باز هم کارمان به اما واگر کشید

دسته: عمومی
۱۴ دیدگاه
چهارشنبه - 12 اسفند 1394

 

باز هم کارمان به اما واگر کشید.بازهم چوب خودی را خوردیم .چوبی که صدایی ندارد ودردش جانسوز است والبته دشمن شاد کن .راستی چرا ما همیشه از جایی ضربه میخوریم که قبلا هم ضربه خوردیم ؟.چرا همیشه از یک سوراخ گزیده میشویم؟ .با اینکه میدانیم ومی بینیم بازهم درس عبرت برایمان نمیشود.چرا همیشه ازبیرون هدایت میشویم وبه راحتی بینمان تفرقه میاندازند .باز هم دعوای کهنه وقدیمی سر ده وبن ده کاردستمان داد.گروهی به لردی رای نمیدهندوگروهی به قلعه ای .وگروهی دیگریاد دعواهای پدربزرگانمان میافتند.

مارا چه شده است ؟؟چرا به فرزندان خود اعتماد نداریم.البته حضور مردم مثال زدنی بود. روی صحبت من با آن گروههایی هست که سعی کردند .تفرقه انداختند والبته موفق هم شدند.تقریبا 400 رای کم آوردیم تابرای اولین بار یک بافقی را به مجلس بفرستیم.

هرچه داشتیم بردند وبه ریشمان خندیدند. بزرگانما هیچگاه با ما نبودند .خودمان هم به خودی رحم نکردیم.

مجلس دهم برای ما مجلسی سرنوشت ساز است چون قرار است برای حوزه انتخابیه تصمیم گیری شود .قرار است تصمیم گرفته شودکه درآینده نماینده ای داشته باشیم یا هرگز نماینده ای ا زخود نداشته باشیم .قرار است تصمیم گرفته شود که ارزشی داریم یا مثل پاره سنگ ترازو هستیم.پاره سنگی که با بودن ونبودنش کمبودی احسا س نمی شود.دیگران برایمان تصمیم بگیرند که پاره سنگ کدام منطقه باشیم.

واقعا برای افرادی که خلاف جهت حرکت مردم حرکت کردند متاسفم .امشب را راحت بخوابید که تلاشهایتان نتیجه داد نتیجه ای که شاید فرزندانمان هم ازدردآن شیون کنند ودعایمان نکنند.

راحت بخوابید که بافقی به مجلس نرفت.

کم کم به این نتیجه رسیدم که تمام مشکلاتمان از خودمان است .غریبه با ما کاری ندارد خودمان چوب اختلافاتمان را میخوریم وهرچه از دست دادیم به نوعی خودمان باعث آن شدیم.اگر معادنمان را بردند اگرگمرک خشکمان را مصادره کردند اگرخاکمان را اشغال کردند واگردارائیمان را به یغمابردند کسی بوده که از داخل هدایت وحمایتشان کرده وآن یکی هم از خود ما بوده از جنس ما واز میان ما.

 

 

محمدرضا رضایی بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 1:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا سخته و غیر ممکنه همه شهر یک دست به یک نفر رای بدن … اتحاد این دوره خوب بود به نظرم اینبار واقعا از بیرون بهمون ضربه زدن شمارش ارا این دوره مشکوک بود

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 1:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسیار خوب گفتی آقای رضائی
متاسفانه این عمل بیشترازطرف کسانی پی گیری شد که همیشه ادرس غلط به مردم میدادن ومیگفتن بیرون ازبافق نمی گذارن شهرمون پیشرفت کنه اما همین افراد تا گذشته نه چندان دور مدیریت یک اداره فرهنگی دربافق رابه عهده داشته و یکی ازبستگان ایشان مسئولیت سیاسی ودیگری مذهبی دربافق داشته که این افراد در جهت مخالف حرکت مردم کار میکنن
راستی امام جمعه شهرمون میتوانستن با رفتار پدرانه خود از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری کنن

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 1:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای رضایی این تصور غلط است که اگر مهندس تشکری وعلوی کنار می کشیدند صبا غیان رای می آورد چون طرفداران آنها صباغیان را قبول نداشتند و….

دشمن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 1:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

والبته دشمن شاد کن…….

بهتر است بافق فردا در تهیه ئ انتخاب مقالات و یادداشت ها کمی بیشتر دقت کنید.

دوست عزیزمان بفرمایند دشمن چه کسی است. این نوع ادبیات اصلاً زیبنده یک نویسنده و بافق فردا نیست.

دلسوخته 8 سال پیش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 2:05 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا این کارها را از صباغیان یاد گرفتیم که 8 سال پیش مانع نماینده بومی شد و حالا میخواد بشه نماینده ما نمیگذاریم کسی حقمان را ضایع کرده بشه مدافع حقوقمان
مسئول سایت به فاطمه الزهرا قسم می دهم درج کنی

راوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 2:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باریک ا…
نه بابا راست میگی؟

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 2:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدمت دوست عزیز
بگذارید رک وپوس کنده بگویم آقای رضایی شما چرا نشسته اید و با وقاهت تمام از خصومت میگویید مگر هرکس که با شما هم نظر نباشد کینه توز محسوب میشود .نخیر جناب.مردم بافق حضور خیلی خوبی در صحنه انتخابات داشتند و به یقین اگر کاندیداها مورد قبول نبودند همچین انتخاباتی روی نمیداد. اما یک خواهش از نامزدها دارم .اگه برنامه اجماع دارید از هم اکنون شروع کنید تا چهار سال دیگر به هنس هنس نیفتید

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 2:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تا وقتی برخی از مسئولین ارادت مردم به اقای صباغیان را نتوانند تحمل کنند به هر عملی دو می اورند تا از راهیابی این مرد ولایی و با اخلاص به مجلس جلوگیری شود چون دنبال عدالت و حقگو است ولی …

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 3:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای رضایی حرف دل مردم را زدی خدا خیرت دهد

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 4:55 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون اقای رضایی. حرف دل خیلی از بافقی ها را زدید.

سید امین رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 8:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گفتن این نکات، ضربه زدن به بافق است… بفرض که سیاست افراد به گونه ای بوده که می خواهند به قول نویسنده، بهم ضربه بزنند… آیا به نظر شما نوشتن این مطلب در یک رسانه عمومی درست است؟ آیا مردم شهرهای دیگر، حاضر می شوند با این توصیفی که شما از بافقی ها و بالاخص نخبگان و سرشناسان بافق کردید، به بافقی رای دهند؟

ط.س این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 8:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای رضایی حقا که درست گفتین.
یه ضرب المثلی هست که میگه:
از مــــــــــاست، کــــــــــــــــه بــــــــــــــــر مــــــــــــاست

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 13 اسفند 1394 - 11:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مبارک باد برسایت بافق فرداکه خودرانماینده فرهیختگان شهرمیداندومدعی اتحاد …… اجماع …ودیگرواژگان وحدت آفرین میداندوچنین مطالب تفرقه افکنانه را منتشرمی کند…..کاش همچون سایت( آفتاب بافق) بیطرفی راپیشه خودکرده بودید….آیاانتظارداریدباچنین ادبیاتی شهرهای دیگرحوزه انتخابیه به کاندیدای مارای دهند؟شمابااین طرزفکرآرای همشهریان را ازدست می دهید آقای صباغیان مظلوم است که چنین طرفدارانی دارد….(اول اندیشه وانگهی گفتار)

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 13 اسفند 1394 - 12:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کم کم به این نتیجه رسیدم که تمام مشکلاتمان از خودمان است .غریبه با ما کاری ندارد اگر معادنمان را بردند اگر گمرک را مصادره کردند اگرخاکمان را اشغال کردند واگردارائیمان را به یغمابردند کسی بوده که از داخل هدایت وحمایتشان کرده و آن یکی هم از خود ما بوده از جنس ما و از میان ما.
جناب رضایی عزیز شما که اینگونه نتیجه گرفته اید که هر بلایی سرمان می آید به دلیل عامل نفوذی در بین مردم بافق است پس چرا معرفیش نکردی که همه او را بشناسند؟واقعاکه این انتخابات چه حس و حالی را در دوستان بیدار نکرد یکی هم مثل شما کارآگاه شده و دنبال متهم می گردد

You cannot copy content of this page