متمم قرارداد ضامن اجرای تعهدات صندوق بازنشستگی فولاد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 27 تیر 1395

پیشنهاد تعهدات صندوق بازنشستگی فولاد طی متمم قراردادی به استاندار یزد، وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی یادآوری گردید

رییس شورای اسلامی شهرستان بافق در دهمین جلسه گزارشی دهی کارگروه ویژه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن بافق بیان کرد: مشابه این کارگروه و تشکیل جلسات متناوب برای گزارش مسئولان هر دو ماه یکبار به مردم درهیچ جای استان و کشور وجود نداشته و بی نظیر است.
زیرا ره آورد این همراهی و همدلی در مسئولان و مردم شهرستان، پیشرفت و آبادانی را به ارمغان آورده است و یکی از نتایج این همراهی ورود نماینده ای از بافق به مجلس شورای اسلامی است.
مهدی رنجبر خاطر نشان کرد: مطابق با بند 2 صورتجلسه سی و هفتمین جلسه کارگروه پیشنهاد متمم قراردادی با استناد به بندها و مفاد سیاستهای اصل 44 قانون اساسی حاوی کلیه تعهدات صندوق بازنشستگی فولاد در قبال شهرستان تدوین شده است.
وی افزود: متمم قرارداد شامل چندین بند مانند تعهدات مصوبه هیات دولت در ارتباط با دو درصد فروش معادن برای عمران و آبادانی ، مفاد صورتجلسه 9/6/93، ابلاغیه و دستور معاون اول ریاست جمهوری در مورد حفظ حقوق شهرستان بعد از واگذاری، ابلاغیه 16 بندی وزیر تعاون می باشد که طی نامه ای به استاندار یزد ، وزیر اقتصاد و سازمان خصوصی سازی ارسال گردیده است.
رنجبر متمم قرارداد را به لحاظ سندیت مهم ارزیابی کرد و عنوان نمود: اگر به قرارداد اصلی مدون شده سازمان خصوصی سازی برای واگذاری 5/67 درصد شرکت سنگ آهن مرکزی به صندوق بازنشستگی فولاد متمم قرارداد مذکور الحاق گردد به مصداق سند شش دانگی می باشد که این امکان را به مسئولین حال و آینده شهرستان می دهد تا به شدت پیگیر تحقق تعهدات ایجاد شده باشند به طوری که صندوق بازنشستگی فولاد و سازمان خصوصی سازی در این راستا موظفند قرارداد و تعهدات را اجرایی کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۳
برچسب ها:

You cannot copy content of this page