نشست پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج‌شنبه - 18 آذر 1395

همزمان با ایام هفته پژوهش، نشست پژوهش و فناوری بهمراه مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار گردید.

در این مراسم که در محل سالن استادسرای دانشگاه با همت معاونت پژوهشی برگزار شد فرماندار بافق و تعدادی از مسئولان محلی و بهمراه رئیس دانشگاه اسلامی و جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه، حضور داشتند.

در این نشست حسینعلی لازمی _ ریاست دانشگاه_ ضمن عرض خیرمقدم،گزارشی از روند امور پژوهشی و پیشرفت های حاصل شده در این زمینه در واحد بافق را به حاضران ارائه کرد.

زاده رحمانی _ فرماندار شهرستان بافق _ نیز در این مراسم با تقدیر از خدمات ارزنده دانشگاه آزاد اسلامی و آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان یکی از بنیان گذران اصلی دانشگاه آزاد اسلامی به کشور؛ به تغییرات صورت گرفته در کارکردهای دانشگاهی اشاره کرد و حرکت به سمت دانشگاههای پژوهش محور را اولویت اصلی دانست.

وی يادآور شد از لحاظ بررسي كيفيت آموزشي دانشگا ها در سال ٢٠١٤ رتبه ٣٢ و در سال ٢٠١٦ رتبه ٢٣ را در بين دانشگاه هاي دنيا اخذ كرده ايم و اين ارتقاء را نشانه تلاش دانشگاهیان دانست و بر توجه جدی مسئولان به ارتقاء سطح پژوهش، تاکید کرد

در پایان این مراسم نیز با اهداء لوح و هدیه از چهار تن از اساتید پژوهشگر برتر واحد بافق در سال 95 تجلیل شد.

dsc_0037

dsc_0020

dsc_0005


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
دانش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 19 آذر 1395 - 2:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر از این بنیانگزار

من این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 20 آذر 1395 - 7:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنیانگذار درسته دانشمند

You cannot copy content of this page