در زمان فرمانداری من پول جاده بافق به شهر دیگری نرفته است

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
چهارشنبه - 5 آبان 1395
فرماندار بافق گفت: در زمان فرمانداری من پول جاده بافق به شهر دیگری نرفته است

سید مهدی طلایی مقدم شب گذشته در گفتگویی تلفنی با خبرنگار «بافق فردا» با بیان اینکه اولویت و تمام و هم وغم سالجاری اتمام محور بافق – یزد اظهار کرد: موضوع اولویت کاری امسال بحث تکمیل صنایع جوارمعدنی، گاز و جاده بود.

وی افزود: با همت بخش خصوصی و شرکت سنگ آهن کار طرح های صنایع جوار معدنی شروع شد، ۷۰ درصد مردم شهرستان از نعمت گاز بهره مند شدند و مابقی نیز قبل از زمستان سالجاری کار گاز رسانی به اتمام می رسد و همچنین اینکه گاز رسانی به روستاهای منطقه سبزدشت نیز در دستور کار قرار گرفته است.

طلایی مقدم با اشاره به اینکه بحث مهم شهرستان جاده است بیان کرد:۱۴۳ دهنه پل به جز پل رودخانه شور و روسازی ۴۲ کیلومتر جاده تکمیل شده است.

وی با بیان اینکه بارها و بارها در جلسه سند چشم انداز توسعه شهرستان از همصدایی و همراهی شکل گرفته در بافق سخن گفته ام خاطر نشان کرد: کوچک وبزرگ مردم بافق و مسئولین شهرستان برای به اتمام رسیدن محور بافق – یزد به همصدایی دست یافتند. امام جمعه،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و اعضای شورای اسلامی شهر حرفشان تکمیل جاده است.

فرماندارعنوان کرد: قاعدتا وقتی تمام مردم شهرستان با یکدیگرهمراه باشند صدای خواسته و مطالبات آنان راحت تر به گوش مقامات بالاتر می رسد.
بالاترین مقام اجرایی شهرستان با اشاره به اینکه مسئولین استان از شخص استاندار، معاون سیاسی امنیتی و معاون عمرانی استانداری عنایت خاصی روی اتمام جاده دارند تصریح کرد: آخرین اقدام پیرامون جاده تعیین پیمانکار و تامین اعتباراست که طبق آخرین صحبت با مدیر کل راه و شهرسازی و معاون عمرانی استانداری موضوع تامین اعتبارتقریبا حل شده و از نظر پولی مشکلی نداریم.

طلایی مقدم اشاره ای به جلسه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با معاونت بودجه و برنامه ریزی کشور داشت و خاطر نشان کرد: طرح هایی که توسط دولت انجام می شود کارفرما، پیمانکار و شخص سوم به عنوان ناظر در آن دخیل هستند.

وی بیان کرد: یکسری ناهماهنگی های به دلیل اهمیت وحساسیت بالای طرح بین کارفرما، پیمانکار و مشاور به وجود آمده بود که با ورود استاندار، معاون سیاسی امنیتی و معاون عمرانی به جاهای خوبی رسید.
فرماندار از برگزاری جلسه روز شنبه با حضور مسئولین استان و شهرستان خبر داد و یادآور شد: در این روز برنامه زمانبندی، نحوه پرداخت، کار و نظارت مشخص می شود.

وی گفت:قولی که آقایان مسئول استان دادند این است که پروژه تحت هیچ شرایطی تعطیل نمی شود و تمام هم وغم مجموعه بهره برداری این محور تا پایان سالجاری می باشد.

این مقام مسئول بیان کرد: دستگاه ها و ماشین آلات توسط شرکت راهیدکو ظرف چند روز آینده در محل پروژه مستقر می شود و مردم شاهد روند و توسعه کار خواهند بود.

وی ضمن تقدیر از متانت و صبوری مردم همیشه صبور بافق عنوان کرد: کشته شدن ۳۵ نفر از ابتدای سال برای مسئولین و دولت خیلی سنگین و دردناک است.

فرماندار در بخشی دیگر از سخنان خود در پاسخ به این سوال که چنانچه روز شنبه حرف شما هم به جایی نرسد همراه با مردم خواهید شد گفت: همواره همراه مردم بوده و هستیم.
پیگیری مردم در رابطه با رسیدن به حق و مطالبه خود کار بسیار خوبی است و به مسئولین نیزکمک می کند که کارها سریعترانجام شود.
اما باید مواظبت کرد از خواسته، جوشش و در صحنه بودن مردم سوء استفاده نشود.

وی افزود: باید مراقب حرکت ها باشیم و با صبوری و متانت کار را به پیش ببریم.
به کسانی که قصد ایجاد حساسیت دارند فرصت حضور نباید داد.

فرماندار با بیان اینکه آینده ه ای روشن در پیش روی شهرستان است تصریح کرد: در چند روز گذشته مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق روی بحث گندله، گشایش ارزی گزارش های خوبی را ارسال نموده است و قبل از پایان سال خبرهای خوشی به مردم داده می شود.

طلایی مقدم همچنین در پاسخ به این سوال که آیاهزینه ای که از طرف شرکت سنگ آهن به استانداری پرداخت شده؛ برای دیگر شهرستانهای استان هزینه شده است عنوان کرد: به هیچ وجه این موضوع حداقل در زمانی که من فرماندار بافق بودم صحت ندارد.

در ادامه فرماندار بافق در پاسخ به این سوال که شنیده شده است معاونت عمرانی در ارتباط با تکمیل جاده همراهی نمی کند آیا این موضوع واقعیت دارد خاطر نشان کرد: انصافا وی وقت زیادی گذاشته و حتی آخرین جلسه پشت درب اتاق عمل پدرش با پیمانکار در تهران برگزارشده است.

بالاترین مقام اجرایی با اشاره به اینکه شعار شهرستان اتمام جاده می باشد بیان کرد: اتفاقات این چند روز کمک خوبی به ما کرد تا هر چه سریعتر این طرح جمع شود.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که نظرشما در رابطه با یادداشت سیدحسینی معاون عمرانی استاندار که گفته است جاده بافق – یزد در شان مردم بافق نیست چیست گفت: به واقعیت شهری که بر روی ثروت عظیم خوابیده است و سالها محل درآمدی برای دولت های مختلف بوده نباید چنین جاده ای داشته باشد که هر روز شاهد کشته شدن عزیزانش باشد.

سید مهدی طلایی مقدم در پایان اظهار کرد: بی اغراق بگویم جا دارد از خبرنگاران و رسانه ها که همراه مسئولین استان و شهرستان گام برداشتند تقدیر و تشکر کنم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 5 آبان 1395 - 10:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

الان سه سال و نیم از عمر دولتتان میگذرد،ولی جاده بافق یزد یک متر هم دو بانده نشده، در صورتی که دولت قبل هفتاد کیلومتر رو دو بانده کرد

    sadegh این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 5 آبان 1395 - 11:29 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    برای این که رای جمع کنن تا اخر سال یا اوایل سال بعد تکمیل میشه!!!

باخبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 5 آبان 1395 - 11:39 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

صحیح میفرمایند پول نرفته ولی بنظر میرسه 15میلیارد تومان حواله میلگرد اهدایی سنگ آهن بجای دیگر رفته باشد.؟؟!!!!!!!!

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 5 آبان 1395 - 1:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مهدی جان 70 کیلومتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کیارش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 5 آبان 1395 - 3:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سراغ حواله میلگرد سنگ آهن رو از رییس ورزش و جوانان استان بگیرید.ایشون در جریان هستند!!!

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 5 آبان 1395 - 5:28 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاي فرماندار لطفا بگوييد حواله ميلگردها در كجا هزينه شده ؟ لطفا دروغ نگوييد چون 15 ميليارد بيش از هزينه پل هاست…………….

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 6 آبان 1395 - 1:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق تابحال چنین فرماندار
متعصب وفهیم وپرکاری رانادشته است

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 6 آبان 1395 - 6:56 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بله. پول. جایی نرفته.¿¿¿¿¿¿

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 6 آبان 1395 - 7:19 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وی ضمن تقدیر از متانت و صبوری مردم همیشه صبور بافق عنوان کرد: کشته شدن ۳۵ نفر از ابتدای سال برای مسئولین و دولت خیلی سنگین و دردناک است. اگه خیلی سنگین و دردآوره چرا اقدامی نمی کنین؟ چقدر براتون سنگین و دردآوره؟ واقعا سنگین و دردآوره یا همه اینا فقط تو قالب جمله است؟ جمع کنین این حرفا رو… حرف دیگه فایده نداره عمل کنین.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 8 آبان 1395 - 8:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر عزیز شما که از هیچی اطلاع نداری خواهشن حرف نزن اصلن میدونی حواله چی هست