروش می رفت و در حال حاضر سنگ تولیدی شرکت سنگ آهن هر تن 13 هزار تومان به فروش می رسد. با این روال باید مجموعه بزرگ را با 5460 نفر نیرو اداره کرد. و از طرفی دیگر طرح های صنایع جوار معدنی نیز برای پیشرفت و توسعه نیاز به تامین مالی دارد. برخی از دوستان نظراتی در سایت ها و برخی نشریات ارائه می دهند کاش قبل از آن رصدی انجام می شد و اطلاعات کامل را از شرکت سنگ آهن دریافت می کردند.
وی افزود: در جلسه های قبل نیز اشاره کردم کاری باید شود تا وابستگی شهر به شرکت سنگ آهن کم شود اما هر کسی در این رابطه تحلیلی کرد و نظری داد.. 70 روز تعطیلی شرکت یکسری حسن و معایب داشت. حسن آن ایجاد همدلی وهمراهی در بین مردم است که اکنون شاهد آن می باشیم . و عیب آن این است که 1 سال حقوق را مصرف کردیم.
عسکری با اشاره به وضعیت کنونی شرکت گفت: با وضعیت فروش سنگ تامین شرایط مالی شرکت با مشکل روبرو است. در نیمه دوم سال 92 بحث ذخیره سازی و نقدینگی در دستور کار قرار گرفت. طبق دستور شخص وزیر 2 سال درآمد ذخیره شد به مبلغ 470 میلیارد تومان. و الان مجمع فوق العاده برگزار می شود تا با افزایش سرمایه بتوان با سود کمی که در اختیار است طرح ها را توسعه داد.
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی تصریح کرد: دلسوزی ما برای شهر کمتر ازبرخی آقایان نیست. من عسکری هرگز به شهر، وطن و کشورم خیانت نخواهم کرد. اگر من عسکری بافق را دوست دارم از حاشیه سازی دوری کنم. با دادنبرخی آمار و ارقام ذهن مردم را خدشه دار نکنم. امروز تامین مالی شرکت تنها دغدغه ماست. پرداخت ماهیانه مبلغ 22 میلیارد تومان حقوق و کسورات کار کمی نیست.
وی یادآور شد: حق انتفاع بزرگترن خدمت به بافق بود که جا دارد از دادگستری و فرماندار به خاطر همراهی در این خصوص تشکر کنم. دغدغه تامین خوراک صنایع جوار معدنی نیز بزودی حل و فصل می شود و عملا کار عملیاتی می شود.
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی گفت: درب اتاق من و کارشناسان شرکت به روی مردم باز است . و امیدواریم با همدلی و همراهی بتوان در راه خدمت به شهر گام برداشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 23 آذر 1394 - 10:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چقدر حقوق ميگيري مهندس ؟؟؟

مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 23 آذر 1394 - 11:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با تقدیر و احترام از حاج آقا عسکری،امیدوارم اتحاد بین مسئولین علی الخصوص ارتباط متحدانه بین مسئولین و مدیر عامل محترم روز به روز بیشتر شود به گونه ای که هیچ کس به خودش اجازه ندهد تا در پی حاشیه سازی علیه جو شهر که در مسیر رشد صنعتی قرار گرفته است باشد،با روند گزارش دهی شخص مدیریت محترم عامل که خود، مردم بافق را در روند توسعه قرار می دهد و همه به این امر واقف هستند که کمتر مدیریتی این چنین عمل می کند و این عمل نشانه شخصیت بزرگ و متعصبانه نسبت به شهر خویش می باشد جای تقدیر و حمایت دارد .امیدوارم خداوند متعال در این راه پر فراز و نشیب پشتوانه شما باشد.

یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 23 آذر 1394 - 1:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی عده ای ( به حق یا ناحق ) به حاشیه رانده میشوند سعی در به حاشیه بردن ذهن مردم ( به حق یا ناحق ) میکنند و آنچه مهم است این است که مردم به دور از احساسات و با قدرت تعقل و تفکر و هوشیاری به قضاوت عملکرد مسئولین خود بنشینند .

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 23 آذر 1394 - 1:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیر عامل محترم شرکت سنگ اهن مرکزی بافق. کسی نمیگه شما خیانتکارید بیشتر انتقادها به خاطر عملی نشدن قول ها و وعده ها می باشد

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 آذر 1394 - 9:59 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینا همش بخاطر سیاستهای نسنجیده و اشتباه دولت و دارو دستش از جمله شما هستید انشاالله به همین زودی باید در برابر افکار عمومی جواب بدهید .کلا با این سیاستها همه چیز را از بین بردید و به حالت تعطیل و ورشکسته در آوردید جالب اینکه حالت طلب کاریتونو از دست ندادید .سنگ پا قزوین

پیر دانای همدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 آذر 1394 - 8:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و درود
هر چند که از مدیر مسیول بافق فردا نگرانم که کامنت های بنده را اغلب نمی گذارند و بنده دلسرد شدم تا کمتر مطالب بافق فردا را بخوانم .
ولی یک نکته اینجا جالب است که ایا واقعا 22 میلیارد و حتی به قولی 28 میلیارد
ایا واقعا برایند کار نیرو ها هست یا نه؟
در زمان یکی از مدیر عامل های اسبق شنیده شد که ایشان تصمیم جالبی گرفته بودند که عصر ها بعضی نیروها ی معدنی اصلا حضور نیابند جهت اضافه کاری ولی اضافه کاری مقرر را در یافت کنند.
منظور برایند کار شاید واضح شد.
موفق باشید

You cannot copy content of this page