کاهش ۱۲ درصدی سرقت در شهرستان بافق

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - 27 تیر 1395

رییس پلیس استان با بیان اینکه اقدامات ارزنده ای در رابطه با ارتقاء شاخصه های امنیتی در بافق انجام شده است گفت: سرقت در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش ۱۲ درصدی داشته است.

ایرج کاکاوند صبح امروز در گفتگو با خبرنگار «بافق فردا» بیان کرد: سرقت در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش ۱۲ درصدی داشته است.

وی با اشاره به افزایش ۱۶۷ درصدی کشفیات مواد مخدر خاطر نشان کرد: محور های شهرستان بافق یکی از مسیرهای عبور قاچاقچیان مواد مخدر است اما خوشبختانه با درایت مامورین نیروی انتظامی این کشفیات نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

کاکاوند با بیان اینکه تصادفات درون شهری با کاهش ۱۰۰ درصدی روبرو بوده است عنوان کرد: باید اقدامات در نصب دوربین معابر شهری درسطح شهرستان با سرعت بیشتری انجام شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان در ادامه در رابطه با تصادفات و خطرات محور بافق – یزد یادآور شد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان می تواند در کاهش حوادث نقش بسزایی داشته باشد.

ایرج کاکاوند با اشاره به تامین زیرساخت و دوبانده شدن این محور گفت: انشاءالله با تکمیل و بهره برداری از این جاده شاهد حوادث تلخ جاده ای نخواهیم بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
دزد زده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 27 تیر 1395 - 12:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب رئیس پلیس عزیز . سلام علیکم – ما باید قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس را
شما میگوئید دزدی کم شده ولی ما هر روز شاهد دزدی و سرقت در شهرستان بافق هستیم و مطمئنم که کیفیت کار مامورین خوب است ولیکن از نظر کمیت و تعداد کافی نیست .. همین چند روز پیش بود که موتورسیکلت نو همسایه ما را دزدیدند و باید به عرض برسانم که اگر دزدی را دستگیر کردید نوازش نفرمائید بلکه جوری اعتراف بگیرید که به همه سرقتهایش اعتراف کند . در ضمن باید بگویم که اگر ممکن است چند تا مامور کارکشته از تهران برای آموزش تئوری و عملی برای مامورین محترم آگاهی بافق بیاورید . با سپاس فراوان از زحمات شما و همکارانتان

قاسمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 27 تیر 1395 - 3:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقا همین امروز جاده بافق به یزد قربانی گرفت ؟؟؟؟ تاکی شاهد بی عدالتی در اختصاص بودجه و اعتبار برای دوبانده شدن جاده بافق به یزد باشیم؟؟؟؟چه کسی جوابگوی خونهای ریخته شده در این جاده است؟؟اهای مسئولین دریابید شاید روزی خودتان قربانی این جاده باشید!!!!!!

عدالت خواه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 28 تیر 1395 - 9:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب رئیس محترم پلیس ،دزدی در شهرستان بافق کم نشده طی چند روز گذشته چندین مورد سرقت مورسکلت داشته ایم با وجود اینکه آنها قفل بوده ودر مکانهای ورزشی وشلوغ اتفاق افتاده وتاکنون نتیجه ای نگرفته اید خواهشا از مامورین کار گشته در دیگر مراکز استفاده گردد تا خدای نکرده مردم از اعتماد واطمینانی که به کار نیروهای پلیس دارند کم نشود وسارقان خیال باطل نکنند .تاکی باید آرامش مردم سلب گرددو منتظر اقدامات شما عزیزان باشند

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 28 تیر 1395 - 11:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای رئیس دزد گوسفندها دستگیر شد چکار کردید با سند آزاد شد حالا هم پرونده دست یزد افتاده و اخطاریه برای شاکیان امده که در جلسه یزد شرکت کنند و کار را به جایی می رسانند که صاحبان دامها پشیمان شوند از اینکه شکایت کردن…..

You cannot copy content of this page