عملکرد شرکت تعاونی مسکن سنگ آهن مرکزی رضایت بخش بوده است/ نوید آینده ای خوب برای اقتصاد بافق

دسته: عمومی
۱۱ دیدگاه
سه‌شنبه - 26 مرداد 1395

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق از عملکرد شرکت تعاونی مسکن سنگ آهن اعلام رضایت کرد.

محمد جواد عسکری صبح امروز در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار«بافق فردا» در رابطه با نحوه عملکرد شرکت تعاونی مسکن کارکنان شرکت سنگ آهن بافق اعلام رضایت کرد و گفت: این شرکت در مقایسه با سال های گذشته روند رو به رشدی داشته است.

وی اظهار داشت: اما به نسبت آنچه شرکت سنگ آهن و مردم توقع دارند باید بر توانایی خود بیفزاید تا بتواند ارزش افزوده بیشتری را عاید سهامداران کند.

عسکری ادامه داد: به عنوان مدیر شرکت سنگ آهن توقع بیشتری دارم سرمایه گذاری مردم و آورده آنان باید به سوی سرمایه گذاری زود بازده پیش برود.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق با اشاره به اینکه تفکر شرکت تعاونی مسکن صرفا به منظور تامین زمین نباشد تصریح کرد: برنامه ریزی با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت در دستور کار قرار گیرد تا سهامدار با فکری آسوده تر در این راه سرمایه گذاری کند.
وی خاطر نشان کرد: این شرکت با روند خوب توسعه باید به سمت وسوی هدایت شود که دیگر نیازی به حمایت مالی از جانب شرکت سنگ آهن نداشته باشد.

شرکت تعاونی مسکن باید بتواند حامی شرکت سنگ آهن مرکزی باشد و دست به سرمایه گذاری در کارهای بزرگ و عظیم تر بزند.

عسکری با بیان اینکه شرکت تعاونی مسکن کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی دیگر به خود به عنوان یک طفل نگاه نکند یادآور شد: امنیت سرمایه گذاری را برای سهامدار بیش از پیش ایجاد کنند و براساس اهدافی که در سال تبیین می شود پیشرفت داشته باشند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود اشاره ای به راه اندازی طرح گندله داشت و گفت: چنانچه با این سرعت عملیات ساخت طرح گندله پیش برود قطعا شرکت سنگ آهن به پیشرفت و توسعه رو به رشدی خواهد رسید.

مدیر عامل بزرگترین مجموعه معدنی ایران افزود: با راه اندازی این طرح آینده خوب اقتصادی برای شهرستان بافق و مجموعه چغارت رقم خواهد خورد.

وی تنها طرح درآمدزا برای مجموعه سنگ آهن را اجرای طرح گندله سازی برشمرد و متذکر شد: شعار سه سال تحمل مردم بافق به ثمر نشسته و آینده روشنی برای این مردم و شهرستان پیش بینی می گردد.

عسکری همچنین از راه اندازی طرح گندله در نیمه اول سال ۹۷ خبر داد و عنوان کرد: اگر قبلا این اتفاق رخ داده بود امروز درآمد سنگ آهن با این مشکل مواجه نبود.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان این شرکت بیان کرد: به تحمل و صبوری کارکنان شرکت سنگ آهن در تاخیر پرداختی حقوق احترام گذاشته و امیدواریم بتوانیم پاسخ این صبوری و استقامت را با اجرایی نمودن صنایع جوار معدنی بدهیم.

وی تعدیل نشدن نیروهای شرکت را در وضعیت بحران مالی شرکت یک افتخار بزرگ عنوان کرد و اظهار داشت: امنیت شغلی کارگران و کارکنان بزرگترین خدمت به مجموعه شرکت است امید می رود با راه اندازی و نقدینگی سنگ آهن امید زندگی در بافق زنده تر شود.

عسکری در پایان با قاطعیت تمام نوید روبه رشد اقتصاد بافق را داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 26 مرداد 1395 - 12:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هنر مدیران توانمند در روزههای سخت مشخص می شود. امیدواری به اینده خود یک نعمت است. یقیناً شرکت سنگ اهن مرکزی در اینده موفق خواهد بود.

محمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 26 مرداد 1395 - 1:26 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدواریم با همدلی کلیه مسوولان طرحهای جوار معدنی به سرانجام برسد.

جواد تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 26 مرداد 1395 - 1:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

موفقیت شرکت تعاونی منوط به همکاری خوب مدیرعامل و هیات مدیره تعاونی مسکن بود و در اینده اگر همینطور باشد موفقیت ادامه خواهد داشت.

رضائی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 26 مرداد 1395 - 7:01 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تعاونی مسکن سنگ آهن طعمه ای بیش برای دست اندرکاران فعلی این تعاونی نبوده و ارمغانی نداشته است و همه دیدند که آقای یزدانی چطور با ترفند های خاص و سؤء استفاده از صداقت بچه های صنف به همه چیز رسید و بقول معروف ره صد ساله را یک شبه رفت ولی قرار نیست ما بچه های صنف دیگر گول این حرفها را بخوریم فقط در زد و بند زمینهای حسین اباد ریسمانی و خرید معدن اهک نزدیک فهرج به دور از چشم حراست شرکت بار خودش را بست . مواظب باشید دوباره گول این جماعت را نخورید

sikh این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 26 مرداد 1395 - 10:46 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چاقو دسته خود را نمیبرد

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 27 مرداد 1395 - 1:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر عملکرد تعاونی مسکن خوب بوده چر الان در به در دنبال فروش اموال هستند.
فروش هتل آرمان و بابلسر و …
همه جا هم که گند زدن
هتل آرمان رو به خاطر 30 عددخودرو لیفان خریدن و الان هم دارن می فروشن. برخورد مسئولین هتل رو هم با کارکنان و خانوادشون همگان دیدن و می دونن چه خبره
حسین آباد ریسمانی هم که برای زمینهای خریداری شده و تحویل شده به کارکنان سند دیگری رو شده و فعلا قضیه منتفی است….
معدن آهکشون هم که اصلا غیر قابل فروش بوده و نمی تونسته معامله بشه.
توی شهرک سپاه نیز همه زمینهایی که برای فضای سبز در نظر گرفته شده بود فروختن و هنوز هم دارن می فروشن

عملکرد مثبتشون چی بوده که دارن سنگشون رو به سینه می زنن؟؟؟؟؟!!!!!!

نیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 27 مرداد 1395 - 1:43 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هم اکنون اعضای هیئت مدیره فعلی تعاونی مسکن در حال وکالت گرفتن از بازنشستگان برای جمع آوری رای در انتخابات پیش رو هستند.

مخالف خصوصی سازی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 مرداد 1395 - 9:59 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امسال از سهمیه هتل آرمان مشهد که متعلق به تعاونی مسکن سنگ آهن بود استفاده کردم می خواهم بگویم این چه تعاونی مسکنی است که در یک دوره در این هتل دو نوع اقامت بود . سری اول استفاده از استخر برای مسافران این هتل مجانی بود در حالی که سری دوم باید به ازای هرنفر 327000 ریال از سوی مسافران به هتل پرداخت شود و وقتی این مسئله را از مسئول هتل در مشهد پرسیدم گفت که فقط مسافران بافق باید هزینه ی استخر را بپردازند.اگر تصمیم مدیر هتل است که در این صورت نقض قرارداد کرده و اگر تصمیم مدیر تعاونی مسکن است که باعث شرم است که برای عده ای مجانی باشه وبرای دیگران پولی؟؟؟در ضمن از نحوه ی تحویل و تحول سوئیت توسط پذیرش هتل تمام مسافران گله دارند چرا که اگر می خواستی وارد مرز یک کشور دور افتاده ای هم بشوی اینقدر معطلت نمی کردن. لذا از مدیریت محترم بافق فردا عاجزانه تقاضا دارم یک گزارش خبری هم از کسانی که از این هتل استفاده کردن تهیه و پخش کنید. با تشکر

mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 مرداد 1395 - 11:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
تعاونی مسکن در حوزه واگذاری زمین وآماده کردن زیر ساخنتهای آن بسیار موفق عمل کرده که جای خسته نباشید وتشکر دارد.

    علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 8:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    زمین مفت وسط بیابون رو متری حداقل 10000 تومان حساب اعضا کرده خدائیش خسته نباشید داره

محمد فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 3 شهریور 1395 - 1:32 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب دونفری عسکری و یزدانی هوای همدیگر را دارند بله با کمک هم به …. دست پیدا کردند!!!!

You cannot copy content of this page