نگاه خیّران تغیر کند و به سمت و سوی عمران ، آبادانی ، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال سوق داده شود.

دسته: عمومی
5 دیدگاه
شنبه - 4 آگوست 2012
فرماندار بافق:
نگاه خیّران تغیرکند و به سمت وسوی عمران ، آبادانی ، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال سوق داده شود.
فرماندار بافق گفت: نگاه خیّران و مشارکت مردم به مقوله سرمایه گذاری، موانع راه توسعه و عمران این شهرستان را بر طرف می کند.
فرماندار بافق گفت: نگاه خیّران و مشارکت مردم به مقوله سرمایه گذاری، موانع راه توسعه و عمران  این شهرستان را بر طرف می کند.
به گزارش  روابط عمومی فرمانداری بافق *  “حسین ندافیان” در نخستین نشست خیّران اصناف بافق که در مجتمع فرهنگیان بافق همراه با ضیافت افطاری همراه بود افزود: از نظر اسلام خیّری و نیکو کاری باقیات و الصالحاتی است که سالهای ِ سال ماندگار می ماند و دعای خیر مردم را به دنبال دارد.
فرماندار بافق به پیشرفت برخی از شهرستانهای استان و نقاط دیگر اشاره کرد و گفت: گسترش ، توسعه و پیشرفت اینگونه شهرستانها تنها با اعتبارات دولتی نیست بلکه مشارکت مردم و اقدامات تاثیر گذار خیُرین موجب رشد وشکوفایی و توسعه پایدار و همه جانبه در آنها شده است.
ندافیان اضافه کرد: مردم بافق افرادی خیّر و نیکو کار هستند که در پرتوی این خصلت نیک و پسندیده دهها مسجد ، حسینیه، آب انبار و تکایا ساخته شده است.
فرماندار بافق تصریح کرد: شهروندان بافقی در بخش اطعام به نیازمندان ، برگزاری خود جوش مراسم ملی مذهی و برخی امور وفعالیتهای اجتماعی وساخت وساز اماکن دینی و اعتقادی در استان یزد زبانزد هستند.
وی افزود: شهرستان بافق بیش از نیاز، مسجد و اماکن مذهبی دارد بنا براین باید نگاه خیّران تغیرکند و به سمت وسوی عمران ، آبادانی ، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال سوق داده شود.
این مقام مسوول خاطر نشان کرد: تلا ش سنگ آهن نیز بر این قرار گرفته که  با جذب سرمایه گذار بومی وغیر بومی ، بستر ایجاد اشتغال شهرستان بافق را فراهم کند وتاکنون به مدد همکاری مدیران این شرکت زمینه برخی از فعالیت های بزرگ صنعتی فراهم شده است.
ندافیان همچنین به ایستگاه سیکل ترکیبی 500 مگاوات بافق اشاره کرد وگفت: عملیات ساخت  این ایستگاه در آینده نزدیک درمحل تعیین شده آغاز می وشود.

وی تصریح کرد : این طرح توسط شرکت چینی و با اعتباری افزون بر750 میلیار تومان، در نزدیکی کارخانه ذوب روی بافق اجرا می شود.عبداللهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 4 آگوست 2012 - 5:32 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نظرسنجی ترتیب دهید که مردم نظرشان نسبت به هریک از مسئولین شهر چگونه است . حال نظرشان در مورد فرزندان مسئولین شهر چگونه است .

ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 4 آگوست 2012 - 5:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شما چرا دنبال خیر میگردین بجای اینکه چندین میلیارد پول بیت المال را بدین که زیر توپ بزنن بیایید در کارهای عام المنفعه خرج کنید بجای اینکه قرارداد میلیونی باکسی که شاید حتی دیپلم نداشته باشه با پزشکان متخصص ببندید بجای اینکه فوتبالیست را با هواپیما جابجا کنیذ پزشک متخصص را بیارین و ببرین ما توی شهر بافق سه بار این اشتباه را داریم تکرار میکنیم اول لیک برتر کشتی بعد والیبال الان هم فوتبال من مخالف ورزش نیستم بلکه خودم ورزشکارم ولی این راه برای بافق فایده ای نداره اقایون مسئولین امام جمعه محترم فرماندار محترم کمی به فکر مردم باشین

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 6 آگوست 2012 - 1:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    گل گفتی. درد ما همین خود نمایی های بعضی هاست!

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 5 آگوست 2012 - 9:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ali تیم هندبال را هم فراموش کردی.تازه ما فهمیدیم دوباره هندبال و کشتی را هم میخوان بیارن .

اذر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 5 آگوست 2012 - 10:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در اینشهر از این چیزها فراوان است ولی … دلسوز نداریم