اجماع باید برای فردی اصلح و پیرو ولایت فقیه صورت گیرد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
سه‌شنبه - 20 بهمن 1394

 

مسئول هیئت رزمندگان بافق:
اجماع باید برای فردی اصلح و پیرو ولایت فقیه صورت گیرد
مسئول هیئت رزمندگان گفت:لازم است نظر مقام معظم رهبری در رابطه با انتخاب نامزدها به عنوان معیار قرار گیرد. اجماع باید برای فردی اصلح و پیرو ولایت فقیه صورت گیرد.
علی اکبر قانعی بافقی در گفتگویی با خبرنگار “بافق فردا” اظهار داشت:به شخصه با اجماع موافقم. باید شرایطی که مقام معظم رهبری برای انتخاب نامزد نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان می نمایند مد نظر گرفته شود.
وی با اشاره به شاخصه های یک نماینده اصلح بیان کرد: دلسوزبودن، در خط ولایت فقیه گام برداشتن وکسی است که در قانونگذاری مجلس شورای اسلامی بینش و درک و شعور سیاسی را داشته باشد به عنوان نماینده برتر و اصلح شناخته می شود.
مسئول هیئت رزمندگان شهرستان بافق ادامه داد: اگر بتوان از بین تمام نامزدهای بافقی یک نماینده اصلح را انتخاب کرد این یک امتیاز خواهد بود.
وی با بیان این که شهرستان بافق رو به پیشرفت و توسعه است تصریح کرد: تاکنون مشکلات زیادی وجود داشته؛ که با وفاق یکی پس از دیگری دز حال حل شدن است. و با همین همدلی می توان برای ترقی و آبادانی بیشتر تلاش و کوشش کرد.
علی اکبر قانعی گفت: اگر اجماع با شرایط ذکر شده انجام شود ما نیز از هیچ کمکی کوتاهی نخواهیم کرد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 20 بهمن 1394 - 8:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای قانعی کسی باید انتخاب بشه حالا از هر شهری که فقط درد مردم را کشیده باشد و ذهنیت فرد باید خدمت به مردم باشد و خود را نوکر مردم بداند نه نوکر مسیولین و ……

حاجی میرزا اقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 20 بهمن 1394 - 6:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا شما فقط به فکر منافع خودتان هستید

علی رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 21 بهمن 1394 - 3:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ودرود به روان پاک شهدا .همه کسانی که مورد تایید شورای محترم نگهبان قرار گرفته اند برای ما قابل احترام می باشند اما چه کنیم که طبق قانون اساسی ما یک فرد را بیشتر نمی توانیم انتخاب کنیم .وفردی باید انتخاب شود که دلسوز ،شجاع سنگین وباشخصیت پیرو ولایت مطلقه فقیه درد مردم را درک کند وبداد مردم برسد دیندارومسلمان واقعی باشد .اهل معامله با گروهی خاص نباشد .همه ی شهرها ومردم برای اویکسان باشند امروز که نیاز به رای من دارد با هشتم اسفندکه رای تمام ووی انتخاب شد من برایش تفاوتی نداشته باشم حوزه انتخابیه را فراموش نکند .دوستان نماینده وسیعترین حوزه انتخابیه کشور افتخار نیست بلکه برای ما ضعف و باعث خجالت است .که پنج شهرستان یک نماینده امیدواریم که شخصی که انتخاب میشود این مشکل بزرگ حوزه انتخابیه را مرتفع کند. انشاالله که عدالت برقرار شود

مهدی فتوحی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 21 بهمن 1394 - 8:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای قانعی یاد دارم برای دفاع از شرکت سنگ آهن مرکزی کفن پوش شدید و این موضوع برای دفاع از حق و حقوق شهرستان بافق بود و ولا غیر. به نظر بنده هرکه نسبت به حقوق و منافع شهرستان و استان و کشور بی تفاوت نباشد به همان نسبت منافع ملی را در نظر گرفته و همچنین تابع ولایت فقیه و رهبری خواهد بود.به نظر شما آیا کاندیدایی که دم از انقلاب و عدالت می زند و چندین سال حساسترین پست استان را اشغال کرده بود خداوند متعال را در نظر داشت و اهداف انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری را اجرایی کرد؟

You cannot copy content of this page