وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سازماندهی بر مراسم مختلف است

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
سه‌شنبه - 12 مرداد 1395

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: وظایف شورا سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت بر مراسم و فعالیت های ملی مذهبی سیاسی وانقلابی است.

سید علیرضا سلیمانی پیرامون عملکرد و اهداف کلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ۱۲ مرداد سال ۱۳۵۹ به تدبیر و فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد.

وی افزود: وظایف شورا نیز سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت بر مراسم و فعالیت های ملی، مذهبی، سیاسی وانقلابی است در تاریخ ۱۹ تیر سال ۱۳۷۳ شورا براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی در فهرست نهادهای عمومی غیردولتی قرار گرفت و به استناد ماده ی واحد قانون سال ۱۳۸۷مجلس اساسنامه آن در تاریخ ۲۶ مهر ماه سال ۸۸ به تصویب هیئت وزیران رسید.

سلیمانی تصریح کرد: مسئولیت شورای هماهنگی در ۱۹ شهریور سال ۱۳۹۲ به بنده محول شد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطر نشان کرد: اعضای این شورا نیز عبارتند ازنماینده سیاسی، اطلاعاتی، نظامی، انتظامی و فرهنگی

وی ادامه داد: هماهنگی مراسم از قبیل ۱۴ و ۱۵ خرداد، ۷ تیر، روز قدس، ۲۲ بهمن، ۱۳ آبان و اعیاد سعید فطر و قربان را بر عهده دارد. در برخی استان ها مراسمی هست که مختص آن استان می باشد مانند قیام مردم تبریز و یزد که باید این شورا برای فعالیت آن هماهنگی لازم را بعمل آورد.

سلیمانی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در خصوص شورای هماهنگی می فرمایند ” اگرما این شورای هماهنگی را نداشتیم بی شک ناسازگاری ها و اشکالات فراوانی را در ایجاد و راه اندازی و اداره مراسم مختلف شاهد بودیم”.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: در آغاز کار و فعالیت خود مسئولیت کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کنگره وحشی بافقی برعهده من نهاده شد.
این شورا مراسمی نیز در چندین سال گذشته با حضور علما و اساتید بزرگ کشور در سطح شهر برگزار کرده است برگزاری راهپیمایی های مهم سال، مراسم استقبال ازمرجع عالیقدرجهان تشیع حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی بامحوریت امام جمعه محترم ومسولین اجرایی، نظامی،انتظامی واطلاعاتی گوشه ای از این فعالیت است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
آهنگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 12 مرداد 1395 - 10:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سیدعلیرضا خسته نباشی اگر کمک میخواهی بگو درخدمتیم  

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 12 مرداد 1395 - 10:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

میشه بگید چرا یک عضو تشخیص مصلحت نظام نمیتونه تو بافق صحبت کنه و اینقدر قصه براش درست کردید؟

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 12 مرداد 1395 - 10:27 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

علیرضا جون میدانیم که شما به عنوان مسئول شورای هماهنگی شهرستان با سفر احمدی نژاد به بافق مخالف هستید چون او یک مهره سوخته می باشد.

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 12 مرداد 1395 - 10:30 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای بافقی کامنت شماره 2 . احمدی نژاد الان چندین وقته در جلسات مجمع شرکت نمیکنه چون رئیس مجمع هاشمی رفسنجانیه. و اینکه هرگز نمی توانند هاشمی رفسنجانی را از صحنه سیاست خذف کنند. این احمدی نژاده که حذف شدنیه. بیخود رو احمدی نژاد سرمایه گذاری نکنید.

رضا فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 12 مرداد 1395 - 10:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما موندیم این ادمهای که سنگ آحمدی نژاد را به سینه میزنن چطور میخان جواب اختلاسهای کلانی که زمان ریاست جمهوری وی صورت گرفته را توجیح کنند.ایشون زمان ریاست جمهوریشون اصلاً مجمع تشخیص مصلحت نظام را قبول نداشت و در جلساتش شرکت نمیکرد حالا چی شده میکن عضو مجمع تشخیص نظامه؟؟؟؟؟!!!!!

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 مرداد 1395 - 7:04 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فتاحی زیادی غصه نخور همانطور که روحانی اختلاصهای اطرافیانیش را توجیح میکنه احمدی نژاد هم توجیه میکنه ولی ببین تو همین بافق اختلاص های که زمان روحانی شده درهیچ دوره ای سابقه نداشته فیش های نجومی را ببین در هیچ دوره ای سابقه نداشته پس خودت تا ته قضیه را بخوان نگاه به اطراف خودت دربافق بنداز ویک کمی هم انصاف را پیشه خود کن به وضع کل مملکت پی می بری

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 مرداد 1395 - 7:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فتوحی4
همون رهبری که هاشمی را بعنوان رئیس مجمع تشخیص انتخاب کرده ،احمدی نژاد را هم بعنوان عضو ان مجمع انتخاب کرده.
دوم اینکه اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده

5939بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 مرداد 1395 - 9:38 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر سید علیرضا سلیمانی ، مرد روزهای سخت ، موفقیت شما را از درگاه خداوند مسئلت داریم

You cannot copy content of this page