آغاز گشت مشترک ویژه ماه مبارک رمضان در بافق

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
سه‌شنبه - 25 خرداد 1395

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق گفت: اکیپ بازرسی متشکل از نمایندگان تعزیرات حکومتی، اصناف، نیروی انتظامی و اداره صنعت، معدن و تجارت کار خود را از ابتدای ماه مبارک آغاز نمودند.
ولی اله رنجبر در گفتگو با خبرنگار «بافق فردا» گفت: به منظور بررسی و پایش بازار و در راستای ارایه خدمت به همشهریان محترم این گشت مشترک بازرسی انجام می شود .
وی ادامه داد: در این مدت از قنادی ها، بستنی فروشی ها، اغذیه فروشان ، میوه و تره بار و دیگر صنوف که کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را عرصه می نمایند بازرسی بعمل آمده است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق در رابطه با بازرسی های انجام شده در سال ۹۵ عنوان کرد: ۴۰ پرونده تخلف که از این تعداد ۱۰ مورد مربوط به میوه فروشی ها می باشد تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.
رنجبر عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم رعایت دستورالعمل های مربوط به کمیته نرخ گذاری را از موارد تخلف در سال ۹۵ اعلام کرد.
وی اضافه کرد: رویکرد این اداره در انجام بازرسی ها تذکر محور بوده و در صورت عدم اصلاح مطابق ضوابط نسبت به تشکیل پرونده و ارجاع به تعزیرات اقدام میگردد.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با بیان اینکه نگاه و ذهنیت کاذب گران بودن میوه در شهرستان باید اصلاح شود متذکر شد: قیمت میوه در شهرستان بافق تحت کنترل و نظارت دقیق این اداره است و درصد سود مصوب رعایت می گردد.
رنجبر در ادامه اشاره ای به قیمت زولبیا و بامیه داشت و عنوان کرد: شیرینی فروشی ها نیز موظف هستند طبق نرخ مصوب به ازای هر کیلوگرم زولبیا بامیه درجه یک ۱۰۲۵۰ تومان و مرغوب ۷۵۰۰ تومان را از مشتری دریافت کنند.
وی ابرازامیدورای کرد برای کنترل و نظارت هرچه بیشتر بر قیمت میوه و تره بار بزودی بازارچه میوه و تره بار در شهرستان احداث شود.
ولی اله رنجبر از مردم خواست حتما هنگام خرید مایحتاج خود از صاحب مغازه درخواست فاکتور نمایند و در صورت مشاهده تخلف، مراتب را از طریق سامانه 124 به این اداره اطلاع دهند بدیهی است موضوع در کمترین زمان پیگیری خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 26 خرداد 1395 - 7:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چطوری هست که اداره تعزیرات از اول ماه رمضان تعطیل هست و هیچ کس پاسخگو نیست ولی نماینده آن در گشت مشترک حضور دارد؟؟؟

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 26 خرداد 1395 - 8:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما از کجا میتونیم بفهمیم زولبیا بامیه درج یک هست یا مرغوب؟
میوه فروشی ها بخصوص میوه فروشی بزرگ همیشه داره قسم میخوره میوه هاش درجه یک هستن ولی در واقع اصلاً چنین نیست

مروج این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 26 خرداد 1395 - 8:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کدوم یکی از فروشنده ها حاظرن به مشتریشون فاکتور خریدشون را نشون بدن!؟
خواهشاً حرف خنده دار نزنید.

الف- برزگری بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 26 خرداد 1395 - 8:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از ابتدای امسال تقریبا به ازای هر یک روز یک پرونده برای بازاریان بافق تشکیل شده و جالبتر اینکه ده تا از این پرونده ها مربوط به میوه فروشی هاست. در بافق چندمیوه فروشی است که ده تای آنهامتخلف شده اند؟؟؟

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 26 خرداد 1395 - 2:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه داریم آقای رنجبر این صحبت ک قیمت میوه واقعی است والبته تحت کنترل کمی خنده دار است حتما از یزد میوه خرید کنید تا متوجه اختلاف شوید البته در بعضی میوه ها مثلا درتاریخ ۲۴ خرداد گیلاس مشهددر یزد هرکیلو ۶۰۰۰ تومان درجه یک ولی دربافق ۱۰۸۰۰ تومان آیا این قیمت ها ذهنیت ودید کاذب است

ح-ا-ا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 27 خرداد 1395 - 1:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر.جناب آقای مهندس رنجبرانشاالله درانجام امورات محوله موفق ومویدباشید.پشتکارخوبی دارید.دلسردنشویدوتاآنجاکه توان داریدکمافی السابق خدمتگذارخوبی برای همشهریهاباشید.بنده به شخصه به عنوان یک شهروندازجنابعالی تشکرمی کنم.

راوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 27 خرداد 1395 - 7:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای مروج عزیز دلم منظورشون تین بوده که وقتی جنسی میخری فاکتور اون جنسی که خریدی رو بگیری نه اینکه فاکتور خرید اونها رو ببینی مجید جان

راوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 27 خرداد 1395 - 7:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای بزگری درست میفرمایند

You cannot copy content of this page