صدا و سیما مشکلات جامعه کارگری را پوشش دهد

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
شنبه - 15 آبان 1395

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز در مجلس با اشاره به اینکه برخی مشکلات جامعه توسط صدا و سیما پیگیری نمی‌شود، گفت: صدا و سیما مشکلات جامعه کارگری را پوشش دهد.

محمدرضا صباغیان بافقی عصر امروز در نشست مجمع نمایندگان استان یزد با مسئولان و مدیران فرهنگی استان یزد اظهار داشت: علاوه بر اینکه به نقاط قوت در مباحث مختلف توجه صورت می‌گیرد، باید گزارشی در ارتباط با ضعف‌ها و عملکردهای نامناسب ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه عدم توجه به نقاط ضعف زمینه بیشتر شدن این نقاط را فراهم می‌کند، گفت: توجه به نقاط ضعف، زمینه پیشرفت در این امور را بیش از پیش فراهم می‌کند.

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز در مجلس شورای اسلامی با طرح این سئوال که علت پایین بودن سرانه مطالعه در کشور چیست، گفت: باید بررسی‌های لازم در ارتباط با این موضوع انجام شود و در صورت اینکه مشکلی وجود دارد، نسبت به رفع آن اقدام شود.

صباغیان بافقی به اقدامات صدا و سیما در پخش‌های زنده اشاره کرد و گفت: در برخی نقاط شهرستان‌های حوزه انتخابیه مهریز، فوتبال‌های شبکه سه سیما قابل تماشا نیست.

وی ادامه داد: صدا و سیما برخی مواقع یک سری از مشکلاتی که در جامعه وجود دارد را پخش نمی‌کند و به آن نمی‌پردازد از جمله این موارد بحث مشکلاتی است که در زمینه جامعه کارگری وجود دارد.

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عدم پوشش این اخبار سبب می‌شود که مردم به اخبار نادرست گرایش پیدا کنند.

صباغیان به لزوم وحدت شیعه و سنی اشاره کرد و گفت: در مراسم‌های مذهبی باید توجه صورت گیرد که به هیچ عنوان به بزرگان اهل سنت بی‌احترامی صورت نگیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
هاشم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 16 آبان 1395 - 8:25 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان یکمی هم بفکر کارمندان باشید ، وضع کارگرا الحمد ا.. از کارمندا خیلی بهتره

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 16 آبان 1395 - 8:39 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان دست شمادرد نکند بابت دلسوزی برای کارگران و ما بیکاران
لطفارسیدگی کنید ایا در بافق نیر و ی بیکار کم داریم که برای شرکت تعاونی دهیاریهای بافق از یزد نیرو میاورند نیرویی که از استان معرفی میشود تا مدیرعامل باشد برای نفوذ و غیره …(تو خود بخوان حدیث مفصل از مجمل)
امیدوارم فکری برای این سیاسی بازیها بشود سیاسی که میگویم زیرا ایشان اصلا نه فنی است و نه عمرانی ، فقط مهره است مهره

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 16 آبان 1395 - 1:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اره به خدا راست میگی منم دیدم کارشناس عمران کم داریم داخل بافق که نیرو از استان یزد بفرستن برا دهیاری

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 16 آبان 1395 - 8:39 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان خداییش انسان دلسوزی است وهرکاری هم که از دستش بر بیاد دلش می خواد انجام بده. متاسفانه متاسفانه درکشورما این جور رفتارها راخیلی نمی پسندند(خصوصاقشر مرفه وپولدار). ولی بایداین طرزفکر شروع بشه وادامه داشته باشه وکم کم دست اندرکاران دیگه هم به این طرزفکر برسند.

حاجی میرزا اقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 18 آبان 1395 - 6:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بجای صدا و سیما شما مشکلات را انتقال بده وگرنه میرفتیم به تلویزیون رای میدادیم

حجت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 23 آذر 1395 - 12:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام عزیزان به نظر من اکر کشور ما یک تیم دلسوز برای رفع مشکلات مردم مانند اقای صباغیان داشت این همه مشکل نداشتیم باز هم میتوانیم افتخار کنیم که انسانی درست وشیر پاک خورده ای وکیل مان شده است اقای صباغیان ما شما را باور داریم ومیدانیم شما زحمت خود را میکشید مشکل اینجاست که حوزه شما پیش از حد بزرک است ومشکلات زیاد وبه نظر میرسد که اکر جدا شود به ضرر خیلی هاست ولی شما سعی خود را انجام دهید شاید این قرق با دست شما شکسته شود به امید سرفرازی شما درتمام کارها و در اخر خسته نباشی فرزند نخل افتاب کویر

You cannot copy content of this page