شایعاتی که به واقعیت نزدیک می شوند

دسته: عمومی
۱۵ دیدگاه
شنبه - 1 خرداد 1395

به نظر می رسد شایعه تغییر برخی از مدیران دولتی در استان یزد به واقعیت بسیار نزدیک شده و در آینده نزدیک شاهد برخی تغییرات و جابجایی هایی در سطح فرمانداران و معاونین استاندار خواهیم بود.
در این بین، شاید جابجایی فرماندار شهرستان بافق از مهمترین تغییرات برای مردم شهرستان بافق محسوب شود. بررسی عملکرد و دستاورد های جناب آقای طلایی مقدم خود قصه ای است مفصل که به فضای گذشته مربوط می شود و شاید بررسی فضای آینده در اولویت بیشتری قرار بگیرد.
انتخاب فرماندار جدید شهرستان بافق در شرایطی در حال تحقق است که مردمانش پس از 37 سال توانسته اند با وحدت و همدلی و معرفی گزینه ای فراجناحی، نماینده ای را از این مرز و بوم به عنوان نماینده 5 شهرستان راهی بهارستان کنند و قطعا اولین خواسته آنها از نماینده منتخب خود رایزنی با مسئولین دولتی جهت انتخاب فرمانداری بومی و توانمند است.چرا که شاید عدم استفاده از مدیران جوان و بومی در حال حاضر، در آینده شهرستان بافق را با مشکل خلا مدیران کارآمد بومی روبرو کند.
از طرفی همراه بودن با سیاست های کلی دولت نیز از الزامات اصلي انتخاب فرمانداران محسوب می گردد، چرا که اگر همدلی و همراهی بین فرماندار و مسئولین استانی وجود نداشته باشد قطعا آن فرماندار در تحقق اهداف خود با مشکل روبرو شده و کلیه پتانسیل ها بالقوه موجود توان بالفعل شدن خود را از دست می دهند.
شاید بتوان دو شرط بومی بودن و همراه سیاست های دولت بودن را دو شرط لازم برای انتخاب فرماندار دانست ولی قطعا این دو شرط، شروط کافی جهت توسعه پایدار شهرستان محسوب نمی شوند. چه بسا که در سال های گذشته علیرغم انتخاب مدیرانی بومی و همراه دولت، تنها به دلیل عدم همدلی مسئولین وقت شاهد توسعه ای پایدار و گسترده نبودیم. لذا توصیه می گردد شرط سومی نیز در رابطه با انتخاب فرماندار در نظر گرفته شود و آن هم، همدل بودن با مسئولین وقت شهرستان، بخصوص نماینده منتخب مردم و و اعضای شورای شهر می باشد.
قطعا یافتن گزینه ی توانمندی که در کنار دیگر شایستگی ها، سه شرط، بومی بودن، همراه دولت بودن و با مسئولین وقت همدل بودن را، دارا باشد در مجموعه کارمندان دولت کار دشواری است و مهمترین دلیلی که در انتخاب فرماندار پیشین نیز از گزینه ی بومی استفاده نشد نیز یافت نشدن گزینه ای مناسب در مجموعه وزارت کشور و یا ارگان های دولتی بود، لذا پیشنهاد می گردد عزیزان تصمیم گیر سه شرط مذکور را بر کارمند دولت بودن ترجیح داده و گزینه های خود را محدود به کارمندان دولت ندانند.

امضاء محفوظ


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 1 خرداد 1395 - 11:29 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به جرات آقای طلایی از موفقترین فرمانداران بافق بوده اند و بعنوان یک شهروند بافقی بر خود لازم میدانم از تمام زحماتی که در زمان تصدی مسوولیتشان برای شهرم ومردم شهرم کشیده اند تشکر نمایم.

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 خرداد 1395 - 12:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تاکنون فرمانداری به خوبی وجدیت وپشتکارگیرترازطلایی مقدم برای شهرمون نداشتیم.خداکنه چندسالی بمونه

    حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 خرداد 1395 - 11:52 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    اقای طلایی فرمانداری موفق در اداره شهرستان بوده که تا کنون شهرمون مسئولینش اینقدر با هم همدل و همزبان نبودن این یکی از موفقیت های مدیریتی اقای طلایی هست

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 خرداد 1395 - 6:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر حق رابگوییم اقای طلایی خوب کار کرد وبه ایشان خدا قوت می گوییم

حاجی میرزا آقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 خرداد 1395 - 9:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کار و مسئولیت آقای طلایی تو بافق تمومه معدن خصوصی شد و نماینده مجلسم که همیشه مدعی حقوق بافق بود سکوت کرد و خیلی گل و بلبل وار داستان ختم به خیر شد

باباییان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 خرداد 1395 - 9:38 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
چرا بایدمدیری که موفق بوده وهمه ازایشان راضی ومدیریتش بی عیب ونقص بوده باید تغییریابدحتماجای بهتروپستی بالاترنصیبشان میگردد.انشاالله
جناب طلایی مقدم خداقوت

علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 خرداد 1395 - 10:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

راستي فرماندار بعدي كيه؟

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 خرداد 1395 - 1:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا قوت آقای طلائی مقدم
تو این چند سال فرمانداری با این جدیت و پیگیر ندیده بودم.
یک دفعه بیشتر خدمت ایشون نرسیدم ولی کارم تا به نتیجه نرسید کوتاهی نکردند.
تو همون یک دفعه که خدمتتشون بودم تماسهای تلفنی که با استان داشتند جدیدت و پشتکار رو دیدم.خسته نباشی برادر.

افشاری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 خرداد 1395 - 2:37 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از تمامی زحماتی که نه وظیفه، بلکه بیش از وظیفه خودشون برای شهرستان کشیدند، کمال تشکر و قدر دانی را دارم، ایشان واقعا مدیری لایق و دلسوز هستند و البته کاربلد و تیزهوش، امیدوارم هر کجا که هستند در پناه خداوند متعال و توجهات آقا امام زمان (عج) سربلند و پیروز باشند.

    سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 خرداد 1395 - 8:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    انشاالله

بافق سربلند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 خرداد 1395 - 2:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام :از امام جمعه محترم و مردم ونماینده منتخب میخواهیم که با رفتن اقای طلایی مخالفت نمایند .وبقول امام جمعه مان در طول 21 سالی که امام جمعه هستم اقای طلایی یکی از برترین فرمانداران بافق میباشند .بسیار جوان فعال وپیگیری کارها هستند.

عادل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 خرداد 1395 - 7:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایشش فرماندار پیگیر .باهوش .تیز و سیاستمدار بزرگی هست بنده تا حدودی در جریان فعالیتشان هستم خیلی دلسوز و کاربلد .البته اگر بعضی از رسانه ها از جمله همین سایت بافق فردا و بافق خبر بگذران

محمدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 خرداد 1395 - 8:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام : به نظر بنده طلائی مقدم بهترین فرمانداره انشالله که در بافق خواهند ماند و به خدمتگذاری خود ادامه خواهند داد .

کارمند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 خرداد 1395 - 11:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار خوب کسی است که بتواند مجموعه شهر و مخصوصا مدیران ادارات را خوب کنترل کنه وبر اعمال و رفتار و گفتار آنها نظارت دقیقی داشته باشه ماکه این را در مورد رئیس اداره مون ( دانشگاه آزاد )ندیدیم هر چی در جلسات دلش بخواد میگه و هر کار دلش میخواد میکنه و وقتی اعتراضی بشه می گه ناسالمند

محمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 13 خرداد 1395 - 10:29 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ودرود وعرض خداقوت خدمت این عزیز سرافراز تنها چیزی که هرکس از خودبه جای خواهد گذاشت همانا قدمهای خیری است که برای امور مردم برمی دارد واین نظرات بیانگر میزان ان است .خسته نباشی .

You cannot copy content of this page