سوابق تقسیمات کشوری در استانداری یزد و وزارت کشور بررسی شود

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۲۰ دیدگاه
یکشنبه - 21 شهریور 1395

معاون سیاسی، امنیتی اسبق استانداری یزد گفت: برای مصاحبه در رابطه با موضوعاتی که در 15 سال گذشته اتفاق افتاده هیچ گونه، وقتی ندارم.

عباس صحرایی اردکانی در گفتگویی تلفنی با خبرنگار« بافق فردا» برای پاسخ به این سوال که آیا در زمان جنابعالی بخشی از منطقه آریز از بافق منفعک وبه اردکان ملحق شد اظهار داشت: در شرایط مناسب صحبت کردن نیستم بنده ده سال است راجع به مسئله یزد هیچ اظهار نظر، حضور و دخالتی ندارم.

وی با ناراحتی بیان کرد: فکر می کنی الان یادم هست. واقعا فکر می کنی می توانم در مورد وقایع ۱۵ سال گذشته صحبت کنم وی خاطر نشان کرد: خدا وکیلی اصلا ذهنم یاری نمی کند که چه بوده و چه نبوده است خیلی راحت می توان از تقسیمات کشوری استانداری سوابق را سوال نمود.

صحرایی اردکانی ادامه داد: به نظر خودتان فکر می کنید در هر شرایطی می توان به سوالات پاسخ داد.

وی متذکر شد: درمورد سوال شما همانگونه که می دانید من حدود 9سال معاون استانداری بوده ام والان بالغ بر 15 سال و شاید بیشتر از موضوع می گذرد و اتفاقات گوناگونی درآن سالها افتاده و واقعا چیزی یادم نمی آید.

معاون سیاسی اسبق استانداری یزد با بیان اینکه تنها راهنمایی این است که سوابق در استانداری و وزارت کشور بررسی شود گفت: با ارسال یک نامه یا مراجعه می توانید از کم وکیف قضیه آگاه شوید.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که اگر ثابت شود جدایی این منطقه در زمان جنابعالی اتفاق افتاده است حاضرید در بازگرداندن آن به شهرستان بافق کمک کنید اظهار داشت:سلام و ارادت بنده را به اهالی واقعا فرهیخته و فرهنگ دوست و فهیم بافق برسانید.
اینکه گفتم درشرایط صحبت نبودم دلیلش این است که خدا شاهد است که من اصلا متوجه نشدم راجع به کدام نقطه صحبت کردید گرچه ازنظر اطلاعات برای بنده فرقی نمی کند.

وی بیان کرد: ضمنا شاید اطلاع نداشته باشید من چندین سال است که بازنشسته شده ام و بیش از 20 سال است که از وزارت کشورمنفک شده ام ودر حقیقت کاره ای نیستم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 9:22 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قران کریم.کل نفس بما کسبت رهینه(در پیشگاه پروردگار عالم همه انسانها در گروی اعمالشان هستند)انجا یادتان خواهد امدانشاالله.

امیر تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 9:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بله، بایست خبر نداشته باشی و خودتو بزنی به اون راه، به خاطر اینکه هر کاری که طی این نه سال پست معاون سیاسی و امنیتی از دست بر امد انجام دادی. ظلم که شاخ و دم نداره. امیدوارم …..ی.

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 9:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

((سلام و ارادت بنده را به اهالی واقعا فرهیخته و فرهنگ دوست و فهیم بافق برسانید)). سلام …؟؟؟؟!!!!!!

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 10:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
می بایست تخلفات کارکنان دولتی از طریق مجاری قانونی پیگیری شود تا شاهد بروز و تکرار چنین مواردی در آینده نباشیم.
می بایست از نامبرده شکایت و تا حصول نتیجه پیگیری کرد .

رضا فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 10:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امام علی – علیه السلام – فرمود: چهار چیز باعث شکست دولت ها می شود: ضایع کردن اصول (مسائل مهم) و سرگرم شدن به فروع (امور کم اهمیت) و و به کار گماردن آدم های…و کنار گذاردن انسان های فاضل…….. خداوند لعنت کند هرکسی را که حق و حقوق مردم را زایل می کند.

اخوان بهابادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 10:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صحرایی اردکانی آخر چقدر …؟ مگر تا چند سال دیگر زنده ای؟ چه جوری می توانی کارهای ناشایستی که در این 9 سالی که سکان معاونت سیاسی و امنیتی انجام دادی را در درگاه خداوند پاسخ دهی؟چگونه می توانی پاسخ زجه های و گریه ها و آه مردم بهاباد که در دومورد درگیری با یگان ویژه به خاطر چادرملو به درگاه خداوند بدهی. بدان که حق الناس گردنت است و برو حلالیت بطلب ؟؟؟چطور و چگونه و چرا…….

علیرضا کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 11:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صحرایی همه از کم و کیف کارتان خبر دارند که چه کارهایی نکردی لطفا مغلطه نکنید و اگر واقعا مسلمان هستید حق را بگویید؟
اگرچه……..

محمد رضابرزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 11:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این گفته اش جالبه((خدا شاهد است که من اصلا متوجه نشدم راجع به کدام نقطه صحبت کردید)) ؟؟؟!!!. نشان میده چقدر نقطه که شامل معادن غنی می باشد را به نفع اردکان جابه جا کرده است.خداوندا ریشه هرچه…….

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 12:11 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سوال اینه :انسانی که به قول خودش الان سمتی ندارد با این حالت مغرورانه صحبت می کند. قبلا در زمان احراز پستهای دولتی چگونه بوده، چکار می کرده، دیدگاهش راجع به مردم منطقه محروم استان یزد چگونه بوده ؟؟؟؟. بارالها هرچه که می دانی و هرجور که میتوانی انسانهای ستمکار و خودخواه را مجازات کن.الهی امین

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 12:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

«أَلا لَعْنَةُ اللَّهِ عَلَی الظَّالِمینَ»(هود/18)

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 12:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از قدیم گفتن چوب را که برداری ….حواسش را جمع میکنه.

حق الناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 1:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صحرایی اردکانی انسانی همه کاره و هیچ کاره؟!

محسن کریمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 5:10 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند انتقام گیرنده سختی است. …

حمید قادری میبدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 21 شهریور 1395 - 7:38 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر بافقیهای محترم:این صحرایی قسمتی از میبد راهم در زمان معاونت سیاسی و امنیتی به اردکان داده. خدا …..د

اعرافی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 22 شهریور 1395 - 8:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام:ما به کمک امام جمعه محبوبمان قسمتی از خاک سیاسی طبس که مسجد شکر و همچنین نماد شکست امریکا در ان نهفته بود. از غاصبان اردکانی پس گرفتیم. امیدوارم و دعا می کنم شما هم از پس این طمعکاران از خدابی خبر ان برآیید

حیدری پور جلگه بهاباد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 23 شهریور 1395 - 7:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر عملکرد جنابعالی در سمتهای دیگر نظام جمهوری اسلامی ایران به این گونه ظالمانه و ستمگرانه بوده، امیدوارم خداوند ……

سروش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 24 شهریور 1395 - 7:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ل…. تمام مردم بافق و بهاباد و طبس و میبد بر….انشالله در همین دنیا در دادگاه نظام به سزای …. خواهند رسید.فقط کمی باید صبر کرد

ج این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 24 شهریور 1395 - 12:59 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شماره 2 اگر شما همانی که فرماندار بافق بودید لطفا توضیح دهید در این چندسالی که دولت عدالت محور ونمایندگان از جناح شما بودند و شما هم فرماندار بلا منازع بافق بودید برای برگرداندن این مناطق به بافق چه کردید

ی چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 24 شهریور 1395 - 3:45 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همه دنیا می گویند هند کشور عجایب است ،در صورتی که باید این عنوان را به ایران بدهند ،که در آن کارهای عجیب انجام می دهند و اتفاقات عجیب می افتد
که یک نفر بتواند با سرنوشت و آینده چند منطقه و شهرستان بازی کند و کسی نفهمد و وقتی هم اسناد رو شد و افشاگری صورت می گیرد ،طرف می گوید من نبودم ،دستم بود ،تقصیر آستینم بود
واقعا متاسفم. برای خودم که در چنین دوران و برهه ای از تاریخ زندگی می کنم ،که راحتر از آب خوردن ،حق را می خورند و در آخر هم طلبکار هستند
و دردناک ترین قسمت ماجرا ،اینکه می گویند مردم خودشان سرنوشت خودشان را باشرکت در انتخابات رقم می زنند تا به حق خود برسند و وقتی کارشان گذشت ،در صورت حق خواهی و عدالت خواهی و برابر خواهی ،جوابمان را با باتوم ،زندان و…..می دهند
چشمهای را باید شست ،جور دیگر باید دید

بلال حبشی دوم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 4 مهر 1395 - 12:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خب، راست میگه بنده خدا….. برید یقه فرمانداران اونزمان بافق رو بگیرید که دم نزدن…. یارو معاون استاندار بوده 15 سال پیش، زنگ موبایلش زدین، در حالتی بوده که معلوم نیس میتونسته جواب بده یا نه، بازنشسته شده، حالا بیاد جواب سوالا رو بده، که طلبکار هم هست، معلومه میگه یادم نیس… صد درصد هم یادش نیس…. یه مقدار حقیقت بین باشیم

You cannot copy content of this page