نیروهای توانمند و کاردان در تراز فکری نماینده جایگاه خاصی دارند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - 16 مرداد 1395

نماینده مردم حوزه مهریز از جایگاه خاص نیروهای توانمند و کاردان در تراز فکری نماینده خبر داد.

محمد رضا صباغیان بافقی در کانون بافقی تباران بافقی در پایتخت عنوان کرد: در سایه مشاوره مشاوران کاردان می توان گامهای موثری در راستای تحقق اهداف عالی کشور برداشت.

وی افزود: هم اکنون به عنوان نماینده و خدمتگزار بیش از پیش نیازمند یاری شما عزیزان هستم تا با فکرها، ایده ها و نظرات خود بنده را در این راه پرمخاطره و حساس همراهی نمایید.

نماینده مردم بافق با بیان اینکه وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دو مقوله مهم و اصلی قانونگذاری و نظارت خلاصه می شود خاطر نشان کرد: اگر نمایندگان بتوانند این دو وظیفه مهم را به نحو احسن انجام دهند آنگاه شاهد آن خواهیم بود که مجلس در جایگاه اصلی خود که امام به آن سفارش زیادی کردند خواهد رسید.

وی ادامه داد: البته لازم است مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود را از طرق صحیح و بدون دخالت در کارکرد دیگر قوا به طور خاص پیگیری نماید.

صباغیان با اشاره به اینکه نمایندگان می بایست با تصویب قوانین متقن و شفاف ریل گذاری مناسبی را برای دولت ها ایجاد نمایند تصریح کرد: با این شیوه و روش راه برای پیشرفت و توسعه کشور فراهم می شود.

وی بیان کرد: قانون اساسی ابزار بسیار خوب نظارتی برای استفاده نمایندگان پیش بینی کرده است که استفاده صحیح و بدون اغماض از آنها باعث اصلاح دولت ها و در نتیجه توسعه پایدار کشور می گردد.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در رابطه با برگزاری چنین نشست هایی عنوان کرد: اگر شهروندان مشکلات منطقه خود را بازگو و پیگیری نمایند ناگزیر راهکارهایی در این زمینه ها ارائه خواهد شد که مطمئنا راهگشا است.

صباغیان در پایان ضمن تشکر از برگزار کنندگان این جلسه متذکر شد: به یاری خدا در زمینه تشکیل چنین جلساتی در دیگر شهرهای حوزه انتخابیه پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
حجت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 مرداد 1395 - 1:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باید افرین وخسته نباشی به اقای صباغیان کفت که درتمام امور از مردم نظر خواهی میکنند “” صباغیان عزیز خدا وند شما را برای دفاع از مردم عزیزمان حفظ کند ،،،،،، تا اخر با شما هستیم ”'” علی یارتان

حسن ابراهیمی بسابی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 20 مرداد 1395 - 8:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام، ضمن تبریک دهه کرامت،از لطف و عنایتی که به کانون بافقیهای مقیم تهران داشته اید کمال تشکر را دارم و از خداوند منان خواستارم که در کلیه امور موفق و پیروز باشید.

You cannot copy content of this page