زنده نگه داشتن نام خلیج فارس وظیفه هر ایرانی است

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
شنبه - 1 آبان 1395

شهردار بافق زنده نگه داشتن نام خلیج همیشه فارس را جزء وظایف هر ایرانی دانست.

سید علی نوروززاده گفت: طبق دستورالعمل و بخشنامه ای که به تمام شهردارهای راههای منتهی به خلیج فارس ارسال شده است می بایست شهرداران این نام را برای بزرگراه های بین شهری خود انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن نام خلیج فارس باید سرلوحه کار قرار گیرد تصریح کرد: نامگذاری بزرگراه بافق – یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و این کار یک اقدام ملی است.

شهردار بافق با اشاره به توسعه صنعت گردشگری در شهرستان خاطر نشان کرد: با توجه به حضور توریست و گردشگران خارجی در این شهر این نام باید به عنوان یک سمبل مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی بیان کرد: اسامی نام میادین و بزرگراه بافق براساس پیشنهاد و نظرات کمیته های مختلف شهرستان بوده و این طور نیست که در عرض یک ساعت این اسامی انتخاب شده باشد.

نوروززاده به اسامی چون میدان مادر، میدان اباالفضل العباس (ع) ، دیار دارالشجاعه و خیابان آشیخ محمد تقی خان بافقی اشاره ای کرد و یادآور شد: این نامها درخور شان و شخصیت مردمان بافق است و ساعتها برای انتخاب آنها وقت صرف شده است.

وی همچنین با بیان اینکه نام سه سردارشهید بافقی بزودی بر روی خیابان های این شهر نامگذاری می شود عنوان کرد: یک خیابان به نام سردار شهید تفکری است .
به پیشنهاد امام جمعه در شورای نامگذاری مصوب شد تا در جلسه بعد با حضور خانواده سرداران شهید نامگذاری سه خیابان دیگر انجام شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهر آشوب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 آبان 1395 - 9:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق کجاش به خلیج فارس میخوره مرد مومن.
کی از تهران کسی قصد سفر به بندر عباس داشته و از بافق رد شده است.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 آبان 1395 - 12:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام وخسته نباشید فراوان خدمت شهردار محترم…اصولاً جاده هایی که به جنوب متصل میشن رو بنام خلیج فارس نامگذاری میکنند تو شهرما هم یک نمونه نامگذاری غلط هستش که اینم دومیشه مثل خیابان امام رضا (ع) شهرهای شمالی خیابونهاشون که بطرف مشهد هستش به این نام نامگذاری شده.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 آبان 1395 - 12:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش مسئولین پیگیری می کردندومحوربافق نوق راتمامش می کردندواین نام برازنده(خلیج فارس)راروی آن محورمی گذاشتندچون به سمت خلیج فارس هم میرود.نامش می شد(محورخلیج فارس)

محمد باقر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 آبان 1395 - 7:38 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام لطفا نامي از حاج ملا اسدالله قايمي برادر آقا شيخ محمد تقي ببريد كه در شهر خودشان غريبند كه كرامت ايشان از برادر بيشتر نباشد كمتر نيست

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 آبان 1395 - 12:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وتشکر از جناب آقای نوروززاده شهردارمعزز وهمه سروران بزرگواری که درشورای نامگذاری حضورداشته واعلام نظر نموده اند من ازهمگی شما تشکر میکنم اما صادقانه عرض کنم که این خیابانهایی که شما دوستان بزرگوار برای سه سردار سرافراز شهرمان انتخاب نموده اید ویا به عبارتی مشخص کرده اید بی شباهت به کوچه نیست آن هم بقول بافقیهای قدیم (چپ راه) این خیابانها در شان ومنزلت یک سردار که ازخون خودگذشته وجان ارزشمند خودرا برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ودفاع ازکشور وناموس همه ی ما مردم ایران تقدیم نموده است کاری بسیار اندک وناچیز است. دوستان مسوول لطفا بهترین خیابان را به نام این عزیزان نامگذاری کنید این خانواده های سرداران شهید که سی سال راصبر کرده اند دوسال دیگر هم تحمل میکنند تا خیابانی که درخور شهدا وسرداران باشد بنام این سرداران سرافراز مزین گردد .نه خیابانی که یک قشراندک وخاص درآن ترددنمایند آنهم گوشه ای از شهر غیراز محل زندگی وسکونت سرداران شهید .توفیق روزافزون شماراازدرگاه خداوند منان خواهانم ارادتمندهمگی شما علی اصغر رنجبر بافقی

بافقی دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 آبان 1395 - 7:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب شهردار عزیز ضمن تشکر از ایده هایتان خواهشمندم به نان بپردازید که خربزه آب است .واجبات را انجام دهید مستحبات را بگذارید در وقت دگر.اگه امسال شاهد آبگرفتگی خیابانها و کوچه ها و تخریب خانه ها و مغازه ها نباشیم اگر سد معبر نداشته باشیم اگر موقع خاموش کردن آتش نیروهای آتشنشانی شما اشتباه عمل نکرد و صد مورد دیگه اونوقت زحمات شما هدر نخواهد رفت.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 آبان 1395 - 7:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قبلا گفته ام و الان هم تاکید میکنم نامگذاری میادین و خیابانها و بلوارها را بر اساس سمبلی که در آن قراردادید اصلاح کنید نمونش میدان معلم که مردک خرماچین دارد و الباقی.

You cannot copy content of this page