پيام تبريك فرماندار بافق به مناسبت روز خبرنگار

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 17 مرداد 1395

پيام تبريك فرماندار بافق به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛در متن پيام سيد مهدي طلائي مقدم چنين آمده است :

به نام خداوند لوح و قلم

جان نباشد جز خبر در آزمون هر که را افزون خبر جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است هر که آگه تر بود جانش قوی است

هفدهم مردادماه که یادمان شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار نام‌گذاری شده است، یادآور حماسه آفرینی‌های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند.

پیشگامان واقعی آگاهی و نیک‌اندیشی، قلم به دستان و جان‌برکفانی هستند که در نگارش خبر و گزارش از جوهره وجودی خویش مرکب ساخته‌اند و در راه روشنگری و بیداری جامعه از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.

اینجانب سرتعظيم درمقابل دليري وشجاعت اولين انتقال دهنده قيام عاشورا،حضرت زينب س فرود آورده وبه‌پاس رسالت قلم و پاسداشت جایگاه رفیع اهل رسانه ضمن عرض تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز خبرنگار، از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و همه عزیزانی که در جهت رشد و شکوفایی دانش و آگاهی مردم عزیز و پیشرفت كشوربه ويژه ديارها الشجاعة بافق ،شبانه روز تلاش می‌کنند و بدون توجه به سختی‌های موجود در این عرصه از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و نخواهند کرد، تشکر و قدردانی می‌کنم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند بخشنده ومهربان در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و مؤید باشید.

سیدمهدی طلایی مقدم

فرماندار شهرستان بافق

هفدههم مردادماه


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:

You cannot copy content of this page