چرا رئیس اوقاف بافق پاسخگوی خبرنگاران نیست؟

دسته: عمومی
۵۲ دیدگاه
یکشنبه - 9 خرداد 1395

سوالات متعددی از سوی مردم در رابطه با نحوه عملکرد اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق از طریق پیامک و گفتگویی تلفنی به سایت بافق فردا ارسال و از خبرنگار«بافق فردا» تقاضا شد تا نسبت به ارائه سوالات به رئیس اداره اقدام نموده و پاسخ آن را نیز از طریق همین سایت به اطلاع عموم برساند.
خبرنگار«بافق فردا» بر حسب وظیفه و انجام تکلیف خود بارها به این اداره مراجعه کرد که معمولا رئیس اداره حضور نداشت لذا شماره همراه خبرنگار بافق فردا در اختیار روابط عمومی این اداره قرار داد شد تا وقت مصاحبه تعیین و به اطلاع وی برسد.
بعد از گذشت چند روز از دادن شماره ،مراجعه بعدی توسط خبرنگار انجام شد اما باز رئیس در ماموریت شهری بود.
صبح شنبه نیز رئیس اداره اوقاف طبق گفته روابط عمومی اداره به منظور همراهی مسئولین اداره اوقاف استان به آستان مقدس امامزاده عبدالله رفته بود.
در این بین علاوه بر مراجعه، تماس های زیادی با تلفن همراه و محل کار رئیس انجام شد که متاسفانه تا به این لحظه بی پاسخ مانده است.
لذا «بافق فردا» از روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تقاضا دارد نسبت به پاسخ سوالات ذیل اقدام نموده و پاسخ آن را به سایت ارسال نماید.
1- موقوفات شهرستان بافق چه میزان است؟
2- میزان نذورات مردم به آستان مقدس امامزاده عبدالله چقدر است؟
3- آیا نظارتی هنگام شمارش نذورات وجود دارد؟ اگر جواب مثبت است توسط چه کسانی؟
4- آیا بیلان حساب موجود است؟
5- آیا نذورات جمع آوری شده به حساب اداره اوقاف و امور خیریه استان واریز می شود؟ اگر چنین است چرا؟
6- مبلغ فروش قبرهای آستان مقدس در چه راهی خرج می شود؟
7- هر قبر بر چه اساس و چگونه قیمت گذاری می شود؟
8- آیا حقوق کارمندان اداره توسط دولت پرداخت می شود؟
9- آیا ارسال موضوع ۱۲۰ پرونده وقف به منظور بررسی بیشتر به تهران صحت دارد؟


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
صباح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 9:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ازکی تاحالا به مردم بافق جواب میدادن که شماها حالا میخواین حساب رسی کنید؟
مردم بافق مواقع خاصی به چشم مسئولان عزیز و شریف و امثالهم میان.
1-موقع واریز وجوهات به داخل صندوقات و یا حسابهای مشخص و یا بصورت دستی .اون وقته که گل لبخند بر روی لبان مبارک حضرات مینشیند.
2-مواقعی که به حضور پرشور مردمی احتیاج باشد و…
مردم بهترین قاضی اعمال شماهستند پس مراقب اعمال خود باشید.
( به این شعر قشنگ خوب توجه کنید)
تو یه مغازه شعرجالبی نوشته بود بدین مضمون.
ای که در نسیه بری همچو گل خندانی.
پس سبب چیست که در دادن آن گریانی؟؟
حالا هم همین ضرب المثل درباره بعضیا صدق میکنه
ای که در موقع پول دادن ما همچو گل خندانی.
پس چرا فصل عمل غیض وعبوس ونالانی.
والی آخر

  داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 12:11 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  خوشحالم بعد از اینکه در مورد آستان قدس رضوی مطالبی را بیان کردم به مسئله ی موقوفات وابسته به سازمان اوقاف و امامزاده ی بافق پرداختید .
  یکی از دلایلی که باعث شد احمدی نژاد از یک رئیس جمهور محبوب و سر به زیر به یک طغیانگر تبدیل شود ورود به مسائلی اینچنینی بود .
  او بسیاری از پروژه های اقتصادی را در اختیار سپاه قرار داد و این موضوع مراکزی را آزرد که قبلا این پروژه ها به شرکتهای وابسته به آنها واگذار می شد و یا اینکه این مراکز در واگذاری این پروژه ها به خارجیان نقش دلال را ایفا می کردند و کلی پول به جیب می زدند.
  از آن زمانها بود که رسانه های وابسته داخل و خارج به سیاه نمایی سپاه مشغول شدند تا چنین القا کنند که سرداران سپاه در حال خوردن و چاپیدن هستند .
  مرکز اقتصادی ای چون آستان قدس رضوی که بسیار حجیم تر از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء است به هیچ وجه تحریم نمی باشد و مسئولین آنیز تحریم نیستند اما قرارگاه خاتم الانبیا و بسیاری از مسئولین آن تحریم می باشند . این موضوع نشان می دهد که غرب مشکلی با فعالیت بعضی از مراکز اقتصادی وابسته به بعضی از جاها ندارد اما با فعالیت اقتصادی نهادهای نظامی مشکل دارد .
  مراکزی که مخالف فعالیت اقتصادی نهادهای نظامی بودند فردی مثل روحانی را برکشیدند و به او ماموریت دادند تا از یک سو با غرب به سازش برسد و از سوی دیگر سپاه را از اقتصاد کنار بزند .
  روحانی نیز به ماموریت خود عمل کرد و با یک توافقی به نام برجام کشور را زیر بار تعهدات سنگینی برد . از سوی دیگر بسیاری از پروژه های دولتی که به سپاه واگذار شده بود را پس گرفت و آن را در اختیار شرکتهای وابسته به هم سیمایان داخلیش و یا شرکتهای خارجی قرار داد. اینگونه بود که سپاه مجبور شد از بخش قابل توجهی از فعالیت های اقتصادیش عقب برود و با بسیاری از نیروهایش تسویه کند .
  حضور نظامیان در اقتصاد به نفع مردم است زیرا جایگزین آنها یا شرکتهای خارجیند و یا شرکتهای وابسته به مافیای بخش خصوصی . از سوی دیگر نهادیهای نظامی و مسئولین آنها تحریمند و نمی توانند پولهای به دست آورده از فعالیتهای اقتصادی را از ایران خارج کنند و اول و آخر جای آنها در همین ایران است و بدین دلیل دلسوزانه تر فعالیت می کنند . اما شرکتهای خارجی و یا شرکتهای وابسته به مافیای بخش خصوصی به هیچ وجه گرفتار این مشکل نیستند و به راحتی پولهای دزدیده شده از مردم را به خارج منتقل می کنند .
  در همین بافق فعالیت شرکتهای وابسته به بیت الرضا به هیچ وجه شفاف نیست و بیت الرضا که تبدیل به یک مجتمع اقتصادی شده باید شفاف سازی کند .
  امیدوار فریب سیاه نمایی رسانه های خارجی علیه سپاه را نخوریم و از این نهاد نظامی حمایت کنیم تا در راه منافع ایران فعالیت کند.

بانو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 9:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خسته نباشید , برای همه جای سواله ولی متاسفانه جوابگو نیستند ,به نظر من بایداز روسای بالادست رئیس اوقاف سوالات را بپرسید

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 9:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام از بافق فردا تشکر میکنم که اینطور پی گیری موضوع هستید ولی رئیس اداره اوقاف …و جوابی برای شما ندارد که بدهد چونکه تواداره اوقاف وآستانه مقدس امامزاده عبدا…. هرکاری خودشان بخواهند انجام میدهند و دستور از بزرگتر شهر میگرند

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 9:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

الهی نزدیک ماه مبارک رمضان است . من که زیاد اهل روزه نیستم ولی از تو میخواهم به هریک از ما انسانها اگه مقامی عطا مینمایی قبل از آن در ما ظرفیت آن را عطا کنی که یادمان نرود که بوده ایم و چه شده ایم پس همه با هم آمین میگوییم الهی آمییییییییییییین

ولایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 9:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه رویه ی فعلی سایت بافق فردا بر خلاف قوانین رایج کشور است . سوالات پرسیده شده به شما ربطی ندارد . متاسفانه دوباره یک موضوع را بهانه ی حمله به روحانیت قرار دادید . مسئول سازمان اوقاف و امور خیریه از سوی رهبری تعیین می شود و مطمئن باشید کاملا بر آن نظارت صورت می گیرد .

  علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 3:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  امثال،شما وقتی کم میارید و جوابی ندارید از رهبری مایه میگذارید

دلسوز بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 10:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام به مسئولین پایگاه خبری بافق فردا که پیگیری موضوع مهمی را در دست گرفتید دست مریزاد وخسته نباشید چونکه مردم باید بداند درآمدهای آقا امامزاده عبدا… که عبارت از اجاره مغازها است نذورات حرم است فروش قبر است درچه راههایی خرج میشود خدا خیرتان بدهد پیگیر موضوع شوید تا مسئول اداره اوقاف جواب بدهید و اگرجواب ندادن بدانید که یک ریگی به کفش شان است که جواب نمیدهند و انشاا… خود آقا امامزاده عبدا… جواب آنها را خواهد داد مطمئن باشید که تمتم کارهای آنها را خود آقا امامزاده عبدا… نظارت دارن

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 10:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ریئس اداره که اصغرهمیشه هم توامامزاده است بریدسوالاتوناازاوبپرسید

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 11:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

توقع و انتظار این بود که بعد رفتن رییس غیر بومی بااون حواشی رییس بومی پاسخگوتر باشد .
حداقل چهارتاخبرازاون رییس کارمیشد.
روابط عمومیشون هم که بومیست .
پیگیری کنید گیرکارکجاست .
ضمنا جناب آقای ولایی رییس اوقاف توسط مدیرکل اوقاف استان تعیین میشود نه رهبری .
ولی بهترین جواب حسن داده بنازم جواب رو.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 12:04 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنونم از شهامت اون عزیزانی که غیرتمندانه و شجاعانه این سوالات را از مسولین پرسیدند.. زنده باشید

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 12:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متأسفانه اوضاع امامزاده بعد از رفتن آقای فلاح بدتر شده , خدا به آقای فلاح خیر بده که قبل از رفتنش تغییر و تحولی داد و جز در مواردی مدیریت خوبی داشت

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 12:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بی نظمی و فقدان مدیریت از در و دیوار امامزاده میباره , مدیریت علاوه بر دینداری نیاز به تخصص همراه با خلاقیت و نوآوری ونشاط وجرأت هم داره که متأسفانه دیده نمیشه , و این محل پر رفت و آمد صرفا سنتی داره اداره میشه

دلسوز بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 1:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام بنازم به جواب نظر شماره 7 حسن که واقعه جواب خوبی دادید حالا فعلا ریئس اوقاف وامازاده اصغر فتاحی است وکارگران هیج مسئولیتی ندارد همکاره اصغر است واسلام دستتان درد نکند آقای بزرگتر شهرستان که طرف اینجور آدم هارا میگیرید سپردمتان به خود آقا امازاده عبدا… ا

علیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 1:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
خداقوت از پیگیری سایت بافق فردا
واقعا الحق والانصاف امید رسانه ای بافق هستید.
من زیاد شنیدم تواون زیرزمین توی صحن امامزاده میگن تدفین به صورت غیرشرعی هست واموات رودریک فضای تنگ بتونی میذارن .
بپرسید شرعا صحیحه این مدل دفن وچرا جلوگیری نمیشه .
کافیه یه کلیپش بفرستن توبیست وسی ببینید چه بپا میشه .
منتظر جواب مسئول اوقاف می مونم .
حتما بذارید مطلب منو.

امير عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 1:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
نزديك به سه سال و اندي از عمر چهارمين شوراي اسلامي شهر مي گذرد ولي به غير از يك مورد آن هم در زمان شهردار عفتي ، ديگر شوراي محترم شهر نشست پرسش و پاسخي نداشتن آيا اين شورا جوابي براي عملكرد خود دارديا نه ؟ چرا كارها و اقداماتي كه كردند به مردم نمي گويند؟مگر اعضاي شورا جزء مسئولين نيستن ؟

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 1:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای داوود
تحلیلهلی آبکی را همه مردم می دانند و سر بر نمی تابند.خاتم الانبیا را چون کمک به مسایل هسته ای می کرد تحریم کردند آستانقدس چه کمکی به هسته ای کرده که تحریم شود؟؟؟حداقل کمی مطالعات سیاسی داشته باشید و تحلیل کنید.دراینکه آستانقدس هیچ حساب مشخصی و بیلان کاری شفافی ندارد شکی نیست ولی ربطی به سپاه و خاتم ندارد.ضمنا جناب ولایی چرا رییس اداره بافق را که هیچکس در دفتر رهبری اصلا نام ایشان را هم نشنیده منصوب از طرف رهبری می داند !!!!ولی حمله شما به آستانقدس را که مستقیما توسط رهبری منصوب شده را اصلا اعتنایی نمی کند!!!! عجب بافقی داریم با این جاهلهای متمسک!!

  داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 10:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  منظور من را نفهمیدی .
  شاید هم راست میگی و من نمی فهمم . دیگر زیاده گویی نخواهم کرد . زیرا سانسوری که در نظرات صورت می گیرد معنایش را عوض می کند .
  معذرت خدمت استاد

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 1:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ولایی چرا حاشیه درست میکنی . نکنه خوت هم نون خور اونایی .بذار جواب بدن

ولایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 6:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه در این جا به همه چیز و همه کس داره توهین می شود.به شماها چه که سازمان اوقاف پولها را کجا خرج می کنه ؟ به شماها چه که آستان قدس چه فعالیتهایی داره ؟جیره خوار ضد انقلاب بودن بعضی از نظر دهندگان بر من مسلم شده است . آیا می توان به مالک اشتر که منصوب علی (ع) است خرده گرفت ؟بی شک نه . به همین دلیل نمی توان به روسای سازمان اوقاف (منظورم سازمان اوقاف کل کشور است که توسط رهبری تعیین می شود)و رئیس آستان قدس رضوی ایراد گرفت . اگر در کار آنها اشکالی بودتوسط رهبری برکنار می شدند.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 6:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام در زمان مدیریت قبلی با توجه به اینکه آقای فلاح غیر بومی بودند نظم خاصی در آستان مقدس حضرت امام زاده عبدالله علیه السلام به وجود آوردند . عده ای با بهانه های گاهی زیرآب ایشان را زدند الان دوباره برگشتیم به 20 سال قبل . دوربین ها خراب و قطع است . کتابخانه تعطیل است . خادم ها با هر لباسی که می خواهند سر کار می آیند

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 6:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ولایی لطف کن نام ولایت را با این بی ادبی و عدم انتقاد پذیری و تهمت زدن لکه دار و بی آبرو نکن , شما که مدعی هستی خوبه کمی از اون کسی که ازش دم میزنی رنگ بگیر ی , ما که خجالت میکشم ادعای ولایی بودن کنیم وقتی از این ولی وسید بزرگوار حرف شنوی باید و شاید را نداریم , ضمنا همین کسی که ازش دم میزی تو یک سخنرانی فرمودند تا کسی انتقادی میکنه یا حرفی میزنه که بر خلاف نظر و افکار شماست ,بهش برچسب ضد انقلاب و … نزنید

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 10:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نظر امام خامنه ای در مورد نظارت بر دستگاه های مربوط به رهبری در دیدار دانشجویان دانشگاه امیرکبیر سال79
آیا نهادها و دستگاههای مربوط به رهبری تحت نظارت و بازرسی هستند یا فوق نظارتند؟ آیا نمایندگان شما در نهادها و استانها نظارت میشوند؟
پاسـخ: من عرض میکنم، هیچ‌کس فوق نظارت نیست. خودِ رهبری هم فوق نظارت نیست؛ چه برسد به دستگاههای مرتبط با رهبری. بنابراین همه باید نظارت شوند. نظارت بر کسانی که حکومت میکنند – چون حکومت به‌طور طبیعی به معنای تجمّع قدرت و ثروت است؛ یعنی اموال بیت‌المال و اقتدار اجتماعی و اقتدار سیاسی در دست بخشی از حکّام است – برای این که امانت به‌خرج دهند و سوء استفاده نکنند و نفسشان طغیان نکند، یک کار لازم و واجب است و باید هم باشد. البته این تقسیم بندی – نهادهای زیر نظر رهبری و نهادهای غیر زیر نظر رهبری – تقسیم‌بندىِ غلطی است؛ ما چنین چیزی نداریم. طبق قانون اساسی، سه قوّه مجریّه و قضایّیه و مقنّنه زیر نظر رهبریاند. دستگاههای دیگر نیز همین‌طورند. زیر نظر رهبری بودن به معنای این نیست که رهبری، دستگاهی را مدیریّت میکند؛ اما به‌هرحال فرقی نمیکند؛ لازم است نظارت شوند. البته نظارتها در کشور ما متأسفانه هنوز تخصّصی، علمی و کارآمد نیست. در مواردی، بی‌طرفانه هم نیست؛ این را بایستی اعتراف کنیم. البته همه نهادهای دولتی و عمومی باید از محاسبه باکی نداشته باشند. گفت: «آن را که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است». حسابشان را پاک کنند تا از محاسبه باکی نداشته باشند. بنابراین چنین نیست که دستگاههای مربوط به رهبری از نظارت معاف باشند؛ نه، به‌نظر ما بازرسیها لازم است. البته الان هم هستند و نظارت هم میشوند. البته معنای این حرف این نیست که هیچ خطایی اتفاق نمیافتد؛ اما بنابر مسامحه کردن و اجازه خطا دادن نیست.(http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3053)

  بلال حبشی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 11 خرداد 1395 - 9:55 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  سخنرانی امام خامنه ای، 16 سال پیش

حقیقت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 9 خرداد 1395 - 10:38 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا کدام یک از دستگاه ها بیلان عملکردشون را به مردم اعلام میکنند؟
کدام هیات عزاداری ؟
کدام نهاد مردمی؟
کدام دستگاه فرهنگی ؟

و..
آیا وجود دستگاه های نظارتی که مرتبا دستگاه ها را بررسی میکنند کفایت نمیکنه!
1-سازمان بازرسی
2-بازرسی اوقاف
3-و..

غصه خور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 خرداد 1395 - 1:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه قدر اقای فلاح را ندونستیم که گرفتار این مصیبت شدیم

یک دلسوز بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 خرداد 1395 - 8:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام به پایگاه خبری بافق فردا که موضوع خوبی را پیگیری کردید امامزاده عبدا… چشم چراغ بافق و هیج طوری این آستانه متبرکه آباد نمیشود ولی جند سالی که آقای فلاح که خدا خیرشان بدهد بودن خیلی برای آستانه بهتر بود نظم و انضباط در امامزاده پا برجا بود ولی از زمانیکه آقای کارگران آمدن سکان به دست اصغر دادن وضع برتر شده واین را هم بگویم که پشتیبان اصغر بزرگتر شهرمان است که آقای کارگران هم هرچی اصغر گفت باید بگوید چشم چونکه جاره ای ندارد ولی آقای کارگران تو بافق خودشان را خراب کردن با ریش دادن به اصغر خودشان
یش مردم خراب کردن در یایان که بگویم شما یایگاه خبری بافق فردا باید از طریق مسئولین بالا تر از اوقاف پیگیری سوالات خود باشید تا حق آقا امزاده عبدا… ضایع نشود خدا خیرتان بدهد اجرتان باخدا

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 خرداد 1395 - 8:52 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایون و خانومای خواننده و نویسنده کامنتهایی که حق است اما بعضی ها این قدر …هستن و حتی به من و شما اجازه نمیدن که ازشون خواسته باشیم سوال کنیم .پس از من بی دین وایمون بشنوید . به جای اینکه پولاتونو برید بندازید تو ضریح مبارک امامزاده عبدالله بعد دنبالش باشید که چی شد و کی برد ،یه صندوق کوچیک تو خونه داشته باشید پولارو خودتون جمع کنید حتما” یکی رو میشناسید که دست و بالش تنگه به اون کمک کنید که دعاتون کنه . پول دست امثال آقای ولایی ندید که بعدشم بهتون تمت بزنه.از خود راضیییییییییییییییییی .اینقدر حرصم گرفته که نمیدونید

منتظر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 خرداد 1395 - 9:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شاید اقای ولایی قوم وخوییش اقای فتاحی و کارگران هست که اینجور سنگ اونها رو بسینه میزنه اقای محترم حق مردم شهر است که پول که با زحمت در میارن و با نذر و حاجت داخل حرم می اندازن بدانند که د رچه راهی خرج می شود و کجا میرود نه اینکه یه ادعا … و الان نمیتونن جواب بدن چطور زمان اون مرد غریبه نشت خبری برگزار می کرد و همه میتونستن هر سوالی دارن بپرسن. یکم تفکر کنیم خودمون متوجه میشویم چه خبره . شما تو خوده اداره اوقاف ببینید چه وضعی هست حالا تا امام زاده …
انشاالله به زودی تغییر و تحولی ایجاد بشه نکنه خوب بشه.
التماس دعا
یا علی..ع.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 خرداد 1395 - 2:10 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستانی که از رییس قبلی حمایت می کنند بدانند اتفاقا در آن دوران فقط در جهت منافع استان کار می شد نه بافق و تمام مسائل خوب عمرانی از قبیل ایینه کاری در زمان رییس فعلی انجام شد.

  منتظر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 خرداد 1395 - 8:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  شما بافقی هستی که الان از خواب بیدار شدی اصلا حیف جواب به شما واقعا خنده داره …
  از بچه 3 ساله بپرسی میفهمه …
  با اینجور حرفا ابروی بافق رو نبرید.

سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 خرداد 1395 - 2:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چه حجمه فشاری در عرض چند ساعت بر گرده اوقاف و ریاست اون وارد شده و چه تهت ها که در این چند ساعت بعد از خبر به ریاست و عوامل و کارمندان اون زده شده وقتی خبر را باز کردم تعجب کردم
مشخص است که این هجمه فشار کاملا سازماندهی شده و در جهت تخریب رییس محترم اداره اوقاف اتفاق افتاده
حاضرم شرط ببندم اگه از طریق مراجع قضایی به افرادی که این کامنت ها را گذاشتن شکایت بشه تهش به دو یا سه نفر میرسه که با نامهای مختلف فقط کامنت گذاشتن
این رو هم بگم ظاهرا نون عده ای تو این جابجایی بریده شده که اینقدر بی مهاوا به یک روحانی میتازید
انشالله خداوند جواب مغرضان را تو همین دنیا میده پس منتظر جواب خداوند باشید
التماس تفکر 5939

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 خرداد 1395 - 2:27 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایان خدا جای حق نشسته
شنیدم عده ای در صدد این بودند که هیات امنی امامزاده را از آن خود کنند و الان موفق نشدند دارن تو سو کله میزنند
هیات امنا امامزاده چه افرادی هستند امام جمعه محترم – فرماندار – رئیس اوقاف و غیره
حالا دارن خودشون را میدرند که چرا تایید نشدند 5939

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 خرداد 1395 - 10:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اون دوستانی که میگن در زمان رییس قبلی کار شده است من فکر کنم چشم هایشان مشکل دارد که نمی بینند درزمان قبلی هیچ ری نشده است والان باوجود آقای. کارگران. در امام زاده آینه کاری شده. زیر زمین روبه روی صحن. درست. شده. وپول های. امام زاده عبدالله. در خود امام زاده خرج میشه بعضی ها ناراحت شدند که چرا پول به آنها نمیرسد. ودر آخر بگویم مثل اقای کارگران. ندیده. ام که اینقدر دلسوز مردم بافق باشد با این که بیمار است به کار خود ادامه میدهد خدا به ایشون سلامتی بدهد و دشمنانش را به حق همان امامزاده عبدالله ازبین بروندمخصوصا این شهروندهای بافق روی کوفیان. زمان قدیم سفید. کردنداز جمله این شهروندهای محترم که این پیام ها را دادند

دلسوز بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 11 خرداد 1395 - 9:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام باید درجواب به نظر شماره 26 بگویم این آینه کاری که شده بانی داشته که اسامی بانی قید شده روی آینه کاری بانی آقای میربافقی و قانعی وترب زاده بودن من هم یک سوال دارم از آقای کارگران دارم که اینقر تو امامزاده قبر به فروش میره نذورات حرم است اجاره های مغازها است وقف امامزاده در جه راههای خرج میشود جیزی نشان نمیدهد اعلام کنید هیج آبادی درب امامزاده دیده نمیشود

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 11 خرداد 1395 - 9:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام به سایت خبری بافق فردا سوال چرا تعداد نظرهای شما توسایت میاید 33 نظر هست ولی 29 قابل دید است خواهشن نظرها را حدف نکنید تشکر از شما بگذارید مردم مشکلات شهررا بدانند تو این شهر چه مشکلاتی وجود دار بخصوص مشکلی که در رابطه با آستانه مقدس آمامزاده عبدا… چشم چراغ بافقیها است

شهروند بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 11 خرداد 1395 - 2:03 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام به سایت خبری بافق فردا امیدوارم مسئولین بالاتر از اداره اوقاف این نظرات مردم بافق ببینند ومشکل اداره اوقاف وامامزاده عبدا… حل کنند و کسی را مسئول اداره اوقاف کنند که وارد باشد وشاهد آبادنی هربهتر آستانه مقدس امامزاده عبدا… باشیم ونظم انضباطی هم تو اداره اوقاف و آستانه مقدس امامزاده عبدالله اجرا شود آی مسئولین استان یزد مردم بافق منتظر اقدامات شما هستن انشاالله

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 11 خرداد 1395 - 4:47 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. ممنون. از نظرشماره 31. که. واقعا. دید بازی دارند واز اوضاع شهر وامام زاده. عبدالله خود اطلاع دارند وهمشهری خود را خراب نمی کنند.

حقیقت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 7:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادرها و خواهرها
مگه میشه مثل قرون وسطی بشینیم و هر چی که به نظرمون میرسه بگیم
بین حق و حقیقت 4 انگشت فاصله است
عزیزان اگه ادعایی داریم به نهادهای نظارتی مراجعه کنیم
نهادهای نظارتی شهرستان
بعد استان
بعد کشوری
نمیشه که به همین راحتی
از افراد اسم برد
چه بسا تحت تاثیر حسادت ها -دشمنی ها-کینه ها-بی اطلاعی ها
ودر نهایت یک کلاغ چهل کلاغ
باید دید کیا دارن توی بوق و کرنا میکنن
راستی دلتون میسوزه یکبار هنگام غبارروبی ضریح شما هم بیایید ببینید کیا هستند.
پروژه های عمرانی موجود و قبل رو ببینید
کار عمرانی خبر دارید که چه قدر هزینه بردار است
خوب است که بدونید امامزاده فعالیت هاش روی طرح است و پولی که رائرین و .. میدن حبف و میل نمبشه
امامزاده همه امامزادگان در بانک ملی حساب مشترک دارند با هیات امنا و اداره اوقاف
یک سیستم نظارتی بسیار دقیق روی هزینه کرد و دریافت نذورات حاکم هست.
دوستان اهل فن و علم بروند به یزد یا تهران و سیستم را مشاهده نمایند.
امامزاده آب بخواهد بخورد ثبت میشود.
با تشکر از تمامی دوستان و همشهریان عزیزم که پیگیر آبادی شهرستانشون هستند
البته با رعایت آبروی افراد
انشاا.. هممون در سایه این خاندان و خانواده که یکی از زریه آن در شهرستانمون است و انشاا.. شفاهتمون میکنمه عاقبت بخیر شوین
وسلام

م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 8:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من چند نظر دارم که امیدوارم بیان شود :
1-در جواب کامنت 29 : مردم خیلی چمهایشان خوب می بینه و شما دوست عزیز مشکل دارید .یک سوال از شما دارم چرا در زمان قبل از اقای فلاح افرادی که الان دوباره سر کار هستند جرات این را نداشتند به آستان برسند ولی الان دارند را مسئول قبلی را ادامه می دهند ایا به غیر از این است که چشم های مردم خوب می بیند.
2-در جواب کامنت 17 : اقای ولایی خواهشا اینقدر از ولایت سخن نگو دل آقا از افراد مثل شما ( عمرعاص ها ) خون است .
3- نظر بنده درباره نوشته بافق فردا خوبه فرض را بر این میگیریم که در آستان کار شده است چرا ترس و اضطراب دارید با مردم به راستی سخن بگویید -نکته : من این خبر را در همان زمان ابتدایی دیدم ولی منتظر این بودم تا ببینم جوابی از سوی اوقاف داده می شود یا نه ولی حالا مجبور شدم این مطلب را بنویسم و میگوییم که هرگز جوایی ما نخواهیم شنید

شهروند بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 10:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام تعداد نظر 40 به ثبت رسیده ولی 35 نظر قابل دید است

12 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 2:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در جوا ب سوال 34 (حقیقت)
اگه پول ها حیف و میل نمیشود بگو ببینم چرا چند روزی است کار صحن جدید متوقف شده چرا هنوز دیوار نداشته میخواستن کف ان رو سنگ کننو گچ با قیمت بسیار بالا خریداری کردن و هیچ کس دل نمیسوزاند و اسراف میکنند. بنده خدا مثل اینکه شما خبر نداری و ندانسته حرف میزنی.
چند سال بود صحن جدید راکد مانده بود و اقای فلاح بود که دوباره شروع کرد. تازه دوستان خدا و پیغمبریش همه این کارهای که دارن میکنن ادامه کارهای اقای فلاح است چون ایشان بودن که سرمنشا شروع اینه کاری و غیره شدن.
خدا رو مد نظر بیاریم و بدون قصد و غرض حرف بزنیم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 2:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همین هایی که جلوی کار فلاح رو تو ساخت صحن جدید با نیروی انتظامی گرفتن و برای امام زاده شهرشون از روی …. که داشتن و به خواسته هاشون نرسیده بودن رفتن و نیروی انتظامی اوردن که کار رو متوقف کنن یادشون بیاد که فلاح چطور مثل کوه جلوی اونا وایساد و نگذاشت کار متوقف بشه اینجور رییسی میخواست اداره اوقاف نترس و قاطع نه اینکه …

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 4:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. باید بگم آقای کارگران لیاقت میخواد که شما مرد م لیاقت اقای کارگران راندارید. وقتی که رفت اون وقت میفهید که کی بود هر وقت تو این بافق کسی آمد کاری بکنه نگذاشتند که کاری بشه که.

  جواب 39 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 5:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  مگه اقای فلاح نمیخواست کاری بکنه و شما و امثال شما با او دشمنی کردین و نگذاشتین کار کنه خوب گفتن در شماره 38 رفتین پلیس اوردین کار رو متوقف کنه اخه کجای تاریخ برا پیشرفت امام زاده شهرشون پلیس میارن.

  جون مادرت یکی از کارهایی که اقای کارگران کرده بگو ما ببینیم لیاقت داریم یا نه.غیر از اون کارهای که فلاح اغاز کنندش بود.

میثم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 5:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درجواب کامنت 28 من سوال کردم هیئت امنا فقط دونفرن .امام جمعه معززو جناب آقای طلایی مقدم، فرماندار.
زنگ واحدفرهنگی اداره کل اوقاف یزد که زدم اونا گفتن قانون میگه باید سه الی پنج نفراعضای هیئت امنا باشند .
الان شما معادله راحل کنید .

م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1395 - 6:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای شهروند لیاقت ؟!!! درست میگویید ما لیاقت آقای کارگران را نداریم آخه ما لیاقت بهتر اونها را داریم .من خودم در آستان خدمت میکنم خواهشا اینقدر دم از حرف های گنده نزن .

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 خرداد 1395 - 10:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در جواب نظر 39 باید بگم. درهمه جا کشور هم یک کسی کاری راشروع میکنه. نفر بعدی باید ادامه بده که آقای کارگران
این کار رابه خوبی انجام داده است واین طور که من می بینم در زمان آقای فلاح کلید آیینه کاری زده شد. ولی کاری انجام نشد. معلوم نشد پول امامزاده کجا رفت. ولی الان. دارند کار میکنند. وپول هم خرج امامزاده میشه وهمه چیز ثبت میشه وفاکتور داره

  رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 خرداد 1395 - 5:45 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  آقای همشهری جون مادرت قسم می خوری که در زمان آقای قلاح کاری نشد. آینه کاری قسمت ورودی و اینه کاری قسمت های دیگر تا بعد از قبر ایت الله میر غنی زاده در زمان ایشون انجام شد . بنده خودم خادم افتخاری هستم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 خرداد 1395 - 4:37 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سوال : مگه در زمان آقای فلاح به سوالاتی که بافق فردا مطرح کردند جواب می دادند که شما دعوای کارگران و فلاح راه انداختی ؟؟؟؟
مگه اون موقع می گفتن که پولهای امامزاده کجا می رفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمع کنید این بند و بساط رو
موضوع اصلا چیز دیگه ای بود . شما دعوای فلاح و کارگران راه انداختید
کارگران بدتر از فلاح و فلاح بدتر از کارگران
اصلا چرا باید در وسط شهر مرده خاک می کنند. در کدوم شهر دنیا و یا حتی ایران در مرکز شهر قبرستون درست می کنند ؟؟؟؟

  43 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 16 خرداد 1395 - 9:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  بی زحمت تو همین سایت یه سرچی بکن ببین نشت های خبری اقای فلاح رو اخه اقای فلاح ریگی بهکفشش نیست که بترس و نشست خبری نداشته باشه . اقایون بینن چه کار کردن که میترسن نشست خبری داشته باشن .

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 22 خرداد 1395 - 9:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و احترام به کلیه افرادی که انشالله صرفا از سر دلسوزی نظر دادن و خسته نباشید به حجت الاسلام کارگران
اولا همیشه مد نظر داشته باشیم که متاسفانه !!!!!!!!آب در خونه تلخه!!!!!!!
دوما به نظر اینجانب چند وقتیست که خداییش داره تو امامزاده کار میشه .حالا پولش از بانیان عزیزه !!!!!یا درآمد امامزاده هیآت امنا محترم جواب میدن انشالله
سوم اینکه رییس یه اداره حالا روحانی یا غیر روحانی حاضر به جواب دادن به سوال خبرنگار نیست باید بررسی بشه که(( او کجه یا نو کجه ))که به مسولین امر برمیگرده که پیگیری کنن.
چهارم اینکه سوالات فوق الذکر از طرف سایت محترم و وزین بافق فردا به نظر منطقی است! البته زمانی که از ادارت دیگر هم متناسب با فعالیتشان پرسیده شود نه اینکه فقط به تعداد معدودی از اداراتی که رییسش بافقی!!!!!!!!! هست گیر بدن.

You cannot copy content of this page