اتمام زيرسازي ميدان ورودي و جاده اصلي پارك وحشي بافقي (بيشه در)

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - 27 تیر 1395

رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق در طي بازديدي كه بهمراه رئيس اداره جنگلكاري و كارشناسان جنگل اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان يزد و كارشناس فضاي سبز شركت سنگ آهن مركزي بافق صورت گرفت از اتمام زيرسازي ميدان ورودي پارك وحشي بافقي (بيشه در)  و جاده اصلي در محدوده پارك خبر داد.

كمال كريمي گفت:  تاكنون احداث مخزن ذخيره آب به ظرفيت 500 مترمكعب، جابجايي فيبر نوري جهت ايجاد پل زيرگذر، غرس نهال بخشي از 5 هكتار پيش بيني شده در طرح، مكانيابي پاركينگ و تسطيح آن، نصب برج هاي نور و ايجاد آبشار از عمليات انجام شده بوده است.

وي افزود: براي محدوده پارك 6 نقطه سرويس بهداشتي پيش بيني شده كه تاكنون براي يك نقطه آماده شده است.

كريمي اضافه كرد: روشنايي پارك با نصب سه پروژكتور LED و تأمين آب از فاصله هفت و نيم كيلومتري پارك وحشي بافقي (بيشه در) با كيفيت مناسب تأمين گرديده است.

وي ادامه داد: زيرسازي ميدان ورودي پارك و جاده اصلي در محدوده پارك صورت گرفته و آسفالت آن نيز انجام و مورد بهره برداري قرار گرفت.

در پايان رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق از زحمات و مساعدتهای اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان يزد و مدیر عامل شركت سنگ آهن مركزي بافق و تلاش هاي مستمر سيدسعيد حسيني، مدير پروژه پارك وحشي بافقي (بيشه در) تقدير و تشكر كرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 28 تیر 1395 - 8:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.
درود خدا برشما دوستان و حامیان محیط زیست.کویر لم یزرع بافق احتیاج مبرمی به احیا و کاشت درختان مقاوم دربرابر خشک سالی و کمبود آب دارد .

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 28 تیر 1395 - 10:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام لطفا نام پارک را عوض کنید .درست است که وحشی بافقی از شاعران بزرگ و مشهورترین شخصیت بافق است ولی به اندازه کافی خیابان و مدرسه و … به نامش مزین گردیده، به علاوه ما شخصیت های دیگری چون عمادحکیم بافقی، جلالی بافقی، نجاتی بافقی،مفیدی بافقی…داریم که باید در جهت معرفی آنها نیز از طریق همین نامگذاری ها اقدام کنیم.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 28 تیر 1395 - 12:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای مهندس کریمی، شما در مصاحبه با هفته نامه افق کویر در نیمه اول سال گذشته خبر از بهره برداری از فاز اول پارک تا دهه فجر سال گذشته دادید.اما حالا بیان می کنید از شش نقطه سرویس بهداشتی فقط یک نقطه آماده شده است آنهم قفل کرده اند تا احتمالا مراسم افتتاحیه برگزار کنند و شما مانور تبلیغاتی بدهید. لطفا با مردم روراست باشید و علت عقب ماندگی و تمام نشدن این پروژه را به اطلاع افکار عمومی برسانید .در اینجا از شما سوال میپرسم چرا علیرغم عدم پیشرفت کار و تمام نشدن این پروژه به جای پرداختن به علل عقب ماندگی از مدیر پروژه مذکور جناب آقای حسینی تقدیر و تشکر میکنید؟آیا این کار شما فرار رو به جلو نیست؟ لطفا کمی مرد باشید و مردانه صحبت کنید.کارنامه آقای حسینی نزد پرسنل سنگ آهن و مردم مبارکه کاملا مشخص و گویاست.دیگر لازم نیست شما از ایشان تقدیر کنید!!!!!!