نتایج اعتراض کاندیداهای عدم احراز صلاحیت هنوز اعلام نشده است

دسته: اخبار ویژه
۴ دیدگاه
شنبه - 3 بهمن 1394

 

رییس هیئت نظارت بر انتخابات در استان یزد:
نتایج اعتراض کاندیداهای عدم احراز صلاحیت هنوز اعلام نشده است
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در استان یزد گفت: شورای نگهبان نتایج اعتراض هیچ کدام از کاندیدهای عدم احراز یا رد صلاحیت را اعلام نکرده است.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید ناصر محمدی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار”بافق فردا” اظهار داشت: گفته برخی از نامزدها مبنی بر این که شورای نگهبان اعلام کرده است صلاحیت آنان تایید خواهد شد کذب است.
وی افزود: افرادی هم که تایید صلاحیت شده اند حق تبلیغات در این برهه از زمان را ندارند. شورای نگهبان هنوز هیچ اقدامی در رابطه با اعلام نتایج اعتراض کاندیداهای عدم احراز یا رد صلاحیت نکرده است.
محمدی بیان کرد: کاندیداهایی که عدم احراز یا رد صلاحیت شدند مدارک و مستندات قوی خود را به شورای نگهبان اعلام نمایند. در برخی موارد عدم احراز به خاطر کافی نبودن تحقیقات یا شناخت لازم بوده است. تلاش می شود از کانال های مختلف شناخت و تحقیق در مورد آنان انجام شود.
رییس هیئت نظارت بر انتخابات در استان یزد در پاسخ به این سوال که در دوره های قبلی چند درصد از نامزدهای عدم احراز تایید صلاحیت شده اند گفت: به خاطر ندارم . آمار یا درصد دقیق در حال حاضر نمی توان بیان کرد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 4 بهمن 1394 - 7:25 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما که بالاخره نفهمیدیم قسمت حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس را

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 4 بهمن 1394 - 10:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    مگه چی شده؟

حق گو باش صداقت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 4 بهمن 1394 - 1:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پس چرا بعضی از کاندادیها اعلام میکنند در بافق تائید صلاحیت شده اند .
به چه قیمتی در ابتدای کار دروغ میگوییم . مگر ندیدم که افرادی خدمتگذار و لایقی همچون نماینده محترم تفت و میبد حجت السلام یحیی زاده چندمدتی در کسوت نمایندگی بود و با افتخار تلاش کرد و در همان دوران به دیدار حق شتافت . یادمان نرودکه با دروغ و نیرنگ نماینده نشویم و بگوییم بعدا با خدمت جبران میکنیم که این کذب محض است ضمنا حواسم باشد که نمایندگی مجلس نمیتواند جلوی مرگ را بگیرد .پس دروغ نگوییم که بی فایده است ….

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 5 بهمن 1394 - 11:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای سید امین رضوی:
فکر کنم باید جنابعالی رو رییس هیئت نظارت بر انتخابات در استان یزد می گذاشتند تا باسواد سیاسی که داری تشخیص بدی رد صلاحیت با عدم احراز یکی هست یا نه؟؟

You cannot copy content of this page