خبرنگاران و اصحاب رسانه در پیشبرد اهداف شهرستان نقش موثری را ایفا می کنند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - 29 خرداد 1395

فرماندار بافق:
خبرنگاران و اصحاب رسانه در پیشبرد اهداف شهرستان نقش موثری را ایفا می کنند
فرماندار بافق گفت: امروز بافق به جایگاهی دست یافت که در طول تاریخ این شهرستان مثال زدنی است در این راستا خبرنگاران و اصحاب رسانه نقش موثری را ایفا کردند.
سید مهدی طلایی مقدم شب گذشته در همایش اقتصاد مقاومتی که با همت بسیج رسانه شهرستان با حضور مسئولین، اصحاب رسانه و خبرنگاران در محل هتل علمدار برگزار شد اظهار داشت: همراهی و همگامی خبرنگاران بویژه در بحث انتخابات در راستای رسیدن به اهداف شهرستان موثر بود و بافق امروز ثمره همراهی و همدلی را چشید و برای اولین بار نماینده بافقی به محلس شورای اسلامی راه یافت.

وی ضمن تقدیر و تشکر از صاحبان قلم و خبرنگاران یادآور شد: انتظار می رود باز این کمک و همراهی در رابطه با به سرانجام رسیدن صنایع جوار معدنی، جوار ریلی، جاده، توریست سلامت و … ادامه داشته باشد.
فرماندار بافق با بیان اینکه در سال ۹۵ با نقد و پیگیری ما را در ادامه راه یاری کنید تصریح کرد: اصحاب رسانه با نقد و پیگیری می توانند گام های موثری در رفع مشکلات شهرستان بردارند.

طلایی مقدم در ادامه اشاره ای به موضوع اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل کرد و افزود: بافق همیشه در برنامه ها و اهداف اقتصاد مقاومتی پیش قدم و جلو است. انشاء الله شهرستان در این سال به درک واقعی اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل دست یابد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page