اصحاب رسانه کلیدی ترین نقش را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا می کند

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - 29 خرداد 1395

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق:
اصحاب رسانه کلیدی ترین نقش را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا می کند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق گفت: امیدواریم همدلی و همراهی رسانه ها برای تحقق شعار مقام معظم رهبری در زمنیه اقتصادی مقاومتی موثر باشد و بی شک اصحاب رسانه و خبرنگاران کلیدی ترین تقش را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا می کنند.

سرهنگ رضا جمالی شب گذشته در همایش رسانه و اقتصاد مقاومتی که با حضور مسئولین شهرستان، خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل هتل علمدار برگزار شد اظهار داشت: امیدواریم هم اندیشی اهالی خبر و رسانه با مسئولان برای پیشبرد اهداف شعار سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» مثمر ثمر باشد.
وی با بیان اینکه این همدلی و صمیمیت می تواند در راستای منافع شهرستان بافق مستدام باشد عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی باور می‌خواهد و رسانه در تحقق اقتصاد مقاومتی کلیدی‌ ترین نقش را دارد.

جمالی افزود: اقتصاد مقاومتی با همراهی و همیاری مردم تحقق می پذیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق متذکر شد: کشور ما در حوزه اقتصادی حرف های زیادی برای ارائه و گفتن دارد و تامین زیر ساخت ها و بستر اقتصادی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی از اصحاب رسانه و مدیر مسئولان سایت های شهرستان خواست تا در تبیین و شناخت مردم نسبت به موضوع اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مسئولین شهرستان را یاری کنند.

رضا جمالی گفت: قطعاْ هیچ پیشرفتی در حوزه اقتصاد به سرانجام نمی رسد مگر آنکه مطبوعات در کنار این حرکت و مردم باشند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بلال حبشی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 29 خرداد 1395 - 12:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یک سوال بسیار مهم!؟؟؟” سوالی که می پرسم، به نظر من بزرگترین و مهمترین مسئله عصر امروز در مملکت ماست. این سوال، از ان سوالهایی است که جوابی نمی خواهد بلکه خود سوال، بسیار مهمتر از جواب آن است. در تاریخ، کم بوده اند سوالاتی که از جوابشان بیشتر اهمیت دارند. این هم یک سوال تاریخی است و تفکر به این سوال، می تواند بزرگترین آگاهی بخشی و بیداری در مردم را به همراه داشته باشد. و اما سوال تاریخی:
چرا، در این برهه خاص تاریخی، مسئولان مملکت ما، به “رسانه” و “افکار عمومی” و ” ارتباطات اجتماعی” بیشتر از هر زمان دیگری، بها می دهند؟

You cannot copy content of this page