مدیران غیر بومی که به جای مدیران بومی قرار گرفته اند کار خاص و حرکتی آن چنانی انجام نداده اند

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۶۹ دیدگاه
پنج‌شنبه - 10 دی 1394

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق:

 هیچکدام از مدیران غیر بومی که به جای مدیران بومی قرار گرفته اند کار خاص و حرکتی آن چنانی انجام نداده اند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق گفت: چندی است عزل و نصب هایی در شهر بافق رواج پیدا کرده است. و اکنون شاهد عزل مدیر مجتمع فسفات اسفوردی هستیم که فرماندار به عنوان بالاترین مقام اجرایی در جریان این عزل نبوده است.

محمد عباسی در گفتگویی تلفنی با خبرنگار”بافق فردا” عنوان کرد: چندی است عزل و نصب هایی در شهر بافق رواج پیدا کرده است. و اکنون شاهد عزل مدیر مجتمع فسفات اسفوردی هستیم که فرماندار به عنوان بالاترین مقام اجرایی درجریان این عزل نبوده است.

وی افزود: مدیران بومی عزل و به جای آنان مدیران غیربومی جایگزین می شوند . با هیچ شخصی مخالفتی نداشته و نداریم. اما نکته ای قابل توجه است که هیچکدام از مدیران غیر بومی که به جای مدیران بومی قرار گرفته اند کار خاص و حرکتی آن چنانی انجام نداده اند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق با اشاره به تقاضای اعضای کمیسیون صنعت، معدن و عمران مبنی بر تشکیل جلسه تصریح کرد: در پی عزل مدیریت مجتمع فسفات اسفوردی اعضای کمیسیون صنعت ، معدن و عمران طی ارسال نامه ای درخواست تشکیل جلسه ای به منظور بررسی علت عزل و نصب نمودند. این جلسه در محل دفتر شورای اسلامی تشکیل شد . و اعضای کمیسیون صنعت، معدن و عمران نگرانی خود را در رابطه با عزل مدیریت فسفات به شورا اعلام کرده و از ریاست شورای اسلامی خواستند تا هر چه سریعتر موضوع مورد برسی و پیگیری قرار گیرد.

وی تصریح کرد: فرماندار نیز در این مورد ابراز نگرانی کرده است. شورا به طبع جبهه گیری فرماندار و درخواست اعضای کمیسون مراتب اعتراض خود را به مسئولین استان اعلام داشت.

محمد عباسی ضمن تقدیر وتشکر اززحمات مدیریت سابق مجتمع فسفات اسفوردی بافق گفت: وی کارنامه درخشانی در زمان مدیریت خود به جای گذاشته است. کارگران زیادی با امضای طوماری از مدیریت “فتوحی” حمایت کرده اند.

وی بیان کرد: مورد مبهمی که برای همشهریان بافقی و اعضای شورای اسلامی به وجود آمده است در جریان نبودن فرماندار از این عزل بوده است. تا آن جا که در جلسه تودیع و معارفه فرماندار حضور نداشته است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق گفت: شورا تمام تلاش خود را در رابطه با این موضوع مهم به کار خواهد بست.

IMG_20151231_103733


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
محسن ش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 11:04 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
این گفته کاملا غلط است آقای عباسی
آقای فتوحی در زمان مدیریت خود هیچ کاری نکردند و اگر رشدی بوده در زمان حافظی فر پایه و اسا آن نهاده شده است و آقای فتوحی فقط بهره برداری کردند.اصلا ایشان چه به معدن؟
اتفاقا مدیران غیر بومی دلسوزانه تر عمل می کنند نمونه مشهود آن آقای مهندس الامی(میشدوان)
لطف کنید الان سری به مدیرت آقای مرشد زاده بیندازید(حقوق های الکی، حقوق های به تعویق افتاده و ……..
خو

کارگر فسفات این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 11:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من خودم یکی از کارگران فسفت هستم و هیچ رضایتی از عملکرد ایشان نداشتم.شورای شهر به جای حمایت از ایشون کاش پای دردلهای کارگران می نشتند.
در ضمن در ازای کارگرانی که از ایشون مایت می کنند کارگرانی هم هستند که برای عزل ایشان نامه نوشتند و از حضور آقای مهندس حقیقی واقعا خوشحالن.

م ع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 11:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آفای عباس زاده نظرتان برای خودتان نگه دارید
کی گفته فتوحی برای ما کاری کرده ما خیلیم از حضور مهندس حقیقی راضی هستیم

معدنی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 11:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت آقای عباسی زاده عزیز
تا آنجا که بنده اطلاع دارم آقای فتوحی در سوابق کاری خود هیچ گونه علم معدنی نداشتند ولی در مقابل ایشان آقای مهندس حقیقی با سابقه عالی و تجربه زیاد قرار دارند. حتی در سازمان های بالاتر نیز هیچ کدام از دوستان از کار آقای فتوحی رضایت نداشتند.
به جای حاشیه درست کردن بهتر است فرصت رو غنیمت بشماریم و از حضور آقای مهندس حقیقی در شهرستان استفاده کنیم
از شما بعیده با گفتن همچین حرف هاییی به تضعیف مسئولین بپردازین

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 11:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخدا قوت باید عرض کنم که مهندس فتوحی یکی از فعالترین مدیران شایسته ولایق وبسیار فعال وباسابقه در مجتمع معدنی فسفات بوده ،فردی مذهبی وخوش برخورد ومسوولیت پذیر بوده وتولید در مجتمع فسفات درزمان مدیریت این مرد فداکار بی سابقه است .من نمیدانم دوستان بالایی چرا از مسوولیت چنین افراد لایقی نگرانند ووی را عزل نمودندوفرماندار شهر از این عزل ونصب بی اطلاع . یقین دارم که جناب مهندس فتوحی هرجا که باشد فردی پرتلاش ،وعاشق خدمت بمردم عزیز بوده وخواهد بود وتاکنون درعمل وهم ثابت شده است . وی هرجا باشد درراه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ومردم ولایتی بافق گام خواهد برداشت توفیق روزافزون مهندس فتوحی وکلیه ی خدمتگزاران به اسلام ومسلمین را از خداوند منان خواهانم موفق وپیروز باشید انشاالله /باتشکر علی اصغر رنجبر بافقی

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 11:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای عباسی کدوم مدیر بومی کار کرده که این دومیش باشه
ما که از آقای فتوحی جز مداحی چیزی ندیدیم فکر کنم اگه ایشون به مداحی ادامه بده موفق ترن تا در عرضا معدن

مقام اگاه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 12:29 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کمسیون صنعت معدن و عمران

دهقان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 1:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بردار بزرگوار دست بکش ازین حرفای عوام فریبانه.اگر کار خاصی نمیکنن بافق رو هم به حراج نمیذارن.جدا شدن تیکه های ارزشمند بافق در زمان مدیران بومی بوده ؟؟؟؟ یا غیر بومی؟؟؟ برادر نه بچه ایم و نه بیسواد که دیگر گول شعار بومی و غیر بومی بودن رو بخوریم.؟؟؟ ما کار میخواهیم. جهت اظلاع عرض کنم بومی و غیر بومی هم فرقی نداره.این شعار شما صرفا ریشه در خط سیاسی شما داره. والا دلت برای بافق نسوخته.چرا زمان خاوری هیچی نمیگفتین.؟؟ چرا زمان صمدی نگفتین؟؟؟ ملت رو با این حرفا بازی ندین.البته بنده کاری به فسفات ندارم. بنده فقط انتقادم روی جمله تیتر ایشون بود.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 6:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر غیربومی بده، اولیش همین خود اقای فرماندار… درضمن، شما ها شورای شهریها، برای برداشتن مدیر بومی مثل جواد عسکری همه هم و غمتون رو بکار بردیدوووو یادمون نرفته، در ضمن، اقای مدیر فسفات قبلی، هیچ تخصص معدنی نداشت، فقط و فقط، نوحه خوان خوبی بود و در مراسم شورای مدیران شهر و اداری، ایشون در مراسم عزا نوحه می خواند، اضغر رنجبر رئیس اموزش پرورش فعلی ومعاون فرماندار قبلی، قران می خواند و جالب اینکه نیازی به دعوت مداح و قاری هم نبود… تنها چیزی که از جواد فتوحی دوست عزیز و همکلاس قدیمی دیدیم، هیمن نوحه خونی در مراسم بود… در ضمن، هر چه فسفات داره از ادم باکلاس و تحصیلکرده ای مثل مهندس حافظی فر دارد، کسی که الان شرکت سرمایه گذاری غدیر، به مدیریت ایشون افتخار می کنه و التماسش هم می کنه بمونه….. شورای شهریهای ما، بهتره بجای اینکارا، بیلان کاری خودشون رو منتشر کنن توی این دوساال، برای شهر جگار کردند، غیر از پرچم نصب کردن، مجسمه زدن و گلدون گذاشتن کاری کردن؟ در ضمن همین خود شما نبودید که حسن تفکری که بومی بود به این خوبی کار می کرد رو برداشتین و رفتین کارمند روابط عمومی شهرداری 12 تهرون رو اوردید شهردارش کردید، (عفتی) می گم، ایا تفکری بومی نبود…؟ معلومه حالا غرض وزری دارین، مردم هم به خوبی شماها شورای شهریهای بی تخصص رو شناختند که با عدم شایستگی بالا اومدین… و رای اوردین

تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 10 دی 1394 - 11:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقای عباسی
سخنگوی خوش بیان شهرستان بافق باتغییر مدیرعامل مجتمع فسفات و مدیران شهرستان مخالفت نمودید شما چندی پیش بر طبل تغییر مدیر سنگ اهن می کوبیدیدامروز فریاد می زنید چرا مدیر بومی رفته اگر شورای شهر طبق وظایف قانونی خود اقدام کند یقینا تداخلی درمدیریت شهرستان پدید نخواهد امد .
مکروا و مکرالله والله خیر ما کرین

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 8:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام شورای محترم بافق ونمایندگان مردم بافق
متاسفم به حال خودمان که اینگونه نمایندگانی درشورای شهرمون داریم کجابودید تا حالا که بیائید ببیندید که آقای فتوحی چه برسراین کارگران آورده شما برگردید از زمان بهربرداری مجتمع فسفات ببیند کدام مدیران قبلی اینقدر ظلم کردند کدام یک قانون را قبول نداشتند کسی که ادعای مداح اهل بیت را می کند می بایست هم چیز او حسینی باشد نه ظاهر بخدا اشتباه می کنید آن فتوحی که شما بعنوان یک مدیردلسوز وقانونمند می دانید نیست نیست نیست خدا ازاونگذرد خیلی اذیت کرد دیداربه قیامت

تشکر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 8:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شورا محترم بافق متاسفیم از این حرکت شما بس دیگه ازاین حمایت کردنها بیجا چقدراز مدیریت فتوحی می دانید که اینگونه قضاوت می کنید

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 9:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دوستان
مهندس فتوحی در مجتمع فسفات چندتا هم دوره وهمکار داشتند که با هم جذب فسفات شدند ، مهندس فتوحی به واسطه توانمندی وشایستگی پله های ترقی را طی گرد در دوران مدیریت آقای مهندس حافظی فر که تنگ نظران ردیف های بالا به نیکی از ایشان یاد گردند مهندس فتوحی قائم مقام مهندس حافظی فر بود و اکثردرسهای مدیریتی را از نامبرده یاد گرفت ، در سالهای مدیریت خود تمام افتخارات ممکن عملکردی را بدست آورد ، ومتاسفانه نگارش گران مخالف از روز اول چشم دیدن ایشان را نداشتند ومتاسفانه تر بجای حمایت از یک دوست وبچه بافقی شروع به ارسال گزارشهایی که همگی رنگ کینه وحسادت را داشت نمودند واواخر که شمشیر عناد خود را از روبستند
دوستان ، عزیزان ، فتوحی چه بد وچه خوب باید میرفت که رفت ، مدیریت این گونه است ، ولی به فرض فتوحی اگر نقایصی هم داشت ، شما که خود را اعلم روی زمین می دانید برای کمک به ایشان چه گردید ؟؟!!!برای موفقیت مدیر بومی ودوست خود وموفقیت مجتمع فسفات چه گردید ؟؟؟!!!؟ کاش رضایت میدادید که اگر کاری هم نمی خواستید بکنید ، ظلم وسنگ اندازی هم نمی گردید!!!!!!!! .
تا فکر عده قابل توجه ما بافقی ها که متاسفانه خود را عقل کل میدانیم ، این باشد ، بافق مظلوم ما پیشرفت نخواهد گرد ، بدانیم پیشرفت وتوسعه بافق با طرح وبرنامه صنعتی ، معدنی وعمرانی محقق نخواهد شد !!!!!!، توسعه بافق نیازمند بازنگری در افکار ، اهداف ،ودور ریختم عقده های ما می باشد ، بخصوص کسانی که خود را عقل کل میداند ،
آهای عقل کلی ها برای پیشرفت بافق باید مراممان را تغییر دهیم ، باید فکرمان را تغییر دهیم

امیدوار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 10:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایا حالا دیگه ظهور آقا مون برسون شورا بافق بخدا اینجوری قضاوت نکنید

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 11:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عباسی مثل اینکه شما از تخلفات اداری و مالی مجتمع فسفات خبر ندارید که حتی منجر به صدور رای دیوان عدالت اداری شده است

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 1:19 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

موافق نیستم.چون مابافقیهااگه مدیربومی هم داشته باشیم بنانیست کاری بهش بکنیم.فقط میشینیم ومیگیم پدرش کی بودمادرش کی بود.پدرش چندسال پیش خرسوارمی شدحالوپسرش رئیس شدوالا ماشاالله……/ضمن اینکه همه مدیران ومسئولان غیربومی بدنبودندبلکه بهترازبومیهاهم بودندومدیرومسئول بومی هم داشتیم که بدترازغیربومی کارکرده است.تازه خیلی ازبافقیهاهم درشهرهای دیگه در رآس کارندپس بایدجلسه گرفت وبیرونشان کرد.اینهادرست نیست خصوصا اززبان یک مسئول شهرکه عنوان شود.ایشان باید ی جوری شهروندان رامتقاعدمیکردند/

فرهنگی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 3:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تا جایی که من خبر دارم هیچ یک از همکاران فرهنگی که همسر آنها در معدن خراب شده مشغول به کار بودن دل خوشی از نامبرده ندارند و کاری که این … انجام داده هیچ کس حاظر نیست انجام بده حتی اعصاب و روان خانواده ها را به هم ریخته اگر همکاران فرهنگی شک دارند از همکاران خودشون بپرسند.
بی گناهی گر به زندان مرد با حال تباه ظالم مظلوم کش هم تا ابد جاوید نیست

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 5:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عباسی
شهردار تهران دیده بومی آوردید چکار کرد جز …..ه ….

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 6:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت همشهریان عزیز
بحث بومی و غیر بومی خیلی مطرح نیست از دست دادن انسانهای توانمند به نفع شهر نیست ، تا آنجائیکه من خبر دارم آقای فتوحی خودشان هم پیگیر جابجایی بودند ، چون اکثر کارهای زیربنایی که قرار بوده انجام شود انجام شده و از طرف بعضی از دوستان هم دانشگاهی خودش به دلیل حسادت مورد بی مهری قرار گرفت ، کوتاهی مسئولین فقط در این بود که این تعداد انگشت شمار را که فقط دنبال منافع شخصیشان بودند سر جایشان ننشاند ند و تا زمانی که این افراد به کار های خود ادامه دهند هیچ مدیری چه بومی و چه غیر بومی نمی تواند صد درصد فکرش را روی کار متمرکز کند . یادم هست در جایی مهندس فتوحی می گفت حداقل 70در صد انرژی من و تیمی که با من کار می کنند روی مسائل حاشیه ای متمرکز است ، در ضمن جابجایی آقای فتوحی هیچ ارتباطی به فعالیت این چند نفر مغرض ندارد چون حدود 2سال است که به ناحق علیه فتوحی شمشیر کشیده اند. الحمد لله آقای فتوحی تیمی را منسجم نموده که روند تولید فسفات با همدلی و همزبانی بدون هیچ مشکلی ادامه پیدا خواهد کرد

عارف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 6:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام ، افرادی بودند که برای ضربه زدن به تولید تا پای شکستن چرخ دنده آسیا پیش رفتند و فتوحی آنها را عزل کرد .در زمان آقای حافظی فر هیچ پیشرفتی در فسفات نبود در ضمن مگر یک مدیر برای چند سال برنامه ریزی می کند که اقای فتوحی در پنج سال مدیریتش از مدیریت آقای حافظیفر بهره برداری کرده است .پس این همه لوح افتخار از کجا آمده است . من از اقای فتوحی شنیده ام که می گفت حاضرم در هرکجا و با حضور هر چند نفر از مخالفین که حاضر باشند در مقابل مسئولین بنشینیم و بحث کنیم .

محمد جواد فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 دی 1394 - 9:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
خدمت همه همشهریان محترم چه عزیزانی که همیشه ازبنده حمایت کرده و مورد لطف قرار داده اند ،چه آنهایی که در جهت بهبود کار انتقاد سازنده داشتند و چه آنهایی که مغرضانه قضاوت کرده و در صدد تخریب اینجانب تلاش می کردند به عرض می رسانم .
امیر المومنین حضرت علی علیه السلام می فرمایند هر آمدنی را رفتنی است و هر نصبی را عزلی،ای خوش به حال آنانکه در خدمت خالق و مخلوقند .
اینجانب محمد جواد فتوحی (جارچی امام حسین علیه السلام )از دوم خردادماه 78 به استخدام مجتمع فسفات در آمدم( با چند نفر از هم دوره ایهای دانشگاه) از سرشیفتی معدن کار را شروع کردم و پله پله بدون هیچ سفارشی در سایه توکل بر خدای متعال و کمک اهل بیت علیهم السلام رشد نموده ودر آبان ماه 89 به عنوان مدیر مجتمع فسفات منصوب شدم که کارنامه پنج ساله (پنج سال و دو ماه ) حقیر کاملا مشخص است .گفتن این نکته بر من واجب و ضروریست ، تمام مدیران تهیه و تولید (آقایان مهندس رحیمیان ،مهندس نوروزی و در حال حاضر مهندس جعفری ) و فرماندارانی که در زمان مدیریت بنده در شهر حضور داشتند (آقایان ندافیان ، خاوری و طلایی مقدم )از بنده حمایت کرده و به عنوان مدیری توانمند قبول داشته اند که کمال تشکر و قدر دانی را دارم . این جابجایی با هدف رشد اینجانب و با نیت کاملا مثبت انجام گرفته وشخصا راضی هستم ،آقای فرماندار جناب طلایی مقدم هم تمام تلاش خود را انجام دادند .ستاد تهیه و تولید بنا به دلایل خاصی که برای بنده قابل تقدیر و احترام هست تصمیم بر این جابجایی گرفته و صدیق ارجمندم که سابقه مدیریتی بیشتری هم نسبت به بنده حقیر دارد( جناب آقای مهندس حقیقی) را برای مدیریت مجموعه انتخاب نموده اند که موفقیت ایشان را از خدای متعال خواهانم . البته از طرف به قول آقای بافقی هم کلاسیهای قدیمیم به ناحق مورد بی لطفی قرار گرفتم ( البته بعضی از آنها )که امیدوارم به خود آیند ودست از کارهای مغرضانه بردارند و بیشتر به جای زیاده خواهی به فکر آبادانی مجموعه باشند . در پایان همه دوستان را به همدلی و وفاق و تلاش برای توسعه شهر دعوت می نمایم و از همه عزیزانی که چه در خارج از مجتمع و چه داخل مجتمع با تلاش و پشتکار باعث نجات مجتمع فسفات از بحران شدند کمال تشکر و قدر دانی را دارم و از خدای متعال توفیقات روز افزون همه را خواهان و خواستارم …. ومن الله توفیق محمد جواد فتوحی

جمعی ازخانواده شهدای مبارکه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 8:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولین شهرستان بافق بایستی در خصوص عزل مدیر عامل بومی مجتمع فسفات جوابگو باشند خانواده شهدای مبارکه در این خصوص منتظر جواب می باشند با تشکر

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 8:20 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر خادم الحسین ضمن تبریک عزل جنابعالی که به قول محمد نظر 16 خودتون به دنبال عزل و جابجایی بوده آید!؟؟؟؟؟نه عامو اگر نخوردیم نون گندم دزدیدیم از دست بچه مردم.بی عدالتی ها ، نون بریها،و لجاجت با عده ای از کارکنان و کارشناسان فسفات که سرشون به تنشون میارزه و احکام صادره از دیوان عدالت و …..باعث عزل حضرتعالی در عین ناباوری شد.مگر میشه بدون هماهنگی و اطلاع فرموندار و امام م جعه و شورا ایشون عزل بشه محاله مگر آنکه خیلی سری !؟؟؟باشه دلایل عزلش

معدنی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 8:27 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط میتوانم بگویم آقای فتوحی خدا قوت و آفرین و آفرین به شما که با افتخار خود را جارچی امام حسین ع میدانید و باید بدانند که قرآن و امام حسین ع در خون ما شیعیان آغشته است چه در مداحی چه در معاون فرماندار بودن و چه در مدیر عاملی و….

سیدمنصورمیرعلمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 8:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
بنده حقیر به عنوان دهیار روستای گزستان با ید عرض کنم هرگاه که قصد انجام کاری عمرانی در روستا داشتیم و از آقای مهندس فتوحی و آقای مهندس ابراهیمی کمکی خواستیم تا جایی که در توان داشتند بدون هیچگونه منتی ، همکاری میکردند هرچند نیاز به گفتن این حرفها نبود و اجرشان با خداست ولی با توجه به برخی از صحبتهای ناآگاهانه بعضی از اشخاص در پیرو این خبر ، بر خود لازم دانستم بخشی از واقعیتهایی را بیان کنم که در طول چندین سال برخورد خود با اقای مهندس فتوحی از ایشان دیدم امیدوارم این بزرگوار و مداح خوش صدای اهل بیت در هرجا که هستند کماکان در خدمت خالق و مخلوق ، موفق، موید و منصور باشند.انشاءالله

کارگران فسفات این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 8:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای مهندس فتوحی ما پرسنل فسفات از زحمات بی دریغ شما تشکر میکنیم و مردم بدانند پروژه های تاثیر گذار که در زمان 5 ساله مدیریت ایشان انجام شد بیشتر از کل دوران مدیران قبلی بود . آقایانی که منفی نوشتید همه شما را می شناسند و به تعداد انگشتان دست هم نمیرسید .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 8:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زحماتی که آقای مهندس فتوحی برای مجتمع فسفات کشیدند هیچ وقت از یادمان نمیرود . موفق باشی مهندس فتوحی

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 8:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

محسن ش ما که میدانیم شماها چند نفر بخاطر منافع شخصی به هر دروغی متوسل میشوید و حاضرید مدیران بومی را نیز خراب کنید همه میدانند که مهندس فتوحی چه مدیر لایقی بود هر کجا که هستند ما همیشه تا آخر عمر دعاگوی ایشان هستیم .

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 8:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من فکر میکنم باید مردم تفاوت کار انجام شده در زمان مهندس فتوحی و مدیران دیگر را بدانند تا متوجه عملکرد بسیار مثبت ایشان شوند . جناب آقای فتوحی خدا خیرت دهد ای کاش مسئولین از خواب بیدار شوند و از ایشان حمایت کنند .

معدنی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 8:57 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همه میدانند آقای ف چیکارس و چه آدمی هست جناب آقای مهندس حقیقی اگر به ایشان باج ندهی طمار نویسی بر علیه تان مانند مدیریت قبلی شروع می شود .

ع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 9:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
ضمن تشکر از فعالیت ها و اقدمات انجام شده آقای مهندس فتوحی در رایطه با امور رفاهی کارکنان مجتمع فسفات و پیشرفت روز افزون مجتمع و رهایی مجتمع از ور شکستگی و سود اور شدن ان که بر همه چه دوست و چه دشمن روشن است و چه کنم که تعدادی با علم به این مطلب ،فقط به خاطر ضربه زدن به مدیریت . اینکه منافع غیر معقول انها برآورده نشده اقدام به گذاشتن پیام میکنن و خود بهتر از همه به این عالمند.وبترسید از روز جوایگویی که ان روز دیگه روز توجیه نیست و خدا بر ان عالم است.
اقایان موافق و مخالف همه در دین با هم برابریم مگر به تقوا . و در محیط کار به تخصص و کار و شما چه چیزی بالاتر دارید که خود را بالاتر از دیگران میدانید و توقع رانت دارید یا حق سکوت .مشکل همین جاست اقای مهندس فتوحی مثل مدیران دیگه به شما باج ندادن. از سال 89 فقط کار بود که حرف اول را میزد و تیم های فنی فقط کار را میشناختن نه بازی با موبایل و کامپیوتر را.که به مذاق شما خوش نیامد
وشروع به بازی و نامه نگاری به سازمانهای مختلف کردید که از همه انها سربلند در امدند مثال نامه به سازمان بازرسی .در دو سال پیش که به کوری چشم بعضی ها تبرئه شد و سربلند در امد.شما با اصل مدیر بودن مهندس مشکل داشتید.و بقیه بهانه بود.از قدیم میگن اگه عصا دست کور بدی میزنه پشت پات.اقای جاج م ج .ف اگه روزی که با همکاری اقایع.ر.س به صورت عمدی موجب خرابی کامپیوتر های اتاق کنترل شدید و توسط مدیر وقت از کار اخراج شدید همین همکار قدیمی به همراه چندی از پرسنل کارخانه همت نمیکردن شما الان ء پرسنل فسفات نبودی که نامه نگاری یه ناحق بکنی و بخوای مدیر عوض کنی و گروه ،پایه پرسنل را خراب کنی و حق و حقوق اونا را ضایع کنی .اقایان محترم پرسنل مجتمع وکیل وصی نمیخوان . یاد اوری کنم که همین پرسنل با 122 امضا(از 140 نفر) خواستار برخورد با شما ها و برائت از شماها شدن. ولی حیف که مسئولان شهر اقدامی نکرده و باعث دلسردی پرسنل شدن
ما کارشناسان و پرسنل فنی تمام توان خود را بکار گرفتیم تا با مدیریت جناب اقای مهندس فتوحی روز های موفقی را برای مجتمع رقم بزنیم و با انتصاب جانب اقای مهندس حقیقی هم تمام تلاش خود را بکار میگیریم تا موفقیت ها ادامه داشته باشد. ولی شما ها حالا دیگه ول کنید این کارا را .مهندس فتوحی اولین مدیری نبود که شما با اون مخالف بودید (مهندس علیزاده.-مهندس صنایعی -مهندس منتظری و…..) جهت یاد اوری یکی را با انگ توهین به رهبری و دیگری را با انگ اخلاقی به نامردی همراهی کردید. باشد تا همه به ود بیایند

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 10:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وای از دست شما ها

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 10:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای ع همون طوماری که به دروغ با امضاء جعلی پر کردید و از امضاء کنندگان اون تحقیق شد که دیدند کذب محض است باعث برداشته شدن مدیر شد خدا جای حق نشسته و خرابی کارخانه و عدم تولید در این یک ماهه ، کشته شدن کارگر تازه وارد به فسفات ، بیشترین شکایت پرسنل و تخلفات اداری مالی سند افتخار شما ها می باشد البته شما حق داری کسی که هفته ای سه روز بیشتر تو معدن نباشه و حقوق و مزایا و تعطیل کاری اون جای خودش باشه چرا چنین حرفهایی نزنه و به دیگران تهمت نزنه چون مزایای اون در خطر است همه پرسنل میدونند که تعدادی افراد حتی بابت اینکه امضاء اونها جعل شده بود در گیر شدند و تا جایی که ما خبر داریم یک طومار با امضاء 156 نفر نوشته شده و از مدیریت دیکتاتوری گلایه کرده اند .کسی که 28 سال سابقه کاری داشته در یزد شماها اون را کنار گذاشتید و برادر خانم اقای مدیر را جایگزین کردید خدا اینجوری تقاص پس میگیرد .بازار خرید فروش تو فسفات توسط پسر آقای م ف بر همه آشکار است .حتی جاهای دیگر که زمزمه ورود اقای … بوده طومار نوشتند و مخالفت کردند .منشاء همه این عوامل غرور -کینه -ناعدالتی و سوء استفاده از موقعیت بوده است

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 11:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینها نتیجه اقداماتی است که آقای ع خ و ا ح ا با حمایت آقای م ج ف علیه حافظی فر نوشتند و اقای … را مدیر کردند چوب خدا صدا ندارد بی عدالتی ،نون بری ،طومارهای دروغ علیه افراد در مجتمع به خاطر حفظ مدیریت توسط افرادی سود جو که در طول هفته بیش از سه روز در مجتمع نبودند و حقوق و مزایا و اضافه کار کامل دریافت نمودند.نتیجه تضییع حق پیرمرد کارمندی است که با 28 سال سابقه کاراون را خونه نشین میکنند و بادر خانم اقای … را جای اون میگذارند .چوب خدا صدا ندارد .امام حسین نخواهد گذاشت همیشه با سوء استفاده از نام اون تیشه به ریشه اسلام زده شود.

م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 11:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مهندس فتوحی در طی 5 سال معدن فسفات بافق را زنده کرد. درود بر شرفتان

معدنی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 11:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط یک دعا برای تعداد محدود موافقان آقای فتوحی بیرون از مجتمع فسفات از ته دل آرزومندم که مدیریت آقای فتوحی و یا همانند فتوحی را حداقل برای یکسال نصیبشان کندتا آنها نیز از این فیض بی نصیب نمانده باشند. هر چند بعد از چند ماه اقرار خواهند کرد که چرا ما را نفرین کردی.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 11:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و تبریک به مدیر جدید و خسته نباشید به مدیر قبلی فسفات
قبلا هم چند بار متذکر شدم جناب فتوحی عزیز بانام خادم الحسین و اینبار جارچی حسین خود را عزیز و اشتباهات خود را ماست مالی نکنید .عده ای با خانواده هایشان نه تنها نونشون بریده و آواره شدند فقط و فقط بخاطر عدم بله قربان گویی به حضرتعالی.راستش من هم بخاطر برخوردهای نابجای جنابعالی دیدم نسبت به شما عوض شده بود و حتی میل و رغبت نشستن در جلسات مداحی حضرتعالی نداشتم.در ایام ریاستتون هم چندین بار متذکر شدم ولی حیف و دریغ ….انشالله خدا هممونو براه راست هدایت کنه.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 11:27 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای م .ج . ف طومار نویس و شاکی همیشگی شمایی که همیشه دنبال رتبه و گروه و و منافع شخصی هستی . شمایی که با مهندس فتوحی مشکل داشتی وای بر شما که با مدیر بومی مشکل داری خودت بیا جواب مردم را بده میبینی که همه از دست تو دل پری دارند.

موفق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 11:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هر چند آقای فتوحی رفت ولی کارهای ماندگاری که باید انجام میداد ، انجام داد و مجتمع فسفات اسفودی را متحول کرد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 12:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای مهندس فتوحی پر طرفدارترین مدیر مجتمع فسفات بود و چندین بار از زحمات ایشان طی نامه و طوماری قدردانی گردید .
که در آخرین مورد بالای 90 درصد از پرسنل مجتمع فسفات با امضاء کردن نامه قدر دانی از وی تشکر کردند . این نامه در شورای شهر موجود است .

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 12:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شنیده شده اگر مدیر عامل جدید به خواسته های شخصی آقایان م . ج . ف و پنج شش نفر دیگر در مجتمع فسفات رسیدگی نکند آنها نیز اقدام به طومار نویسی بر علیه مدیریت جدید اقدام میکنند . میخوام بدانم آیا صحت دارد .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 12:21 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای محمد جواد فتوحی رفتی ولی همیشه در قلب پرسنل فسفات هستی هر کجا هستی موفق باشی

سنگ آهن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 12:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولین تلاش کنند که چنین مدیران لایقی را در شهر نگه دارند

soheil این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 12:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از بهترین مدیران بود.

ت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 1:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولین شهر چرا مدیر پروری نمیکنید این مدیر لایق چرا او را نگه نمیدارید ؟

عادل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 2:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

منفی بافان و مغرضانی که سلسله وار و با برنامه ریزی مطلب می گذارند توسط 122 نفر از 140 نفر پرسنل فسفات نمره مردودی گرفته ولی با شرمی می نویسند. درود به شرف مهندس فتوحی که با وجود حمایت همه جانبه شهر و تهیه تولید این افراذ را جهت کتیرا و فروش سی دی کارتون به مرخصی تمام وقت نفرستادند.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 2:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
دوستان انتخاب مدیر چه بومی و چه غیر بومی باید به دور از تفکرات شخصی و منافع شخصی باشد مهم کارایی و خدماتی است که آن مدیر می تواند به مجموعه خود و شهر ارائه دهد. بهتر بگم به فرض مثال ((مدیر کل ))ور زش و جوانان استان یکی از همشهریان یا بهگفته دوستان بومی می باشد. از زمان انتخاب ایشان در ورزشگاه بافق کوچکترین تغیر یا کار انجام شده است یا در سطح شهر!! به طبع در هر شهری همه دوست دارن مدیران شهرشان بومی باشد .اما دوستان مجموعه ها و مسئولیت ها متفاوت می باشد. مجموعه ها صنعتی (معادن )خصوصی شده به طبع سیستم خصوصی در انتخاب مدیر بسیار دقت می کند زیرا مجموعه اش بستگی به نهوه مدیریت آن دارد پس مطمئن بهترین فرد را انتخاب می کند.حال نمی دانم سخنگو شورا از دیدگاه شخصی چنین نظری دادن یا به اجماع . مشاهده می کنید رئیس شورا تغیر کرده سیستم تغیر میکند سخنگو حرفی بی اصول و مغرضانه و توهین آمیز به مسئولان غیر بومی می زند. آقای سخنگو همه مدیران شهرمان خوب می باشند چه بومی چه غیر بومی. همه

بافقی امروز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 2:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهشا در مورد پرسنل فسفات که همسرشان فرهنگی هستند و این چنین خود را به فرهنگیان می چسبانند اطلاع رسانی گردد.

mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 4:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
از سایت بافق فردا بعیده. از کی تا حالاحالا نظرات دیگران به نام Anonymous says ثبت می کنید. نظر را46

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 6:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و احترام به برادر بزرگوارم جناب آقای مهندس فتوحی
خیلی خرسندم که مدیریت شما در آن مجتمع به پایان رسید و شما میتوانید با آرامش و آسایش و روان آرام زندگی خود را ادامه دهید.ایمان دارم که در سایه الطاف الهی و اهل بیت شاهد پیشرفت و ترقی شما خواهیم بود.دیگر مجتمع فسفات برای مدیریت جنابعالی بسیارکوچک و لیاقت شما اداره کردن مجموعه های بسیار بزرگتر می باشد.
به کوری چشم آن تعداد انگشت شمار …. که تعدادی از آنها خانه خدا را نیز زیارت کرده اند و به حق از خدا برگشته می باشند،مراسم معارفه شما برگزار خواهد شد و مدیریت یکی از مجموعه های بزرگ ستاد تهیه و تولید به شما واگذار خواهد شد.توفیقات روزافزون شما را از درگاه خداوند خواهانیم.از زحمات و خدمات فراموش نشدنی جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را داریم.

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 6:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

1- آقای م ج ف کسی بود که به حمایت همه کارگران بر خواست و حاضرشد از معدن برود ولی قرار داد امضانکند که 200 نفر کارگر و زن و فرزند اونها با امضاء قرارداد و فروش معدن بدبخت نشوند
2- بیشترین حق کشی در این دوره مدیریتی صورت گرفت که کارگر ،کارشناس و خانواده ها حتی ناراضی بودند
3- همه کارشناسان باسابقه از این عملکرد غیر قانونی مدیریت ناراضی بودند
4-وضعیت دیکتاتوری حاکم بود که هرکس جلوی مدیر دست به سینه نبود آخر برج نان زن و بچه هاش آجر میشد
5- چقدر طومار با امضاء جعلی به حمایت مدیر و بر علیه تعدادی افرادنوشته شد و با حضور معاون و مدیر امضاءاجباری گرفته شد
6-چقدر التماس آقای م ج ف کردند که باج بگیرد و پست و شغل بگیرد و کاری به کار تخلفات آنها نداشته باشدولی انسانیت نامبرده اجازه چنین کاری نداد
7-آرائ صادر شده در دیوان عدالت و اداره کار گواه تخلفات مدیریت می باشد.
8- بهترین کارشناس فنی که در دوره های مختلف نماینده همه مدیران قبل در امور فنی و سایر امور معدن بود بدلیل اینکه تخلفات غیر قانونی مدیر را تایید ننمود از کار بر کنار شد.
9- هم اکنون این مدیر ارزشی کارخانه را با وضعیتی بسیار اسفبار و خاموش تحویل داد و یک ماه است تولید متوقف است.
10- همه انرژی این مدیر ارزشی در راه تبلیغات برای خود صرف شد و طرحهایی به اجرا رسید که با بیشترین هزینه هیچ بازخوردی نداشته است .
11- در هیچ اقدام خیری شرکت نمی شد مگر تبلیغاتی را برایشان داشته باشد
12- سربلندی آن نیست که چندین رای از اقدامات خلاف قانون صادر شود .

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 9:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام مگر اقای خواجه ای فرماندار بومی نبود چقدر روستاهای بافق را به بهاباد داد

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 10:16 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این مدیر ارزشی دوسال حقوق زن و بچه مردم را قطع کرد وقتی رای دیوان صادر شد و اجرا نکرد پس از اخطار و سپری شدن مهلت قانونی برکنار شد ….عاقبتش همین است نهایتا روزی هم میرسد که خدا صبرش تمام میشه .همون طومارهایی که موجود است باعث شده این آقا به این روز برسند

فلاح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 10:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رضا 33
اون پیرمردی که میگی خونه نشین نشده و در شرف بازنشستگی است و کسی جاشو نگرفته و اضافه کاریش تکمیله ِتو دلت برا اون نسوزه اون میتونه گلیمشو از اب بکشه از …و مشکل دو نفری شدن … میباشد که دست و بال اون بنده خدا را بسته و اگه اعتراضی هم هست برا جایگزینی …که اونم با پرونده اخلاقی که در دادسرا. داره بعیده به جایی برسه

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 دی 1394 - 11:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شما اقایان چرا برای مرحوم دهستانی که باعث رونق کار در بافق وراه اندازی طرح توسعه . سه چاهون .دوبانده شدن بافق به معدن . کمک به احداث خیابان جدید وحشی بافق بکار گیری بیش از300 نفر از بیکاران بافق و ساخت هتل بااین عظمت در بافق و خیلی کارهای دیگر شد از ایشان پشتیبانی نکردید وحالا برای اقای فتوحی که همه کارش یک صدم کار های دهستانی هم نمی شود ایقدر سینه چاک می کنید ایا ایشان بافقی نبود

درد آشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 6:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
آقای حاج م.ج.ف اینقدر با نام های مختلف از خودت تعریف نکن،روزیکه به دلیل بی معرفتی و نالایقی از کار اخراج شدی و بعد از هفت ماه به کمک پرسنل فسفات از جمله مهندس فتوحی به سر کار برگشتی ، مدیر وقت سد باطله را برای کار جنابعالی انتخاب کرده بود که مهندس فتوحی وساطت کرد و تو را به کارخانه برگرداند .یادت رفته همین آقای به اصطلاح متخصص فنی را که ازش دم میزنی میگفتی به اندازه …. نمی فهمه ، همین به اصطلاح مدیر فنی شما آقای م.آ را تا سر حد جنون کشید که با لودر به جان ساختمان اداری افتاد و اگر کمکهای مهندس فتوحی و آقای تشکری ریاست محترم تامین اجتماعی وقت نبود همین از کار افتادگی هم برایش ردیف نمی شد و اخراج شده بود ،شماهایی که دم از حافظی فر می زنید چقد تلاش کردید کار را در زمان مدیریتش خراب کنید ، فتوحی و تیمی که همراه او بودند توطئه های شما را خنثی کردند .در خصوص آرای دیوان رای دیوان برای آقای ع.س کاملا به نفع مجتمع صادر شد . رای اقای ع.ج به دلیل کوتاهی از طرف بعضی ها رای دیوان به موقع به دست مجتمع نرسید ارسال جواب با تاخیر بود و هنوز هم این رای در حال پیگیریست و همه می دانند ستاد تهیه و تولید پیگیر این موضوع هست . اصلا اگر مردهستید چرا با حضور تنی چند از مسولین مناظره ای را تشکیل نمی دهید تا حقایق مشخص شود .البته در آینده ای نزدیک همه چیز مشخص می شود . مکرو و مکرالله ان الله خیرالماکرین /مهندس فتوحی نان همه را آجر کرده با این همه خدماتی که برای پرسنل انجام داده مخصوصا طرح طبقه بندی یا تو که در حال پیگیری هستی که طرح طبقه بندی را به طرح قبلی برگردانی و این در حالیست که شخص خود شمای بی معرفت 600 هزار تومان افزایش حقوق داشتی / حاکمی که همه جامعه از دستش راضی باشند منافق است خوب در مجموعه 150 نفری چند نفری فرصت طلب هم مخالف باشند نشانه سالم کار کردن فتوحی هست /البته همه انسانها ممکن الخطا و جایز الخطا هستند . در مورد توقف کارخانه هم باید بگویم آسیایی که از سال 78 در حال کار هست و تا بحال روی بدنه آن هیچ تعمیر اساسی صورت نگرفته تعمیرات اساسی هم می خواهد تمام تعمیراتی که فتوحی انجام داده اساسی و برای مدت زمان طولانی بوده و گرنه او که می دانست در حال رفتن از مجموعه هست می توانست خیلی سریع با سر هم بندی کارخانه را راه اندازی کند و به دست مدیر بعدی بسپارد .در پایان آیه معروفی که همیشه فتوحی می خواند افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 6:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای کارگر با سلام
تو اگر ادب داشتی حداقل ابتدای صحبت هایت سلام می کردی . بگو ببینم چند نفر از آنهایکه قرارداد امضا کرده اند از کار اخراج شدند که آقای م.ج.ف به نفع آنها کار کرده او فقط به دنبال منافع خودش بوده چون می دانسته اگر قراردادی باشد به دلیل عدم کارآیی اخراج می شود . تمام پرسنل چه قراردادی چه دائم چه پیمانکار با خیال راحت در کنار هم کار می کنند .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 7:57 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حاج گرینف(حاج . م . ج .ف) دمت گرم که اینقدر پشت کار داری و یکطرفه تمام نظرات منفی را به ثبت می رسانی !!!!

wq این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 9:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کلا مشخص هست که تعاریف از جانب یک جبهه سفارشی شده است….تاریخ و ساعات نظرات نشان می دهد بعد از عدادی نظر مخالف، طرفداران یا خود شخص فتوحی اقدام به دادن نظرات مثبت و حامی کرده است… محمد جواد فتوحی، به نظر اگثر کارشناسان از نوع مدیران احمدی نژادی بود که به سبب مداح بودن، بر کرسی نشسته بود…همین… مدیران دوره احمدی نزاد، همه خود را نشان داده اند، نیازی به تعریف یا توهین نیست

خان فسفاتی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 9:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.به امید ایزد توانا و ائمه اطهار .آقای مهندس فتوحی در دوران مدیریت خود روش ها و سلیقه های خاص خودشان را داشته اند و با توجه به اوضاع خوب اقتصادی در شرکت تهیه و تولید وضعیت مجتمع را به صورت رضایت مندی رساند.البته با توجه به اینکه ایشان فردی از دیار بافق هست و تمام زحمات خود را در این منطقه انجام داده جای بسی تشکر است.شما پرسنل فسفات که بافقی اصیل نیستید ولی نان اینجا را میخورید پس در ههر صورت به فکر خود نبوده و این قدر همشهری تلاشگر خود را تخریب نکنید.(البته این به همه دوستان منتقد است)در حال حاضر با آمدن مدیریت جدید سعی در تلاش جهت پیشرفت با شید.فقط کار کار و بدون حاشیه

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 9:37 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و عرض ادب
فقط در چند کلام که وقت شریفتان را نگیرم ما اکثریت کارکنان مجتمع فسفات اسفوردی به دلیل ارادت خاص و مدیون بودن به زحمات غیر قابل توصیف جناب مهندس فتوحی هرگاه که در یاد و نظرمان مجسم گردند خود و خانواده محترمشان رامورد دعای خیر قرار داده و توفیق روز افزون را از خداوند متعال ارزومندیم .خدا قوت و همیشه در پناه ان متعال وامام حسین (ع) پشت و پناهت باشد . بودید و کسی پاس نمیداشت که هستید باشد که نباشید و بدانند که بودید

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 10:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نظر59. حالا چی شده شما کارگاه شدی باهوش. مهندس فتوحی اینقدر بیکار نیست بیاد این همه نظر بنویسه وای که این سطح فکر منو کشته!!!!!

جانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 10:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من نفهمیدم این حاج . م. ج.ف کیست که این همه مورد حجمه قرار گرفته !!1 مگه چه کار بدی کردی که اینجور همه ریختن سرش!!!!!!

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 12:21 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این حاجی آقا فراوان خدمت کرده اگر احوالاتش را از شهردارهای سابق سوال کنید خواهید دید که آنها نیز ذکر خیر ایشان را خواهند گفت.ایشان کسی است که پروژه بلوار وحشی بافقی را تسریع کرد و….. ای کاش آن روزی که داشت به سفر حج میرفت را به یاد می آورد که چگونه از شخص مهندس فتوحی طلب حلالیت کرد و بخاطر تهمت ها،غیبت ها و دروغ هایی که گفته بود طلب عفو کرد و اشک ندامت ریخت.حالا که فکر میکنم به این نکته پی می برم که این اشک، اشک …….. بوده است.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 13 دی 1394 - 1:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر کنم با نظر محمد من که فهمیدم این کیه .

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 14 دی 1394 - 12:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرادر رابطه با مرحوم دهستانی اظهار نظر ها را اعلام نمی کنید

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 14 دی 1394 - 7:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من که نمیدونم چه خبره ولی تعریف مهندس فتوحی را زیاد فهمیدم . راه اندازی خط آهن ظاهرا یکی از اونا بوده

hasan این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 15 دی 1394 - 1:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
آقاي …. جوسازي نفرمائيد

You cannot copy content of this page