جای تاسف است که دانش آموز بافقی در کانکس درس بخواند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - 22 خرداد 1395
رئیس آموزش و پرورش بافق در شورای اداری:
موضوع کمبود نیروی انسانی را از طریق فرمانداری، استانداری و آقای طالبی در تهران پیگیری کرده ایم قول داده اند امسال در آمار اصلاح کنند و از مسئولان می خواهیم پیگیر این موضوع باشند.

به گزارش بافق خبر؛صبح روز گذشته جلسه شورای ادرای با حضور صباغیان نماینده مردم بزرگترین حورزه انتخابی کشور و مسئولان بافق در فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه علی اصغر رنجبر رئیس آموزش و پرورش بافق از کمبود نیروی انسانی در رشته های تخصصی شیمی،زیست و زبان انگلیسی ابراز نگرانی کرد و گفت: عدم تعادل بین ورودی و خروجی مجموعه آموزش پرورش باعث شده است تعداد زیادی از نیروها بازنشسته می شوند و سهمیه دانشگاه آزاد به نوعی حذف شد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که این موضوع از طریق فرمانداری، استانداری و آقای طالبی در تهران پیگیر مسائل بوده ایم بیان داشت:در تهران قول داده اند امسال در آمار اصلاح کنند  و از مسئولان می خواهیم پیگیر این موضوع باشند.

رئیس آموزش و پرورش بافق همچنین از کمبود نیروی مشاوره و محدودیتهای پیش روگفت و افزود: به ازای هر دانش آموز 1 ساعت مشاوره با اولویت و بیشتر هم مشاوره نیست و کمبود فضای آموزشی و پرورشی  جای تاسف است که دانش آموزان ما در کانکس درس می خوانند.

این مسئول ضمن ابراز تاسف از وضعیت آموزشی در شهرستان گفت:متاسفانه  هنوز 4 مدرسه دوشیفت داریم و چند مدرسه هم نیاز به مقاوم سازی داشته که موضع قبوض آب ،برق و گاز به مشکلات افزوده می شود.

رنجبراز نبود وسیله نقلیه مناسب برای آموزش و پرورش بافق گفت و خاطر نشان کرد:دانش آموز بافقی باید با اتوبوس 302 به اردو برود.

وی مشارکت خیرین مدرسه ساز در ایجاد فضاهای ورزشی مناسب در شهرستان را خواستار شد و گفت:متاسفانه تفکری وجود دارد تا می گوییم فلان چیز کم داریم می گویند از سنگ آهن بگیرید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page