اولین چاپخانه سیلک شهرستان بافق افتتاح شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 3 دی 1394

اولین چاپخانه سیلک شهرستان بافق افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق اولین چاپخانه سیلک شهرستان با نام « چاپکار پردیس» و با مدیر مسئولی صادق رنجبر بافقی به تازگی مجوز فعالیت خود را از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد دریافت کرد.

محمدرضا زبرجدی کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق در این رابطه گفت: این مرکز اولین و تنها مجری مجوز دار چاپ سیلک در بافق است.

به گفته رنجبر چاپ سیلک اسکرین یکی از روشهای رایج چاپ تصاویر به شمار میرود و با این روش می‌توان بر روی مواد مختلف مانند پارچه و چینی و سرامیک و فلز و همچنین روی اجسام با شکلهای مدور و غیر مسطح چاپ‌های تک‌رنگ  یا چند رنگ صورت داد که از این نظر در بین روشهای چاپی منحصر به ‌فرد است.

رنجبر همچنین این نوع چاپ را بسیار مناسب برای کالاهای تبلیغی و بسته بندی های تبلیغاتی مثل تقویم و سررسید و لیوان و کاغذ و …دانست. وی عمده فعالیتهایی که در مرکز چاپکار پردیس انجام می شود را طراحی و چاپ بر روی نایلکس و نایلون، دفتر تلفن، سررسید ، تقویم دیواری، چرم ، مقوا، شیشه ، آیینه، کیف و کفش، جعبه های مختلف از جنس کارتن، اشیاء تبلیغاتی از قبیل خودکار، ساعت و دسته کلید ، گونی، پارچه و انواع البسه عنوان کرد.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page