تنها راه رسیدن به اجماع کنار گذاشتن تعصبات بافقی گرایی و بهابادی گرایی است

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه‌شنبه - 20 بهمن 1394

تنها راه رسیدن به اجماع کنار گذاشتن تعصبات بافقی و بهابادی گرایی است
یکی از فرهنگیان بافق می گوید: بیاید همدل و همراه شویم .تنها راه رسیدن به اجماع کنار گذاشتن تعصبات بافقی گرایی و بهابادی گرایی است.
اختر عبداللهی در حاشیه برگزاری مراسم شاهنامه خوانی اظهار داشت: تنها راه رسیدن به اجماع کنار گذاشتن تعصبات بافقی گرایی و بهابادی گرایی است. حصارهای بافقی و بهابادی باید بشکند، باید همدل و همراه شد.
وی بیان کرد: تا زمانی که بافق و بهاباد نتوانند حصارها را بشکند این مشکلات را خواهند داشت . وقت آن رسیده تا بافقی بهابادی را بپذیرد و بهابادی بافقی را.
عبداللهی گفت:به قول فرودسی قبول کنند که همه جای ایران سرای من است . یکپارچگی به وجود آوریم تا با وحدت و اتحاد بعد از گذشت 35 سال نماینده ای ازشهرستان بافق یا بهاباد بر کرسی مجلس تکیه زند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
منصور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 20 بهمن 1394 - 8:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این افراد با برادر خود هم اجماع نمی کنند- چرا فکر میکنید مردم گذشته ها را یادشان میرود

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 21 بهمن 1394 - 7:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

((دکتر فروزان نیا در پاسخ به این سوال که آیا به قول خود پایبند هستید اظهار داشت : من چهارسال قبل قول دادم هردوره نماینده ازیک شهری باشد و همچنان به قول و عهدم پایبند بوده و هستم .
وی افزود:نمایندگان قبل از،ابرکوه ومهریز انتخاب شدبودند واین دوره نماینده باید ازخاتم ،بافق و یا بهاباد باشد و قظعا ححمایت می کنیم و برسر قولم با مردم هستم وحاضرم هرگونه کمکی انجام دهم تا این وعده محقق شود .
فروزان نیا خاطرنشان کرد : من دراین دوره ازهیچ کس درمهریز حمایت نمی کنم وهرکس از،طرف من صحبت یا نقل قول کند که من از ایشان حمایت کرده ام دروغ محض است..
دکتر فروزان نیا در ادامه افزود: به نظر اینجانب حجت الااسلام دخیل عباس زارع زاده ثبت نام نکند بهتر است.))

جناب فروزان نیای عزیز: عدم صداقت حضرتعالی مایه تاسف می باشد.شمارا چه شده که زیر قول خود زدید و بازهم مظلومیت مردم شریف بافق و بهاباد و خاتم را قربانی کرده اید.ایکاش علم ودانش خود را با سیاسی بازی و سیاسی کاری قاطی نمیکردید و مهمتر از این وفادار به عهد خود بودید.از نشانه های مومن وفای به عهد میباشد.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 21 بهمن 1394 - 2:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا همینه تا وقتی بین بافقی و بهابادیها اجماع نباشه از همه طرف این دو شهرستان ضرر میکنن پس بهتر هست تا مسئولین هر دو شهرستان با هم به اجماع برسند تا بیش از این ضربه نخوریم

You cannot copy content of this page