برنده مناقصه “فولاد اسفنجی” پایان دی ماه اعلام می شود

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - 23 آذر 1394

 

فرماندار شهرستان بافق:
برنده مناقصه “فولاد اسفنجی” پایان دی ماه اعلام می شود
فرماندار بافق گفت: پیگیری راه اندازی فولاد اسفنجی توسط مجتمع فلات مرکزی یکی از مواردی است که در صورتجلسات کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی به آن اشاره شده است.
سید مهدی طلایی مقدم در هفتمین جلسه ارائه گزارش کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی اظهار داشت: در جلسه گذشته یکی از نگرانی های اعضای کارگروه و مردم انعقاد قرارداد فولاد شرکت سنگ آهن مرکزی بود. که خوشبختانه این امر با پیگیری و حضور مسئولین محقق گردید. کار آغاز و پیشرفت اغلب طرح های فولادی تا کف زمین 30 الی 35 درصد پیشرفت دارد. و ادامه کار نیز زمانبر است. امیدواریم طبق گفته مدیر عامل شرکت سنگ آهن تا پایان سال شاهد پیشرفت دو برابری باشیم
وی با اشاره به روند پیشرفت فولاد بافق گفت: مهمترین بحث فولاد ابویی تمدید پرداخت گندله با ظرفیت 5 میلیون تنی بود که با اجماع خوب مسئولین استان و شهرستان علیرغم مخالفت های صورت گرفته این امر محقق شد. در رابطه با انتقال گاز به این مجموعه نیز رایزنی هایی به منظور تخفیف با معاون وزیر نفت و رییس ملی شرکت گاز کشور انجام شد. و در قبال انتظاراتی نسبت به همکاری و همراهی انجام شده از براداران ابویی وجود دارد. شهرستان از ایشان حمایت جدی و قاطع کرد و شایسته است آنان نیز قدمی برای احداث و راه اندازی خط نورد کوره بلند و گندله بردارند.
طلایی مقدم اضافه کرد: نگرانی تامین خوراک طرح های صنایع جوار معدنی به کرباسیان معاون وزیر اعلام شد. عقل و منطق نیز این را نمی پسند که سنگ از کنار طرح های فولادی گذر کند و این طرح ها خود خوراکی نداشته باشند.
وی ادامه داد: در صورتجلسه کارگروه احداث فولاد اسفنجی توسط مجتمع فلات مرکزی قید شده است. با پیگیری های انجام شده مقرر شد تا پایان دی ماه سالجاری برنده مناقصه اعلام شود. و پروژه در سفر ریاست جمهوری جانمایی محل آن آماده شود. انتظار هست ایمیدرو نیز برای تحقق حداقل خواسته شهرستان تلاش کند.
فرماندار در ادامه اشاره ای به طرح های در حال ساخت کرد و تصریح نمود: زیر سازی محور بافق- یزد 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با پیگیری استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و معاون عمرانی استانداری مبلغ 7 میلیارد تومان برای روکش این محور اختصاص داده شده است. پلی کلینیک تامین اجتماعی نیز با هماهنگی شرکت سنگ آهن یمک ماه و نیم زودتر از موعد مقرر به بهره برداری می رسد.
سید مهدی طلایی مقدم ضمن تاکید حضور مردم در انتخابات دهمین دوره نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همت کنیم با همراهی و همدلی با حضور در پای صندوق رای به وضعیت اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و… کمک نماییم.
فرماندار بافق گفت: فرمانداری بافق سعی دارد فارغ از هرگونه عقیده سیاسی و حزبی حول سه محور فرمایشات امام خمینی(ره) مبنی بر این که “میزان رای ملت است”، مقام معظم رهبری “رای مردم امانت است” و سفارش ریاست جمهور در رابطه با فصل الخطاب بودن قانون انتخابات این دوره را اجرا کند.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 23 آذر 1394 - 1:55 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر از کارگروه ویژه مطالبات مردمی امید است این جلسات منشائ خیر و برکت باشد.

باباییان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 آذر 1394 - 7:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب فرماندارخسته نباشید.

1 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 آذر 1394 - 10:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همش وعده سر خرمن

You cannot copy content of this page