مزایده اماکن ورزشی

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 17 شهریور 1395

اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در نظر دارد در اجرای ماده ۸۸ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده (۵) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) اماکن ورزشی و خدماتی خود را از طریق مزایده به متقاضیان بخش خصوصی واگذار نماید.
شرایط مزایده:
متقاضیان میتوانند از تاریخ 1395/6/16 لغایت 1395/6/18 در ساعات اداری به حراست اداره کل جهت خرید اسناد و آگاهی کامل از شرایط مزایده و مفاد بخشنامه ها و مقررات قانونی و همچنین هماهنگی به منظور بازدید از اماکن مراجعه نمایند.
رعایت کامل شرایط مزایده برابر آیین نامه معاملات دولتی و قانون موجر و مستاجر میباشد.
کمیسیون معاملات در تاریخهای 1395/6/29 و 1395/7/3 تشکیل و نسبت به افتتاح پیشنهادها اقدام خواهد شد .
کمیسیون در رد یا قبول متقاضیان و پیشنهاد ارائه شده مختار میباشد و حق هیچ گونه اعتراض نخواهد بود.
لازم به ذکر است مبالغ اجاره اماکن مورد نظر بصورت سالیانه میباشد و هنگام عقد قرارداد ماهیانه مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.
شرایط متقاضیان:
1-التزام و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی و تابعیت ایران
2- داشتن صلاحیت فنی و تخصصی ( داشتن سوابق ورزشی ، باشگاههای ورزشی رسمی دارای مجوز ،بازنشستگان وزارت ورزش و جوانان ،فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی،تعاونی های ورزشی ،شرکتهای ارائه دهنده خدمات ورزشی،هیاتها و فدراسیونهای ورزشی
3-داشتن حداقل 25 سال سن برای اشخاص حقیقی
4-دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت برای متولدین 1338 به بعد
5-متقاضیانی می توانند اسناد استخر دریافت نمایند که یکی از شرایط ذیل را دارا باشند: الف:داشتن کارت مدیریت استخر ب: داشتن کارت مربیگری یا نجات غریق
6-جهت دریافت اسناد اماکن اختصاصی، گرفتن تاییدیه هیات مربوطه یا اداره ورزش و جوانان شهرستان الزامی می باشد.
اخذ پروانه فعالیت بشرح ذیل :
برنده مزایده مکلف است نسبت به اخذ پروانه فعالیت، همزمان با انعقاد قرارداد به میزان مدت قرارداد از طریق مراجع ذیربط اقدام نماید.در صورت عدم پیگیری و اجرای این بند موجر میتواندقرارداد را بصورت یکطرفه فسخ نماید.
تبصره: هیئتها و فدراسیونهای ورزشی از این بند مستثنی میباشند.
برای دریافت فایل اسامی اماکن ورزشی و شرایط مزایده اینجا کلیک کنید


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 19 شهریور 1395 - 12:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فعلا که ورزش بافق خیلی پیشرفت کرده ازجمله وسط بازی ، هفت سنگ و لی لی همینجوری آقایا ن عسکری و کاظمی و مسعود شریعتی به ورزش بافق رسیدگی کنند و مرتب درب سالنها را ببندند و این بچه بازیها را گسترش دهند مادر استان و کشور اول میشیم چون هیچ جای دیگه این ورزشها را بلد نیستند و هنوز در فدراسیونی به ثبت نرسیده در ضمن یو یو بازی هم داریم که بهتر …. گسترشش بده و کل پول ورزش را خرج مرکز استان و لیگ فوتبال کنه و با هم بخورند؟؟؟؟!!!!!

مسلم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 20 شهریور 1395 - 8:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دمتون گرم.یه ورزش بود که برای سلامتی مردم بدرد میخورد اونم ازشون گرفتید.بوجه نیس.هزینه نکنید.پول نیس.اینها جملات زشت و ناپسندیه که در اداره هایی که عام المنفعه فعالیت میکنن زیاد میشنویم.آهای کسانی که چوب حراج بر سلامت مردم میزنید بگوش باشید بالاخره یه وخ این بی کفایتی شمارو با مخ زمین خواهد زد.یکته تازی هم حد و اندازه ای داره.اماکن ورزشی ارث پدرتون نیس که میخواید بزارید تو مزایده .وقتی یه سالن تو مزایده گذاشته شد فک میکنید بهتر میشه نخیررر.
یه عده پولدار نبض سلامت مردم رو بدست میگیرن و اون وخ میشه هرکی پول داره کباب هرکه نداره دود کباب.
بهترین راهکار مناسب هزینه نمودن برای رفاه و سلامت آحاد مردمه.یادتون نره یکی از مردم همین شهر اقوام خودتون میتونه باشه.لعن و نفرین رو دنبال خودتون نندازید .
البته سرپرست اداره امور ورزشی بافق دستش خالیه و از مرکز براش دیکته میکنن.
خداآخر و عاقبت همه رو ختم بخیر بگردونه و یخورده عقلانیت تو وجود بعضیا تزریق کنه.

You cannot copy content of this page