مدیرکل بهره برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت، از شرکت سنگ آهن بازدید کرد

دسته: اجتماعی , اخبار ایران , اخبار ویژه , عمومی , کارگری
۲ دیدگاه
پنج‌شنبه - 3 دی 1394

به گزارش بافق فردا به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، صبح چهارشنبه دوم دیماه مهندس اقبالی مدیرکل بهره برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت، مهندس علمدار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، مهندس رنجبر رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان بافق به همراه مدیر عامل شرکت از معدن سه چاهون، پروژه پرعیار سازی معدن سه چاهون، استخراج، مخازن بیست هزارمتر مکعبی، پروژه اصلاح خط، پروژه گندله، فولاد بافق کسری،آگلومراسیون بازدید کردند.
در پایان بازدید با حضور مدیران و معاونین شرکت جلسه ای در دفتر مدیر عامل برگزار شد که مهندس رنجبر معاون برنامه ریزی شرکت، پیرامون میزان استخراج سنگ آهن و باطله برداری، و…… مطالبی ارائه کرد.
در این نشست مدیرکل بهره برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بازدید انجام شده اذعان داشت: امروز احساس کردم که شرکت سنگ آهن مرکزی از لحاظ نیروی انسانی فنی و متخصص دارای پتانسیل عالی است که می تواند درسطح کشوری بدرخشد.
اقبالی رشد مجموعه معدنی شهرستان را یادآور شد و افزود: با توجه به گستردگی فعالیت ها نیاز امروز این است که همه کمک کرده و دست از تلاش برندارند. در هر شرایط و بالاخص در شرایط کنونی باید از دروغ، تهمت و شایعه پراکنی که به روند پیشرفت کار آسیب وارد می کند جلوگیری کرد.
این مسئول با قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان شرکت، خطاب به جمع حاضر گفت: پیام زحمات شما و دوستانتان را حتما به آقای مهندس نعمت زاده که واقعاً یکی از خبره ترین انسان های معدنی کشور هستند می رسانم.
اقبالی در پایان ضمن توصیه به مدیران سنگ آهن مرکزی بابت رسیدگی هرچه بیشتر به کارکنان و خانواده ایشان، تصریح کرد: با حجم کارهایی که در این مجموعه شاهد هستیم؛ انصافاً به بیش از چند مدیرعامل جهت مدیریت آن نیاز است که همه در آقای عسکری خلاصه شده است و جای تقدیر و تشکر دارد.

DO3P7086 DO3P6772 DO3P6807 DO3P6881 DO3P6905 DO3P6915 DO3P6958 DO3P6977 DO3P6972 DO3P6980 DO3P7027 DO3P7065


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 4 دی 1394 - 8:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و احترام
جا دارد از زحمات مدیر عامل مردمی برای پیگیری های ایشان در سطح وزارت برای پیشرفت شهر تشکر کرد و باشد که خداوند متعال در همه زمینه ها یار و پشتیبانشان باشد.

ح-ا-ا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 4 دی 1394 - 6:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
چراخبری ازکاندیدهای ثبت نام شده مجلس شورا وخبرگان دراین سایت نیست

You cannot copy content of this page