یادمان شهدای شهرک مناجات شهرستان بافق تحت عنوان یادمان رهپویان وصال برگزار شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 18 آذر 1395

حجت الاسلام کمال مروتی در جمع مردم شهرستان بافق:

یا حسین گو زیاد است ولی با حسین کم / تحریم ایران تحریم نیست ، جنگ اقتصادی است.

یادمان شهدای شهرک مناجات شهرستان بافق تحت عنوان یادمان رهپویان وصال امشب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ناحیه مقاومت بسیج بافق ، یادمان شهدای شهرک مناجات  شهرستان بافق تحت عنوان یادمان رهپویان وصال به همت پایگاه مقاومت امام هادی (ع) حوزه محمد رسوالله (ص) بافق امشب در مسجد جواد الائمه (ع) شهرستان برگزار شد.

در ابتدا پس از خیر مقدم و قدردانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق سرهنگ جمالی و دکلمه خوانی دختر نونهال ، حجت الاسلام کمال مروتی از فعالان فرهنگی با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام حسن عسکری (ع) بیان کرد: یادواره شهدا همانند مجلس سید الشهدا (ع) است ، در این مجالس باید چشم ها بیدار شود تا ظهور امام زمان (عج) نزدیک گردد.

مروتی در ادامه اظهار داشت: در قرآن کریم به نبرد حق در مقابل باطل و پیروزی جریان حق در مقابل باطل اشاره شده است ، لازم است که ما جایگاه خود را در این دو جایگاه مشخص کنیم همانگونه که شهدا مشخص کردند.

این فعال فرهنگی بیان کرد: قیام امام حسین (ع) نمونه بارز جنگ حق در مقابل باطل است و پیاده روی اربعین حسینی نتیجه پیروزی امام حسین (ع) در مقابل باطل می باشد که ثمره آن روز به روز برای ما مشهود تر می شود و این وظیفه ماست که امام حسین (ع) و مکتب سید الشهدا را به جهانیان معرفی کنیم.

مروتی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با تبعیت از قیام امام حسین (ع) به پیروزی رسیده و این انقلاب است که زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) است یادآور شد: ذکر مردم و شهدا ذکر یا حسین (ع) بود و این گونه بود که انقلاب و جنگ به پیروزی رسید ، اما متاسفانه در حال حاضر یا حسین گو زیاد است ولی با حسین کم.

در ادامه وی با اشاره به فتنه 88 گفت: بعضی ها کف روی آب هستند و پیرو جریان باطل می باشند همه دیدند که اینها رفتند و انقلاب و مردم ماندند. فتنه ای دیگر فتنه ی برجام است ، برای همه مردم روشن شد که آمریکا قابل اعتماد نیست وتحریم ایران تحریم نیست بلکه جنگ اقتصادی است ، پایداری کشور ما مدیون امام حسین (ع) ، ایمان ، ایستادگی مردم و پیروی از مقام معظم رهبری است.

در پایان مروتی اظهار داشت بر ما لازم است تا به جریان حق در مقابل باطل ایمان داشته باشیم و رهبر انقلاب خود را یاری کنیم ، اگر این دو مورد ممکن شد پیروز هستیم.

 مداحی بسیجی محسن شفیعی پایان بخش مراسم بود.

img_1384

img_1362

img_1390

img_1399


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۵
برچسب ها:

You cannot copy content of this page