پرداخت یکصد و پنجاه میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان بهزیستی استان یزد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 28 تیر 1395

مدیرکل بهزیستی استان یزد از پرداخت یکصد و پنجاه میلیارد ریال وام اشتغال به یک هزار مددجوی بهزیستی این استان خبر داد.

جلیل عفتی صبح امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه و خبرنگاران با بیان اینکه به بیش از 2 هزار نفر از مددجویان بهزیستی در سه ماهه نخست امسال تسهیلات در قالب وام خوداشتغالی پرداخت شده است بیان کرد: در همین راستا یکصد و پنجاه میلیارد ریال وام اشتغال به یک هزار نفر از مددجویان استان با بهره چهار درصد پرداخت شده است.
وی با بیان این که ۱۰ مرکز اورژانس اجتماعی در شهرستان های این استان فعالیت دارند تصریح کرد: جلوگیری ازآسیب های اجتماعی و کمک در رفع مشکلات جامعه از اهداف این مراکز است.
عفتی ادامه داد: ارتقاء توانمندی های افراد آسیب دیده ، کاهش بحران های فردی واجتماعی از دیگراهداف این مراکز است.
مدیرکل بهزیستی استان یزد از مجموع سه هزار پرونده ارجاعی به مراکز اورژانس اجتماعی در سال ۹۴ خبر داد و خاطر نشان کرد: تعداد یک هزار و دویست پرونده منجر به سازش شده است و زوجین از درخواست طلاق خود انصراف داده اند.
وی با اشاره به اینکه مشارکت مردمی در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی امنیت اجتماعی از مهمترین سرمایه های سازمان بهزیستی است متذکر شد: به منظور محقق شدن اهداف سازمان بهزیستی استان در حال حاضر بیش از یک هزارموسسه و مرکز با سه هزار نیرو وسرمایه ده ها میلیارد ریالی همکاری دارند.
مدیر کل بهزیستی استان یزد با بیان اینکه قانون سه درصد اشتغال معلولین در دستگاه های اجرایی به صورت کامل اجرا نشده است عنوان کرد: حق بیمه سهم کارفرما و معلولان که در بخش دولتی وخصوصی به کار گرفته شوند از سوی سازمان بهزیستی پرداخت خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page