خطر از بیخ گوش مسافران مینی بوس کارگران سنگ اهن در جاده بافق – یزد گذشت

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
سه‌شنبه - 27 مهر 1395

photo_2016-10-18_07-34-52

محمد مهدیانی یکی از مصدومین حادثه تصادف صبح روز گذشته است.

وی در گفتگویی با خبرنگار «بافق فردا» از روند حادثه در محور بافق – یزد چنین می گوید: حوالی ساعت ۶:۵ دقیقه بود که با صدای یا حسین راننده مینی بوس از خواب پریدم.

مهدیانی می افزاید: هفت نفری از کارگران شرکت سنگ آهن که به دلیل شرایط زندگی در مرکز استان زندگی می کنیم سوار بر این مینی بوس بودیم.

وی ادامه می دهد: خودروی ۲۰۶ با سرعت بالا یک مرتبه از پشت تریلر بیرون آمد و چون نتوانشت سبقت خود را تمام کند به مینی بوس برخورد کرد.

راننده مینی بوس نیز برای جلوگیری از حادثه اسفناک تر ماشین را به سمت شانه خاکی کشاند در این لحظه بود که مسافرین هر کدام به سمت و سوی پرتاب شدند.

کارگر شرکت سنگ آهن با بیان اینکه ما هر روز در این جاده با ترس و واهمه تردد داریم تصریح کرد: تا کی باید شاهد کشته شدن همشهریان خود در این ۴۵ کیلومتر باقیمانده باشیم؟.

مهدیانی خاطر نشان کرد: حال که می گویند اعتبار تخصیص داده شده و پیمانکار مشخص است چرا کار به اتمام نمی رسد؟ دست دست کردن برای چه است؟

وی از مسئولین خواست تا هر چه سریعتر فکری به حال این جاده بردارند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 29 مهر 1395 - 12:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
دوست عزیزم مهدیانی از قدیم می گویند یا خدا یا خرما
یا باید امکانات یزد را بخواهیم واین راه را هر روز بیایم و بریم یا محل کار خود را رها کنیم و در یزد کاری پیداکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
مسلم است هیچ کس حقوق سنگ آهن را رها نمی کند و این رنج را می کشد!!!!!
مگر ما پرسنل دیگر سنگ آهن امکانات خوب نمی خواهیم,!!!!!
ما هم مثل آقایان می توانستیم خانه و زندگی خود به یزد ببریم اما طول و رنج مسیر این کار را نکردیم.

مسعود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 30 مهر 1395 - 11:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پسندیده ان است که به جای استفاده از فضای مجازی بعنوان ابزار تسویه حسابهای شخصی از ان جهت گرفتن حقی که پایمال شده و اون داشتن جاده دسترسی ایمن میباشد استفاده نماییم.
اینطور بهتر نیست حمید خان

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 1 آبان 1395 - 8:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حمید اقای عزیز که فرمودید یا خدا یا خرما اولا عمر دست خداست بودن کسانی که برای اولین بار پا در این جاده گذاشتن و دیگر به منزل بر نگشتن شما برید مشکل جاده را حل کنید جوری صحبت میکنید که فقط ما 10 نفر از این جاده استفاده میکنیم بروید شما صورت مسئله را پاک نکن به فکر جاده باشید که هر روز قربانی میگیره و فرقی نمیکنه که سالی یک دفعه از این جاده بگذری یا هر روز

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 آبان 1395 - 1:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت حمید خان . مینی بوسی که ما با آن در این جاده تردد میکنیم خودمان کرایه اش را پرداخت میکنیم و نا امنی جاده به رفت و آمد ما ربطی ندارد شامل همه کسانی می شود که در رفت و آمد هستند . مگر خود شما برای انجام بعضی کارها به یزد نمیروید ؟ یا اینکه در خانه نشسته و منزوی بودن را پیشه کردید ؟ کمی منطقی باش دوست عزیز

You cannot copy content of this page