دست مریزاد 

دسته: مقالات
۶ دیدگاه
شنبه - 15 آبان 1395

در جاده بافق به یزد هستم به فکر فرو می رم یادم می آید روزگاری (نمی دانم چند سال پیش بود احتمالا بالای 12 سال ) با تعدادی  از جوانهای شهر در انجمن همبستگی جوانان ، بدلیل تصادفهای زیاد موتور سوارها  با همکاری رضا مدنی که امروز  هم فعال دیدمش مراسم نمایشی موتور سواری را با امکانات کم در همین محل برگزار کردیم و با استقبال خوب مردم بویژه جوانها  روبرو شدیم. بنا بود گسترشش بدهیم . اما نتوانستیم  اعتراف می کنم اینکاره نبودیم .  بگذریم!

امروز  روز غرور آفرینی بود برایم  و بسیار شاد شدم . بعد از مدتها که در شهر خبرهای خوبی از اجرای طرحهای صنعتی و معدنی نمی رسد و اوضاع و احوال جاده هم خوب نیست  ( یکی از دلایل همه این موارد می تواند رکود شدید در کشور باشد).   اماامروز شاهد آن بودم که با یاری خیلیها  ( فرمانداری -شهرداری – ورزش و جوانان -شورای شهر – سنگ اهن ) پیست موتورسواری افتتاح شد و با  استقبال مثال زدنی مردم مشخص شد که مردم ما چقدر نیاز به تفریح و شادی سالم دارند . چقدر پتانسیلهایی در شهر داریم که  بالقوه باقی مانده که باید دستها برای بالفعل کردن آنها با هم یکی شوند

یکی از بهترین استعدادها و پتانسیلها  همین صنعت جذاب گردشگری است . همین توریسم ورزشی که امروز برگزار شد ، نخلستانها ، ریگزارها ، روستاهای اطراف ،صنایع دستی زیبا و بی نظیر و دیگر این موارد با هزینهای اندک و درامد بسیار عالی  دورنمای خوبی را برای شهرم متصور سازد و می تواند شهرمان را از این حالت تک بعدی که الان شهر را بد جوری در مخمصه فرو برده نجات دهد .

ماشین جلویی ترمز  ناگهانی کرد . پرده افکارم پاره شد  تریلی از رو به رو دیوانه وار سبقت می گیرد و …

مسولین مربوطه همت کنند تا حرف استاندار محترم و مودب استان مبنی بر اتمام جاده تا پایان سال بر زمین نماند

ان شاالله

عباس یزدانی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
موتورسوار قدیمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آبان 1395 - 11:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر کنم سال 82 بود اونم برنامه خوبی بود . دستتان درد نکند حیف که ادامه پیدا نکرد . وگرنه الان در سطح ملی مطرح بودیم. الان هم از شهردار محترم و شورای شهر تشکر می کنیم. من از شبکه تابان دیدم و به عنوان یک بافقی احساس غرور کردم

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آبان 1395 - 2:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب یزدانی عزیز به موارد خوبی اشاره کردید ولی این افکار را در موقع رانندگی بزارین کنار و در واقعیت زنگی کنید که داریم با مشکلات دست و پنجه نرم میکنیم تا خدایی نخواسته قول اون نویسنده بزرگ خارجی با بازگویی مشکلات اونوقت مشکل میشه دوتا یکی خود مشکل و دیگری کسی که مشکل را میدونه و میگه.

جبار سینگ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آبان 1395 - 2:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای یزدانی
این جمله تان یعنی چه و مخاطبتان کیست ؟
“بعد از مدتها که در شهر خبرهای خوبی از اجرای طرحهای صنعتی و معدنی نمی رسد”

علی رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 15 آبان 1395 - 5:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای یزدانی
راست میگن شما و آقای عسکری زمین مرکز تحقیق یزد را به استانداری و دادگستری واگذار کرده آید ؟
قضیه صورتجلسه چیه که 30 هکتار داده آید و یک و نیم هکتار گرفته آید ؟
این بود فعالیت تعاونی مسکن ؟
قضیه زمینهای پردیس و حسن آباد یزد حل شد
هزینه ماهیانه صندلی مدیرعاملی شماها چنده ؟

vqh این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 16 آبان 1395 - 9:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

استقبال خوبی بود اونهم تو سال 82 تا غروب طول کشید یادش به خیر قربونوت

بالابین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 16 آبان 1395 - 10:38 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا قدر مدیری را باید دانست که کار می کند اما مخفیانه، اسم و آوازه دیگر مدیران شهره می شود، همه از دیگران تقدیر می کنند، اما خودش متهم است به اینکه کار نکرده….. خیانتکاران کسانی اند که با این مدیر مخالفند و بی انصافان مدیرانی هستند که نمی گویند که ما کاری نکردیم و سنگ آهن انجام داده است. هیچ کدام می دانستید که این پیست را مدیرعامل شرکت سنگ آهن ساخته؟؟؟؟… این هم گواه این مدعا: مصاحبه وی را با یزد فردا بخوانید:
http://www.yazdfarda.com/news/1395/08/131107.html
محمد جواد عسکری: هشتاد درصد ساخت پیست موتور سواری آبشار نیز توسط مجموعه سنگ آهن انجام شد که پس از تکمیل به هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی شهرستان شده است ، در خصوص این پیست بالغ بر 1700 کامیون حمل خاک صورت پذیرفت که در ادامه زیر سازی و تکمیل امکانات فنی نیز توسط باشگاه سن آهن انجام شد و امروز پس از افتتاح به مجموعه موتور سواری و اتومبیل رانی بافق تحویل داده شد.

You cannot copy content of this page