پیام تبریک حجت الاسلام رضی به محمد رضا صباغیان

دسته: عمومی
۱۵ دیدگاه
یکشنبه - 12 اردیبهشت 1395

بسم الله الرحمن الرحیم
الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه
مردم بزرگوار ابرکوه،بافق،بهاباد ،خاتم و مهریز، درود خدا بر شما
باید بر پیشگاه شما جبهه تقدیر سایید و اجر شما را از محضر خداوند خواستار شد.
اینجانب پس از تقدیر و تشکر از همه عزیزان فعال در عرصه انتخابات به ویژه برادر بزرگوار و آزاده سرافراز جناب آقای بابایی و آرزوی توفیق برای ایشان در مسئولیتهای پیش رو، کسب افتخار نمایندگی مردم بزرگوار و ولایی حوزه انتخابیه را خدمت برادر عزیز و مردمی ام جناب آقای محمد رضا صباغیان تبریک عرض می نمایم.
نائل شدن به افتخار خادمی این مردم بزرگ و نیز رسیدن به مقام سربازی مقام عظمای ولایت در کسوت نماینده مجلس، مسئولیت بزرگی است که قرارگرفتن آن در عهده حضرتعالی، جای بسی تبریک، شادباش و نیز هشدار دارد.
هرچند برخی در صدد جبران ورشکستگی های خود و مصادره این پیروزی بزرگ مردمی به نفع جریانهای سیاسی خاص هستند، اما اعلام میدارم که این توفیق متعلق به هیچ جریان سیاسی نیست.
امیدوارم برادرم جناب آقای صباغیان همواره با تعیین مرزهای دقیق میان خود و اصحاب فتنه و نیز تفکر لیبرال –سرمایه داری در پاسداری از حریم ولایت موفق باشند.
همچنین امید است با جلوگیری از نفوذ برخی عناصر معلوم الحال و افراطی در جمع دوستان و نزدیکان خود و نیز با حفظ استقلال سیاسی، حلقه وصلی برای وحدت توده مردم از شهرهای مختلف و سلیقه های اصلاح طلبانه و اصولگرایانه باشید.
امیدوارم از خط و قلم شما هیچ امضایی که منافع ولایت و مردم را تهدید نماید، صادر نشود.
اینجانب مانند گذشته مادامی که چنین باشد، برادرگونه در کنار شما خواهم بود و در صورت انحراف برادرگونه در برابر شما خواهم ایستاد.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 9:57 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای رضی برادر.
خواهشا. منبعد …و.

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 11:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام سید بزرگوار . شما که خیلی کارت بیست بود . خدا وند مهربان حافظ شما باشد که اینجوری دل مردم بافق و بهاباد را شاد کردی .

علیرضا کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 12:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای سید رضی برادر بزرگارو اینقدر هموطنانت را لیبرال و سرمایه دار و منافق فتنه گر خطاب نکن. هنوز بسیار مانده تا تجربیاتی در دنیای سیاست کسب فرمائید. این بیانات دیگر خریداری ندارد. خواهشا…..

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 1:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای رضی دست مریضاد واقعی را باید به شما گفت .واقعا به خاطر بصیرت به موقع تان باید از شما قدر دانی نمود. خیالتون از بابت آقای صباغیان راحت .انشاالله ایشون و همه ما عاقبت بخیر هستیم و همیشه مطابق رهنمود های مولایمان امام خمینی و جانشین برحق امام زمان ایت الله عظمی امام خامنه ای عمل خواهیم نمود .بازم دستتون درد نکنه .

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 2:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رضی تلاش شما قابل تقدیر است ولی به این شکل بیانیه دادن شایسته نیست وطوری نشود که شما فکر کنید مردم وام دار شمایند و42هزار رای دهنده خود دانسته واگاهانه رای داده اند وشما گویا تصوری دیگر دارید

منصور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 3:11 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب اینجوریه ؟

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 3:29 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رضی لایک داری به مولا

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 7:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود خدا برکسانیکه افتخار روز ملی بافق را رقم زدند….من عضو هیچ گروه خاصی نیستم اهدانا صراط المستقیم …جناب سید بزرگوار حجه السلام والمسلمین رضی حرف دلمان را زدید تاریخ نشان داده که اطرافیان چهره صالح وعدالتخواه فرد منتخب را مخدوش می نمایند من از برخی افراد که با مقاصد شخصی وگاه به اندازه گرفتن عکس سلفی اینگونه اطراف عزیز شهرمان جمع شده اند به سهم خود نگرانم ولی با بصیرت وآگاهی که درجناب صباغیان سراغ دارم قطعاً نخواهند گذاشت

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 8:04 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

افراط گرایی چه از ناحیه اصولگرا چه از ناحیه اصلاح طلب محکوم و مورد نکوهش می باشد. اصل آن است که با دید مناسب دو طرفه هر چیز نگاه کرد افرادی که افراط می کنند جایگاهی در بین مردم ندارند.

محمود بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 9:17 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تبریک به جناب آقای صباغیان و کل مردم حوزه انتخابیه
اولا:جناب آقای صباغیان با شعار استقلال و مستقل بودن به میدان آمدند .در ولایت مداری و پاکی و مردمی بودن و استقلال رآی ایشان شکی نیست .و این عزیز نماینده تمام احزاب و گروهها و جناحهای سیاسی و تمام مردم حوزه انتخابیه اند و در یک جمله نماینده تمام مردم ایران در مجلسند چراکه قوانینی که در مجلس تصویب میشه تک تک نمایندگان در برابر مردم ایران مسولند.
دوما: جناب آقای رضی نقش بسزایی در ایجاد وحدت بین بافق و بهاباد و به مرحله دوم رسیدن جناب صباغیان داشته که غیر قابل اغماض می باشد و ما مردم بافق قدردان زحماتشان بوده هستیم و انشالله خواهیم بود.
سوما:حال که نتیجه انتخابات مشخص و الحمدلله ایشان با همت مردم عزیز به مجلس راه یافتند رقابتها به رفاقت تبدیل شده و برای اولین بار چپ و راست و میانه رو و مردم متحد شده اند که این وحدت در سرتاسر حوزه انتخابیه مشاهده شد که بایستی طعم شیرین این اتحاد که انشالله توسعه و پیشرفت همه جانبه این پنج شهرستان محروم میباشد را بچشند .لازمه دوام این شیرینی حمایتهای همه جانبه و قاطعانه تمام احزاب و مسولان بویژه امامان جمعه و فرمانداران و استاندار محترم میباشد که انشالله تحقق می یابد.
چهارماً: نباید از صحبتها و بیانیه های هیچ جناح و حزبی نامه ها و صحبتهای تندی علیه جناح دیگر زده شود و خدایی ناکرده این پیروزی عظیم به نامشان ثبت و مصادره.چراکه همه در این پیروزی نقش داشته اند و خدا با ما و ایشان بوده و هست انشالله. و هرگونه تندرویی از طرف حامیان به ضرر جناب صباغیان خواهد بودو برعکس حمایتها باعث اقتدار ایشان در مجلس و فضای سیاسی کشور.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 9:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر مردان اصلاحات استان و حوزه انتخابیه 5 شهرستان
جناب آقای رضی برادر محترم نمیدانم دنبال چه مقاصدی هستید و به چه دلیل 42 هزار رای را برای خود مصادره نموده اید فقط این را بدانید اگر بزرگان اصلاح طلب استان و 5 حوزه به اجماع نرسیده بودند و از آقای صباغیان حمایت نکرده بودند شما 15 هزار رای در ابرکوه و خاتم و خود شهر مهریز نداشتید پس حال سر را از زیر برف بیرون بیاورید و سعی نکنید در لباس روحانیت مردم را گمراه ننمایید هنوز افرادی که شما فتنه گر میدانید اینقدر محبوبیت دارند که به یک بیانیه نه طومار و صدا و سیما میلی و تربیون های مختلف بلکه فقط با یک بیانیه و دست خط چند کلمه ای ایران را زیر و زبر نمایند

رضا فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 12:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای سید رضی با تمام احترامی که برایتان به خاطر زحماتتان قائل هستیم مد نظر داشته باش از لحاظ سنی محمد رضاصباغیان جای پدرت قراردارد و ی در دنیای سیاست از تبحر خاصی برخوردار است. در این بیانیه که دادید یک نوع خود برتربینی در آن گنجاندی که جای بسی تامل است. لطفا یار و یار باشید تا نمک بر زخم باشی.

محمد کارگران بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 12:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر نظر شماره یازده،
آقای رضی، یادم می آید شما در جلسه ی سال 88، در مقابل آقای پاکنژاد که برای تبلیغ میرحسین موسوی، به بهاباد آمده بود، یکپارچه از احمدی نژاد و تیم وی، خصوصا مشایی، حمایت کردی و سخنان تندی بر علیه آقای پاکنژاد بیان کردی، که ایشان در جواب شما گفتند: آقای محترم، شما چند سالته؟ برو درست را تمام کن و مقداری درس و تجربه کسب کن بعد بیا من برایت از شرایط نادرستی که بر نظام حاکم شده، بیان خواهم کرد…. من به تاسی از آن خاطره، به شما آقای رضی، عرض میکنم، شما نباید نمایندگان مردم را سرباز مقام عظمی ولایت بنامید، در نظام مقدس جمهوری اسلامی، هیچ ارگان و فردی بالاتر از مردم که ولی نعمتان ما هستند، نیست…. بنابراین ، آنچه که شما بیانیه داده اید، بدون شک نظر مردم شریف بهاباد نیست، چرا که هم شما و هم من، هر دو خوب می دانیم که اگر کنار هم نرفته بودید، آنچنان رایی در بهاباد نداشتید (بواسطه جوان بودن و بی تجربه بودنتان) در ضمن، بیانیه شما، بدون شک، یک سهم خواهی است ، یک تهدید است.همانطور که می گویید کسی نباید مصادره کند، همه می دانند که آرای صباغیان، بدلیل ورود ایشان به لیست امید اصلاح طلبان و حمایت آنها از ایشان بود.. آقای صباغیان، که بحق، آدم درستی است و در اولین ورودش به عرصه انتخابات، اصلاح طلبان بافق، از وی حمایت کرده و به وی رای دادند، میوه شرایط کشور را می چیند… در شرایط دور دوم انتخابات، آرای اصولگرایان به میزان 20 درصد در تمامی حوزه ها کاهش یافته و آرای اصلاح طلبان به همین میزان افزایش یافته است، چرا که مردم با نتیجه های دور اول انتخابات، به شرکت در دور دوم ترغیب شدند، از طرفی در تمامی حوزه ها، در دور دوم انتخابات، زمانیکه یک اصولگرا، در برابر یک کاندید دیگر از لیست امید اصلاح طلبان قرار گرفته، این کاندید اصلاح طلب بوده که رای آورده است، حتی آرای اصولگرایان نسبت به دور اول، کاهش یافته است همانطور که همین آقای بابایی، کاهش یافت و حتی سیزده هزار نفر از مهریز به وی رای نداده اند، بنابراین، هر فردی که در برابر آقای بابایی قرار می گرفت، به دلیل حضور مردم اصلاح طلب پای صندوقهای رای، برنده انتخابات بود… برای مردم فرقی نمی کند روبروی اصولگرایان چه کسی است؟ بدون شک مردم خاتم و ابرکوه که در دور اول روی هم رفته فقط 80 رای به صباغیان داده اند، بی دلیل 9500 رای در دور دوم به وی نداده اند، تنها دلیلش این بود که آقای صباغیان با سران اصلاحات 5 شهرستان، نشست و به توافق رسید و خود را وارد لیست امید کرد…. این را در نظر بگیرید که اگر آقای فرهمند روبروی صباغیان بود، هیچگاه صباغیان به مجلس راه نمی یافت بنابراین اقای رضی، از همین آلان، سهم خواهی خود را آغاز نکنید… باید پذیرفت که مردم از اصولگرایانی که بقیه را سران فتنه می خوانند، متنفرند…. بیش از 210 نفر از مجلس اصولگرایان قبلی، با رای همین مردم، رد صلاحیت شده و وارد مجلس نشده اند… بیش از 58 درصد این مجلس را اصلاح طلبان و 21 درصد مستقل و 21 درصد اصولگرا هستند … پس دیگر این نوع ادبیان را کنار نهید…

حسین علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 2:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سید محترم هنوز…زمان می خواهد تا خامی پخته شد. وگرنه سرنوشتت مثل حزب م.و.ت.ل.ف.ه خواهد شد. پس یپرهیز از افراط گرایی تندروی مثل رسایی و کوچکزاده ها

مهرداد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1395 - 12:38 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اندازه نگه دار که اندازه نکوست.

You cannot copy content of this page