اختصاص هفت میلیارد و هفتصد میلیون تومان برای تکمیل بیمارستان ۹۶ تختخوابی بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - 27 تیر 1395

از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری انجام شد
اختصاص هفت میلیارد و هفتصد میلیون تومان برای تکمیل بیمارستان ۹۶ تختخوابی بافق
فرماندار بافق گفت: از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری هفت میلیارد و هفتصد میلیون تومان به منظور تکمیل بیمارستان ۹۶ تختخوابی بافق اعتبار تخصیص داده شد.
سید مهدی طلایی مقدم در دهمین جلسه گزارش دهی مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن بافق اظهار داشت: تامین اعتبار برای تکمیل بیمارستان ۹۶ تختخوابی بافق مشروط نیست.
وی تصریح کرد: این طرح ردیف ملی و اعتبار دارد و در حال حاضر نزدیک به ۴ میلیارد تومان آن در حساب دانشگاه علوم پزشکی موجود است.
طلایی مقدم با اشاره به سفر ریاست جمهوری به استان یزد بیان کرد: از محل اعتبارات این سفر مبلغ هفت میلیارد و هفتصد میلیون تومان برای تکمیل بیمارستان بافق مصوب شده و منتظر ابلاغ آن هستیم.
وی با بیان اینکه فاز اول این پروژه ۷ ماه زودتر ازموعد به پایان رسیده، خاطر نشان کرد: تعلل دانشگاه علوم پزشکی در ارسال برآورد و نقشه های این ساختمان باعث زمانبری فاز دوم این پروژه شده است.
فرماندار شهرستان بافق گفت: با پیگیری استاندار بزودی این مشکل رفع می شود و شاهد آغاز اجرای مرحله دوم این طرح خواهیم بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
دکتر سلامی ها سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 27 تیر 1395 - 11:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شا الله ..واقعا حیف چنین فرمانداری است که می خواهیم از دستش بدهیم

خواستن و توانستن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 28 تیر 1395 - 9:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
تا حالا فکر کردیم خواستن توانستن است به شرط اینکه پشتوانه ان تفکر و همت باشد و از نگاه اول نگوییم نمی شود یا امکان ندارد. شاید ساخت هتل چند ستاره در بافق پار ک بازی و حتی دوبانده شدن مسیر بافق در گذشته یک رویا بود .اما شد. یکی از کارهای که می توان در شهرستان بافق انجام داد ایجاد بیمارستان خصوصی وتخصصی است شاید ما در شهرستان پزشکانی را داشته باشیم که با حمایت آنها وادامه تحصیل در حوزه قلب و یا مغز اعصاب بتوانیم از انها استفاده نماییم و یا با حمایت همه جانبه بتوان دکتر متخصص جوانی که اوازه ان تازه به گوش می رسد با حمایت از او در شهرستان از تخصص او استفاده کرد. که لازمه ان حمایت از او در پیشرفت علمی و ایجاد امکانات مورد نیاز است .شاید در وهله اول این موضوع نشدنی و برای بعضی ها خنده دار باشد اما با واگذری زمین به بخش خصوصی و سرمایه گذاری چند سرمایه داری داخلی شهرستان (که در شهرهای دیگر میلیاردی در پروژهای بزرگ سرمایه گذاری می کنند) و یا خارج شهرستان و حتی شرکت های معدنی می توان در ساخت ساز ان کمک نمود و با بعهده گذاشتن مسئولیت آن به پزشک متخصص شهرستان را مرکز یکی از تخصص های کشور نمود مانند تخصص مغز و اعصاب یا قلب و ….ما الان دکتر هایی درایم که در شهرستان های دیگر بیمارستان دارند و یا کار می کنند اگر یک بیمارستان حتی به نام انها ایجادگردد و شهرستان به عنوان مرکز یکی از تخصص ها در جنوب شرق شناخته شود بسیاری از افراد از نقاط مختلف به شهر ما مسافرت می کنند چرا که یکی از مواردی که فرد مجبور به امدن به شهر دیگر می باشد بیماری اوست حتی اگر در دورترین نقطه باشد به شرط اینکه امکانات و متخصص مورد نظر جهت بهبودی بیمار وجود داشته باشد . اقای دکتر سمیعی در المان در موقع شروع از طرف ان کشور یک بیمارستان تخصصی جهت کار دریافت می کند و او الان برای این کشور و بخصوص کشور ما افتخار است پس ما می توانیم اگر کمی فکر کنیم و برنامه ریزی نماییم و همت کنیم.

You cannot copy content of this page