بیانیه مجمع اصلاح طلبان بافق به مناسبت انتخاب محمدرضا صباغیان

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
یکشنبه - 12 اردیبهشت 1395

بسم الله الرحمن الرحیم
با درود به روان پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای والامقام و آرزوی طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری و توفیق روزافزون دولت فخیمه تدبیر و امید
سالها دل طلب جام جم از ما میکرد وانچه خود داشت زبیگانه تمنا میکرد

جناب آقای محمد رضا صباغیان منتخب محترم مردم شهرستان های ابرکوه ,بهاباد, بافق , خاتم و مهریز، بسيار خرسندیم كه ايزد يكتای مهربان و همت بلند مردم فهیم، ياريتان فرمود كه با گذر از روزهای پرفراز و نشیب با تدبیر و امید، به سلامت پای در بهارستان گذارید .

اميد داريم تا همچون گذشته با تکیه بر تجربه و جوانی ,که دور اندیشی و درایت ، پویایی و زایش فکری، همواره ملازم آن است، در مسیر توسعه متوازن شهرهای حوزه انتخابیه در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی گام برداريد.

يقينا، نيل به چنين اهدافى، با تکیه بر خرد جمعی و گزینش مشاوران فرهیخته و تدوین برنامه های روشن و قابل اجرا، براساس واقعیات موجود و تهيه نقشه راهی متناسب با شرايط روز ميسور است. نیک مستحضرید مشکلات و معضلات فراوانی در حوزه های انتخابیه ، به سبب کاستی در برنامه ریزی های مناسب در طول سالیان متمادی انباشت شده که شایسته است ضمن شناسایی دقیق، با هماهنگی و همدلی و رایزنی های شایسته و هدفمند با دولتمردان ، در رفع آن کوشا باشید که این مهم الحمدلله با توجه به همسویی و همراهی شما با مجموعه ی دولت محترم “تدبیر و امید” دور از دسترس نمی نمايد.
اعتماد، سرمایه ی اجتماعی بزرگی است که بايد با درايت و كاردانى اين سرمايه را پاس داشت.
اینک که مردم فهیم حوزه انتخابیه با رای هوشمندانه نشان دادند از روند گذشته رضایت نداشته و امید به تغییر مسیرپیموده شده دارند خواستاریم با درایت به این مطالبات به حق ,جامه عمل بپوشانید.
این مجمع ضمن تقدير از حضور پر شور مردم فهیم و قدرشناس شهرستان های حوزه انتخابیه در انتخابات، افتخار میکند با رصد واقعگرايانه ى اوضاع امید بخش جامعه و حوزه های انتخابیه دست به شناسایی و نهایتا معرفی نامزدی بزند که اینک مورد اعتماد کامل مردم نیز قرار گرفته اند.
مجمع اصلاح طلبان ضمن اعلام آمادگی و همکاری باشما در جهت رفع مشكلات مردم از خداوند متعال برای جنابتان توفیق روزافزون و سعادت را خواستار است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 9:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن آرزوی سعادت وکامیابی برا اقای صباغیان از مجمع اصلاح طلبان بافق کمال تشکر وسپاس دارم

محمد خالقدادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 12:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از تلاشها همت مجمع اصلاح طلبان پنج شهرستان سپاسگذاریم یقینا مردم تمامی این مسائل را رصد خواهند کرد میدانند کار هر کسی چقدر ارزشمند است. مجددا سپاسگذاریم از همتتان.

م فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 1:08 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکرازحمایتهای بی دریغ دوستان اصلاح طلب شهرستان واعضای مشورتی اصلاح طلبان حوزه انتخابیه وهمچنین تعدادی از اعضای اصول گرا شهرمان این پیروزی را به تمام مردم حوزه انتخابیه وبخصوص مردم شهر ولایتمدار بافق تبریک میگویم.

واحد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 3:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت بر این همدلی ودرایت انشاالله هميشه برای پیش رفت بافق وحدت گروهای سیاسی شکل بگیرد تا به هدف برسیم

محمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 3:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر صباغیان درودبر خاتمی درود بر اصلاحات

You cannot copy content of this page