توجه به بحث های اخلاقی باید در اولویت کاری این نهاد قرار بگیرد / به جوانان توجه کنیم

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 26 خرداد 1395

 دیشب نشست عناصر نمایندگی ولی فقیه در حوزه های شهرستان در حوزه محمد رسوال الله شهرستان بافق برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ناحیه مقاومت بسیج بافق ، دیشب عناصر نمایندگی ولی فقیه در حوزه ها در حوزه محمد رسوالله این شهرستان تجمع کردند. این نشست که با که با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه الغدیر استان یزد حجت الاسلام علی گندمی برگزار شد در ابتدا پس از تلاوت آیات قرآن کریم مسئول نمایندگی ولی فقیه در شهرستان بافق با بیان تبریک فرا رسیدن ماه الهی از حضار تقدیر و تشکر کرد و به بیان گزارش عملکردی خود پرداخت.

در ادامه سرهنگ جمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق ضمن قدردانی از مسئولین نمایندگی و جمع حاضر این نهاد را از کارآمدترین قسمت های سپاه پاسداران دانست و از ایشان تلاش بیشتر را خواستار شد.

در این نشست محمد رضا دهقانزاده مدیر عقیدتی حوزه قدوسی شهرستان چارت اصلی نمایندگی سپاه پاسداران را تشریح کرد و وظایف هر کدام را به تفکیک توضیح داد.

حجت الاسلام گندمی به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان به فضیلت عبادت این ماه با ذکر چند آیه پرداخت. وی  گفت : ماه رمضان ماهی است که انسان ساخته می شود و به تقوای الهی می رسد ، در این ماه هر خوراکی و آشامیدنی حلال به انسان حرام شده است زیرا که خداوند می خواهد انسان را آزمایش کند.

وی افزود : نوع برخورد و عقاید ما باید درست باشد توجه به بحث های اخلاقی باید در اولویت کاری این نهاد قرار بگیرد.

گندمی پس از بیان مباحث قرآنی و گزارشات کاری در آخر گفت: ما باید بیشتر به جوانان اهیمت بدهیم و شرایط رشد و نمو فکری را برای ایشان فراهم کنیم در این میان از حوزه ورزش و هنر هم نباید غافل شد.

IMG_6903

IMG_6897


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:

You cannot copy content of this page