اعتبار نظام اسلامی در اجلاس غیر متعهدها به رخ جهانیان کشیده می شود

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - 25 آگوست 2012
حجت الاسلام سلیمانی:
بافق – خبرگزاری مهر: امام جمعه بافق گفت: در اجلاس غیرمتعهدها که قرار است در تهران برگزار شود دستاوردهای انقلاب شناخته شده و اعتبار نظام اسلامی به رخ جهانیان کشیده می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته بافق با گرامیداشت سالروز شهادت شهید رجایی و باهنر اظهار داشت: گرچه دوران دولت این بزرگمردان کوتاه بوده و دشمنان کوردل خیلی زود آنان را از مردم انقلابی ایران گرفتند ولی راه و اندیشه این عزیزان در طول تاریخ انقلاب همواره ساری و جاری است.
امام جمعه بافق با تاکید بر ضرورت توجه دولتمردان به خدمت رسانی به مردم افزود: امروز دولتمردان نظام اسلامی باید با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری با شجاعت و شهامت در راه خدمت رسانی به مردم  با نیت قربه الی الله گام بردارند.
وی با اشاره به سال آخر خدمت رسانی دولت به مردم عنوان کرد: مسئولان و مدیران در دوران باقیمانده خدمت خود در دولت از هیچ کوششی برای رفع مشکلات و مسائل اقتصادی و معیشتی مردم کوتاهی نکنند.
سلیمانی همچنین به برگزاری اجلاس غیر متعهد ها در روزهای آینده در کشور اشاره کرد و بیان داشت : اقتدار و جایگاه ایران اسلامی در این اجلاس به کشورهای جهان نشان داده می شود.
وی تصریح کرد: با برنامه هایی که برای کشورهای شرکت کننده در این اجلاس در نظر گرفته شده بی شک توطئه هایی که دشمنان اسلام برای کشور ایران در سر دارند خنثی می شود.
امام جمعه بافق با اشاره به تعداد کشورهای شرکت کننده در اجلاس غیرمتعهد ها یادآور شد: پوشش خبری توسط  2هزار خبرنگار از این اجلاس نشان هگستردگی و اهمیت این موضوع داردکه باعث اقتدار نظام اسلامی است.
وی به تحولات دنیای اسلام و منطقه خاورمیانه اشاره کرد و افزود: این تحولات همیشه ماندگار است و دشمن سعی دارد با منحرف کردن مسیر انقلاب ها در منطقه آن را به نفع خود تغییر دهد که در این زمینه با هوشیاری و بصیریت مردم  ناکام مانده است.
سلیمانی تصریح کرد: امروز دشمنان قصد دارند با ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی، اتحاد و و وحد بین مسلمانان را خدشه دار نموده و همه باید با وحدت و برادری از دامن زدن به این اختلافات جلوگیری کنیم.
تذکر به مسئولان استانی جهت تسریع در پروژه گاز رسانی به بافق و تکمیل بزرگراه یزد بافق، تشکر از اقدام شجاعانه رئیس جمهور مصر در برکناری فرماندهان ارتش وابسته به مبارک ، محکوم کردن جنابات آل سعود در عربستان و بحرین و بررسی تحولات سوریه از مهمترین موضوعاتی بود که امام جمعه بافق در خطبه های نماز جمعه این هفته بافق به آنها اشاره کرد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳
برچسب ها: